به وزیر بهداشت گفت: 4,500 بازنشسته بهداشت و درمان کارگران را امضا کرده اند تا برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس در انگلستان است.

می آید پس از NHS انگلستان رخ داد یک معامله مستقل بيمارستان به ارائه 20,000 طور کامل واجد شرایط کارکنان و 8000 بیشتر تخت بیمارستان.

بیمه خدمات درمانی خواهد شد همچنین دسترسی به حدود 1200 بیشتر هواکش امکانات و بحرانی دیگر امکانات مراقبت از که آمده اند تحت فشار شدید به عنوان coronavirus بحران تشدید می کند.

مت Hancock توییتی در شنبه شب: “خوشحال است که 4,000 پرستاران و 500 پزشکان را امضا کرده اند به بازگشت به NHS در 48 ساعت اول ما تماس بگیرید.”

او گفت: آن را “درخشان حمایت از ما در تلاش ملی” برای مقابله با ویروس است.

در یک ویدئو همراه با پست او افزود: “اما ما نیاز به بسیاری از. آن را آسان برای انجام و ما را به مطمئن شوید که خدمات خود قرار داده است به بهترین اثر.

“کل کشور نیاز به بیمه خدمات درمانی در حال حاضر و اگر شما بازنشسته پزشک یا پرستار بازنشسته سپس NHS شما به شما نیاز دارد.”

بیشتر از Covid-19

در اوایل این هفته تا 65,000 سابق پزشکان و پرستاران خواسته شد برای پاسخ به تماس به بازگشت به کار.

The Wembley Stadium arch lit up in blue to support for the NHS during the current Corona Virus crisis. Pic: Jed Leicester for The FA/Shutterstock
تصویر: این ورزشگاه ومبلی قوس روشن است در رنگ آبی برای نشان دادن حمایت عمومی برای بیمه خدمات درمانی در این بیماری همه گیر. عکس: Jed لستر برای فا/شاتر

صدها مورد جدید تایید شده در انگلستان هر روز با یک اضافی 1,035 در آخرین 24 ساعته آمار و ارقام آوردن مجموع به 5,018 در بزرگترین روزانه افزایش است.

جرمی Corbyn از دولت خواست برای رفتن بیشتر برای اطمینان از امنیت اقتصادی برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نامه ای به بوریس جانسون او استقبال صدراعظم Rishi Sunak برنامه به تعهد دستمزد میلیون ها نفر از کارگران که در غیر این صورت باید شغل خود را از دست اما گفت که دولت نیاز به گسترش است که پشتیبانی برای پوشش پنج میلیون و خود اشتغالی.

Boris Johnson said the UK 'can turn the tide' against COVID-19 in the next 12 weeks
بیمه خدمات درمانی کارکنان مبارزه با کمبود منابع

اد میلیبند نیز نامیده می شود برای حفاظت کارگران از دست دادن شغل خود را بیشتر پشتیبانی برای مستاجرها بهبود امنیت اجتماعی و افزایش قانونی بیمار پرداخت.

او افزود که کار ادامه خواهد داد به کار “سازنده” با دولت و طرح های پیشنهادی خود را در نظر گرفته شده برای تقویت خود در پاسخ به بحران است.

A commuter wearing a protective face mask
تصویر: لندن رفت و آمد با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت

او نوشت: “ما خوش آمدید جهت صدراعظم اطلاعیه ها. اما ما همچنان به نگرانی هایی است که برنامه های ارائه نمی دهد امنیت اقتصادی است که هر کس نیاز به قادر به گرفتن اقدامات پیشگیرانه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.”

تعداد افرادی که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در انگلستان رسیده 233 در روز شنبه.

41 ساله و بیمار است که تصور می شود جوانترین بریتانیا قربانی پس از وقوع آغاز شد.

NHS انگلستان گفت: تمام 53 است که مرگ و میر اعلام شد و در انگلستان در روز شنبه تا به حال شرایط بهداشتی اساسی و فرزند ارشد 94.

تعداد مرگ و میر در ولز افزایش یافته است به پنج, در حالی که اسکاتلند در حال حاضر در هفت و ایرلند شمالی همچنان در یک.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

چهره های جدید به عنوان وزیر محیط زیست جورج Eustice وجود دارد گفت: هیچ کمبود مواد غذایی در این کشور در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با تولید کنندگان داشتن افزایش تولید 50٪.

 Empty shelves in Sainsbury's in Cheshire
تصویر: قفسه های خالی در Sainsbury در چشر
People queue outside the Costco wholesalers in Glasgow
تصویر: مردم صف خارج کاستکو عمده فروشان در گلاسکو

که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی NHS انگلستان ملی, مدیر پزشکی, Stephen Powis گفت: بحران وحشت خریداران “باید شرمنده” باعث نیازی کمبود برای کارکنان بیمه خدمات درمانی.

Stephen Powis, national medical director at NHS England
شرکت فنی برای کمک به ایجاد هواکش

بیمه خدمات درمانی گفت: همچنین ارائه کار موقت به آخر سال دانشجویان پزشکی و پرستاران و همچنین بازنشستگان.

و کسانی که پیوستن به “بیمه خدمات درمانی ارتش” مورد بررسی قرار خواهد گرفت برای دیدن چه نوع از کمک آنها می تواند در ارائه خدمات نبرد در برابر بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de