60 درصد به 70 درصد از جمعیت آلمان را آلوده توسط coronavirus مرکل می گوید

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در 14 فوریه سال 2020 در برلین آلمان است.

فلیکس Zahn | Photothek via Getty Images

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که تا 70 درصد از جمعیت آلمان را به احتمال زیاد قرارداد coronavirus نشان می دهد که دولت در اولویت است که در مورد “کاهش گسترش آن.”

آلمان تا کنون گزارش 1,565 موارد از ویروس و سه مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و صدراعظم آمده است در زیر آتش برای او دولت را از دست داده و پاسخ.

“زمانی که ویروس در خارج وجود دارد, جمعیت مصونیت ندارد و هیچ درمانی وجود دارد, سپس 60 تا 70 درصد از جمعیت آلوده می شود,” مرکل گفت: در یک کنفرانس خبری در برلین روز چهارشنبه با توجه به انتخاب.

“این روند به صورت متمرکز در حد بار نظام سلامت با کاهش این ویروس را گسترش. آن را در مورد زمان برنده شدن.”

نخست وزیر چک Andrej بابیان شده است به نقل از CTK آژانس خبری عنوان کرد و گفت که مرکل اظهارات “باعث وحشت.”

مرکل گفت که برلین را صرف هر کاری که لازم بود برای مهار این ویروس در آلمان است اما متعهد به ارائه مستقیم کمک های مادی به ویروس زده ایتالیا.

موارد تایید شده در ایتالیا پیشی گرفته است 10,000 با مرگ و میر خونتان به 631 و مرکل به خبرنگاران گفت که دولت او خواهد نقش خود را در مبارزه با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر اصرار پیشنهادی اتحادیه اروپا بسته از اقدامات مالی نمی خواهد شکست چرا که از آلمان است.

بیش از 121,000 موارد و 4,368 مرگ و میر را در حال حاضر تایید شده است در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>