6 نمودار نشان می دهد coronavirus تاثیر بر اقتصاد جهانی و بازار تا کنون

مداوم گسترش این کروناویروس جدید تبدیل به یکی از بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهانی و بازارهای مالی است.

این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته آلوده بیش از 110,000 مردم در حداقل 110 کشور و سرزمین در سطح جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. از کسانی که آلوده بیش از 4000 نفر کشته شده اند, با توجه به که داده.

چین است که در اکثر موارد تایید شده هستند — بیش از 80,000 عفونت گزارش شده در سرزمین اصلی است. شامل COVID-19 شیوع مقامات چینی قفل کردن شهرها محدود حرکات میلیون ها نفر و به حالت تعلیق در عملیات کسب و کار — حرکت می کند که خواهد کم کردن سرعت جهان را دومین اقتصاد و کشیدن پایین اقتصاد جهانی در طول راه.

تا همه چیز را بدتر می کند, این بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان با کشورهایی مانند ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی, گزارش بیش از 7000 مورد هر یک. دیگر کشورهای اروپایی مانند فرانسه و آلمان و اسپانیا نیز دیده اخیر سنبله فراتر از 1,000 موارد است.

“از منظر اقتصادی به مسئله کلیدی است و نه فقط تعداد موارد COVID-19 اما سطح اختلال در اقتصاد از مهار اقدامات” بن ممکن است سر از کلان جهانی پژوهش در اقتصاد آکسفورد گفت: در گزارش این هفته است.

“گسترده مستندات از جمله کسانی که اعمال شده توسط چین تصویب شده در برخی از نقاط ویروس,” او گفت:, و اضافه کرد که از جمله اقدامات صورت گرفته به طور نامتناسبی — می تواند القاء وحشت و تضعیف اقتصاد جهانی و حتی بیشتر.

ترس از coronavirus تاثیر بر اقتصاد جهانی را لرزاند بازارهای سراسر جهان غوطه وری قیمت سهام و اوراق قرضه.

در اینجا شش نمودار نشان می دهد که تاثیر شیوع این بیماری تا به حال در اقتصاد جهانی و بازار تا کنون.

تنزل رتبه در پیش بینی های اقتصادی

چین تولید ناخالص داخلی رشد شاهد بزرگترین کاهش در نظر قدر با توجه به گزارش. آسیایی غول اقتصادی است که انتظار می رود به رشد 4.9% در سال جاری کندتر از قبل پیش بینی 5.7% گفت: OECD.

در ضمن اقتصاد جهانی است که انتظار می رود به رشد 2.4% در سال 2020 به پایین از 2.9 درصد پیش بینی کرد و گفت: متاسفانه این گزارش.

رکود در فعالیت های تولیدی

بخش تولید در چین شده است ضربه سخت شیوع ویروس.

این Caixin/Markit ساخت شاخص مدیران خرید — یک نظرسنجی از شرکت های خصوصی — نشان داد که چین کارخانه فعالیت های قرارداد در ماه فوریه آینده در یک رکورد کم خواندن 40.3. خواندن زیر 50 نشان می دهد انقباض.

خدمات انقباض

شیوع ویروس در چین نیز آمار کشور خدمات صنعت به عنوان کاهش هزینه های مصرف کننده صدمه دیده فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و حمل و نقل هوایی در میان دیگران.

این Caixin/Markit Services PMI چین در آمد در 26.5 در ماه فوریه اولین قطره زیر 50 نقطه در سطح پس از بررسی شروع تقریبا 15 سال پیش.

چین تنها کشور نیست که در آن بخش خدمات را تضعیف کرده است. بخش خدمات در ایالات متحده بزرگترین بازار مصرف نیز قرارداد در ماه فوریه با توجه به IHS Markit که کامپایل ماهانه شاخص مدیران خرید.

یک دلیل ایالات متحده خدمات انقباض شد کاهش در “کسب و کار جدید از خارج از کشور به عنوان مشتریان برگزار می شود از قرار دادن سفارشات در میان جهانی اطمینان اقتصادی و شیوع کروناویروس گفت:” IHS Markit.

کاهش قیمت نفت

کاهش جهانی فعالیت های اقتصادی باعث کاهش تقاضا برای نفت در نظر گرفتن قیمت نفت برای چند سال پایین. که اتفاق افتاده و حتی قبل از توافق بر کاهش تولید بین اوپک و متحدان آن ایجاد می شود آخرین سقوط قیمت نفت است.

تحلیلگران از سنگاپوری بانک DBS گفت: کاهش تقاضا برای نفت از شیوع ویروس و انتظار می رود افزایش در عرضه یک “double whammy” برای بازار نفت است.

چین, کانون coronavirus شیوع بزرگترین نفت خام وارد.

“گسترش ویروس در ایتالیا و دیگر نقاط اروپا است به خصوص نگران کننده خواهد شد و به احتمال زیاد تعدیل تقاضا در کشورهای OECD نیز” از DBS تحلیلگران نوشت: در گزارش.

بازار سهام تار و مار

ترس اطراف تاثیر COVID-19 در اقتصاد جهانی است صدمه دیده تمایلات سرمایه گذار و آورده پایین قیمت سهام در بازارهای عمده.

سدریک Chehab از کشور در معرض خطر و استراتژی جهانی در Fitch راه حل وجود دارد گفت: سه راه coronavirus شیوع می تواند کار راه خود را از طریق احساسات در بازار.

“ما را شناسایی کرده اند سه کانال که از طریق آن COVID-19 شیوع قرار بود به وزن در بازارهای طوری که کاهش رشد اقتصادی در چین و کاهش سرعت از شیوع بیماری های داخلی و … و سوم کانال بود بازارهای مالی استرس گفت:” CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” این هفته است.

کاهش بازده اوراق قرضه

نگرانی از گسترش جهانی جدید کروناویروس همچنین هدایت سرمایه گذاران به پیشنهاد قیمت اوراق قرضه در نتیجه بازده در اقتصادهای بزرگ به اینچ پایین تر است. ایالات متحده Treasurys که با حمایت دولت آمریکا در نظر گرفته دارائی های ایمن است که سرمایه گذاران تمایل به فرار در زمان نوسانات بازار و عدم قطعیت است.

بازده در تمام خزانه داری ایالات متحده قرارداد کاهش یافت و به زیر 1% در هفته گذشته — توسعه دیده می شود نه قبل از. معیار قرارداد 10 ساله نیز لمس تاریخی خود را پایین در حدود 0.3%.

از جمله فشرده سازی در وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده می تواند بی درنگ فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره یک بار دیگر چند تحلیلگران گفت. به بانک مرکزی ایالات متحده ساخته اضطراری قطع از 50 واحد در هفته گذشته آن هدف صندوق های رای به 1 درصد به 1.25%.

“ما بر این باورند که فدرال رزرو است آگاه است که آن را محدود کرده است سیاست فضای معمولی کاهش امروز در مقابل گذشته رکود و نگاه به حرکت به شدت بیشتر و جلوتر از انتظارات بازار برای استخراج حداکثر اثر از نرخ آن کاهش” استراتژیست در بانک سنگاپور نوشت: در یک توجه داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>