حدود 50000 coronavirus آزمون نمونه تا به حال به فرستاده آمریکا به دلیل “مسائل عملیاتی” در انگلستان آن نازل شده است.

نمونهها پرواز به آمریکا چارتر پرواز از فرودگاه استانستد با توجه به گزارش در ساندی تلگراف.

وزارت بهداشت و درمان گفت: چنین حرکت بود در میان “احتمالات” به مقابله با “مشکلات”.

Handout photo issued by 10 Downing Street of Health and Social Care Secretary Matt Hancock during a media briefing in Downing Street, London, on coronavirus (COVID-19). PA Photo. Picture date: Friday May 1, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: Pippa Fowles/10 Downing Street/Crown Copyright/PA Wire NOTE TO EDITORS: This handout photo may only be used in for editorial reporting purposes for the contemporaneous illustration of events, things or the people in the image or
1 مه — Hancock: “ما ملاقات کرد هدف ما’

یک سخنگوی وزارت بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی گفت: “گسترش انگلستان coronavirus تست شبکه درگیر راه اندازی کاملا جدید ‘فانوس’ آزمایشگاه شبکه به فرآیند تست سواب.

“هنگامی که مشکلات بوجود می آیند ما باید احتمالات در محل که شامل ایجاد اضافی موقت ظرفیت برای ما labs یا ارسال سواب در خارج از کشور به همکاری آزمایشگاه برای تکمیل.

“البته ما شریک آزمایشگاه باید مطابقت با استانداردهای بالا.”

این اداره گفت: کار انجام شده است برای حل و فصل مسائل و این قابل درک است نتایج آزمون تایید خواهد شد در انگلستان قبل از بيماران مطلع هستند از نتایج “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

بیشتر از Covid-19

قبلا مشخص شد که 96,878 آزمايشات انجام شده در 24 ساعت به 9 صبح تا روز شنبه – هفتم روز متوالی است که این تعداد کاهش یافت و به زیر دولت 100,000-a-day هدف است.

اما معاون ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون-Tam سرزنش “نوسانات” و گفت: “ما در حال حاضر واقعا در یک فلات در منطقه از 100,000 آزمون در روز است.

“وجود برخی نوسانات و کاملا رک و پوست کنده من انتظار وجود دارد که به برخی از نوسانات در یک روز به صورت روز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de