دو تا از بزرگترین تولید کنندگان نفت — عربستان سعودی و روسیه — تنظیم شده برای افزایش تولید به طور چشمگیری در این ماه پس از توافق بین اوپک و متحدان آن به خروجی پایین تمام شده در پایان ماه مارس.

اوپک+ کشور باید تیمی را به کاهش عرضه خود به بازار از سال 2017, اما موفق به رسیدن به یک توافق در ماه گذشته.

ریاض و مسکو و سپس به طور جداگانه اعلام کرد که سیل بازار نفت در ماه آوریل است. که در مقابل افت تقاضا تخریب با توجه به جهانی coronavirus همه گیر خرد شده قیمت نفت است. نفت خام معیار سقوط به 18 سال پایین در روز سه شنبه و کاهش یافته است بیش از 60 ٪ از زمان آغاز سال است.

در اینجا چگونه قیمت نفت جنگ آشکار شد.

نفت تقاضا

به عنوان اواسط ماه ژانویه آینده از تقاضای نفت به سوال که coronavirus گسترش باعث تعطیلی کارخانه و لغو سفر در چین است. این نگرانی ها در حال حاضر تشدید — بسیاری از کشورها رفته اند به مستندات مسافرت هوایی و تا حد زیادی متوقف شده است در یک پیشنهاد برای جلوگیری از عفونت.

هر دو اوپک و وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) کاهش خود چشم انداز تقاضای نفت در ماه مارس گزارش.

خاورمیانه تحت سلطه داد در حال حاضر می بیند و تقاضا در حال رشد از 60 ، 000 بشکه در روز در حالی که EIA انتظار ظهور 400,000 bpd. آنها در ابتدا انتظار داشتند رشد بیش از 1 میلیون بشکه در ماه ژانویه است.

به عنوان coronavirus نگرانی به وجود آمد بحث وجود دارد از یک جلسه اضطراری بین اوپک و متحدان آن برای ایجاد ثبات در بازار اما تنها مشترک کمیته فنی و ملاقات در ماه فوریه است. در حالی که آن را رسما توصیه می شود گسترش داوطلبانه تولید کاهش به پایان سال گزارش گفت: اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی شد و با توجه به کاهش 1 میلیون بشکه.

عربستان سعودی و روسیه در بن بست

قیمت ها کاهش یافت پس از روسیه کاهش یافته است به تصویب اوپک پیشنهاد کاهش تولید اضافی 1.5 میلیون بشکه در بالای 1.7 میلیون بشکه توافق شده در ماه دسامبر به استثنای داوطلبانه کاهش است.

عربستان سعودی در پاسخ با ارائه تخفیف در آن روغن و اعلام کرد که این امر افزایش تولید منجر هر دو WTI و برنت به بدترین روز از سال 1991 در مارس 9, که به نوبه خود ناشی از, فروش در بازارهای جهانی است.

تحلیلگران گفت: روسیه ممکن است در نظر گرفته شده اند اقدام به منظور هدف قرار دادن ایالات متحده “از آن عربستان سعودی علیه روسیه و روسیه در برابر ایالات متحده است. من فکر می کنم که آنچه در آن است” معاون رئیس IHS Markit دن Yergin گفت: در آن زمان.

رقابت برای سهم بازار

ایالات متحده نفت شیل بوده است یک کارت وحشی در بازار انرژی با تولید بیش از دو ریاض و مسکو در سال 2018 است. سهم بازار خود را همچنان به صعود ایستاده بود و در حدود 15 درصد از نوامبر سال 2019 با توجه به CNBC محاسبات بر اساس EIA داده است.

اما این موقعیت بالا بوده و تهدید آمریکا به عنوان تولید کنندگان در تلاش برای شکستن حتی به عنوان یک نتیجه از قیمت جنگ.

“اگر ما همچنان که در آن ما با این قیمت های پایین ما را ببینید کاهش زیادی در ایالات متحده تولید نفت” Yergin گفت: در این هفته. “آن را دیگر نمی خواهد شماره یک است.”

افزایش خروجی

عربستان سعودی به طور بالقوه می تواند ادعا نقطه بالا. دولتی سعودی آرامکو در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته است که آن را ارائه 12.3 میلیون بشکه نفت خام در ماه آوریل است. که نزدیک به 2 میلیون بشکه بیشتر از برآورد ماه مارس با توجه به Refinitiv Eikon داده است.

روسیه و امارات متحده عربی نیز نشان داد که آنها می تواند به افزایش تولید و کشورهای دیگر است که باید از این ظرفیت به پمپ بشکه بیشتر به احتمال زیاد برای انجام این کار گفت: راوی Krishnaswamy معاون ارشد رئیس جمهور از Frost & Sullivan آسیا و اقیانوس آرام صنعتی عمل.

روسیه وزیر انرژی الکساندر نواک گفت: کشور می تواند به افزایش تولید آن توسط 200,000 نزدیک به 300,000 بشکه در کوتاه مدت و 500000 بشکه در دراز مدت. خروجی آن در حدود 11.3 میلیون بشکه در ماه فوریه است.

امارات متحده عربی گفت: این امر پمپ بیش از 4 میلیون بشکه تا نزدیک به 1 میلیون بشکه از آن در مارس تخمین می زند.

افزایش سطح تولید می تواند تاریخ و زمان آخرین “تا ماه ژوئن حداقل” از آنجا که زمانی که اوپک+ قرار است به دیدار بعدی Krishnaswamy گفت: در حالی که اذعان دارد “هیچ نشانه ای” تا کنون که این نشست برگزار خواهد شد. واشنگتن-مسکو در مذاکرات و یا همکاری ممکن است نتایج را تولید نمی کند یا او اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی آن را به احزاب بازگشت به سر میز مذاکره Krishnaswamy گفت: تقاضا و تولید و ظرفیت ذخیره سازی سه عامل به سازمان دیده بان.

در حال حاضر, اما, او پیش بینی کرد که قیمت ها ادامه خواهد داد به اسلاید.

“وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که قیمت نفت همچنان سقوط … حتی به سطح 10 دلار (برای WTI),” او گفت:, و اضافه کرد که “هیچ کس نمی داند” چگونه کم آن می تواند. “این فقط رفتن به سقوط بیشتر به دلیل این واقعیت است که آن می تواند به سقوط بیشتر. $15, $13, $10 … من فکر می کنم که نوع شماره ما ممکن است به دنبال.”

— CNBC Pippa استیونس و پتی Domm کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im