400,000 فولاد لباسهای ورود از ترکیه به عنوان UK, استخدام جدید PPE ‘زر’

یک تحویل به شدت مورد نیاز شخصی حفاظت تجهیزات خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی است که پس از رسیدن در انگلستان به عنوان چهره دولت رو نقد بیش از کمبود و دست زدن به آن از coronavirus بحران است.

در میان ادعا می کند که زندگی پزشکان و پرستاران و بیماران در معرض خطر هستند از coronavirus چرا که برخی از منابع در حال اجرا هستند این آخر هفته 84 تن از PPE – از جمله 400,000 فولاد لباسهای – در حال ورود از ترکیه است.

در ضمن هواپیمای حامل حدود 10 میلیون ماسک صورت و حیاتی دیگر قطعات از PPE فرود آمد در اسکاتلند بعد از چین است.

Medical supplies and PPE have been delivered to the UK from Turkey before. File pic
تصویر: لوازم پزشکی و PPE تحویل داده شده اند به بریتانیا از ترکیه قبل از. فایل عکس

تحویل همزمان با انتصاب سابق المپیک لندن اجرایی و خزانه داری وزیر Paul Deighton منجر به یک تلاش ملی برای تولید بیشتر ضروری PPE برای خط مقدم مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارکنان درمان آن با COVID-19.

وزیران در مقایسه با انتصاب او به دیلی اکسپرس مالک خداوند Beaverbrook به عنوان وزیر هواپیما تولید شده توسط وینستون چرچیل در آستانه نبرد بریتانیا در ماه مه 1940 به galvanise خروجی از هواپیماهای جنگنده.

اعلام PPE تحویل از ترکیه در روز شنبه جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت: “تقاضا بسیار بالا و مقادیر عظیمی از تقاضا در سطح بین المللی اما ما همچنان به کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم.

“کسانی که بهداشت و درمان کارگران که در خط مقدم دوباره باید بدانید که ما به طور کامل درک خود را از اضطراب و ما در حال انجام همه ما می توانید سعی کنید و آنها را به تجهیزات است که آنها نیاز به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

بیشتر از Covid-19

وزرای قبول که PPE تحویل از ترکیه است که تنها در کوتاه مدت اقدام اضطراری – و خداوند Deighton وظیفه خواهد بود و به آن حرکت می کند به سرعت بخشیدن به ساخت PPE در انگلستان در دراز مدت.

A protester demands more PPE outside St Thomas' Hospital in central London
تصویر: دولت مواجه شده است و انتقاد بیش از PPE کمبود در بیمارستان

یک بانکدار سابق با گلدمن ساکس حزب محافظه نظیر خداوند Deighton شد, مدیر اجرایی, لندن, کمیته برگزاری المپیک و پاراالمپیک (LOCOG) بود و سپس وزیر خزانه داری در, دیوید کامرون دولت از ژانویه 2013 تا مارس 2015.

با توجه به دولت جدید PPE “تزار” را هماهنگ طراحی تجهیزات از طریق تولید از جمله ساده مصوبات و تهیه فرآیند برای اطمینان از منابع به سرعت در حال تصویب و رسیدن به جایی که آنها مورد نیاز است.

دولت ادعا می کند این برنامه شروع خواهد شد به ارائه منابع در هفته آینده. خداوند Deighton نیز پشتیبانی از پوسته پوسته شدن تا فنی و مهندسی و تلاش برای شرکت های کوچکتر قادر به کمک به گسترده تر زنجیره تامین است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اعلام خداوند Deighton انتصاب وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “پاسخ ما به این جهانی همه گیر خواسته های ملی تلاش کنند.

“تولید کنندگان بزرگ و کوچک در حال حاضر پاسخ به چالش اما ما باید بیشتر و سریع تر است. من مصمم به انجام همه چیز را من می توانم برای دریافت بیشتر تجهیزات حفاظتی به کارکنان بیمه خدمات درمانی که در حال مبارزه با این ویروس در خط مقدم.

“فقط به عنوان پروردگار Beaverbrook پیشگام زمان جنگ تلاش در تولید هواپیما قرار ملاقات پروردگار Deighton را تمدید رانندگی و تمرکز برای هماهنگ کردن این بی سابقه ای در زمان صلح و چالش است.

“خداوند Deighton رهبری تحویل از بازی های المپیک است. در حال حاضر او منجر خواهد شد منحصر به فرد و بی امان تمرکز بر PPE به عنوان کشور برتر تولید اولویت با وزن پر از دولت پشت سر او.”

preview image
جمعیت چشم پوشی 2m حکومت در طول کف زدن برای سرپرستان

در پاسخ به ملاقات پروردگار Deighton گفت: “کشورها در سراسر جهان به صورت بی سابقه تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی و این مستلزم یک اندازه و بی سابقه تولید داخلی پاسخ.

“من مشتاقانه منتظر به گرد هم آوردن شرکای جدید در پیگیری این هدف واحد: به ما اختصاص داده شده خط مقدم کارگران ضروری تجهیزات آنها نیاز دارید.

“این تلاش برای تماس های استثنایی کار تیمی و من مطمئن هستم که ما با هم طلوع خواهد کرد به این چالش است.”

What you can and can't do during the coronavirus lockdown.
مستند: داس و don’ts

به عنوان بخشی از تلاش ملی برای تمرکز انگلستان تولید و صنعت در این چالش فوری دولت می گوید آن را صادر کرده است یک “تماس با اسلحه” برای همکاران صنعت را ضروری PPE که ملاقات مورد نیاز مشخصات فنی.

شرکت های باربری, رولز رویس, مک لارن, Ineos و Diageo در حال حاضر شروع به کار تولید تجهیزات از جمله لباسهای پشت بام ها و دست محصولات بهداشتی.

دولت می گوید که در حال کار در سراسر ساعت به بخش مراقبت های اجتماعی و بیمه خدمات درمانی گسترده تر تجهیزات و پشتیبانی آنها نیاز به مقابله با این شیوع. همانطور که از 16 آوریل این ادعا تقریبا یک میلیارد قطعه از PPE در سراسر کشور تحویل داده شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>