4 دلیل خرده فروشی در ایالات متحده نخواهد بود تندرست در چین

پیاده پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن گذشته یک LVMH Moet Hennessy, Louis Vuitton SE در منطقه مرکزی هنگ کنگ, چین, روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020.

پل یونگ | بلومبرگ | گتی ایماژ

در حالی که آمریکا در صنعت خرده فروشی است که به دنبال به چین برای سرنخ در مورد چگونه خریداران در حال بازگشت از coronavirus همه گیر وجود دارد کاستی به استفاده از این منطقه به عنوان یک طرح برای ایالات متحده

گسترش Covid-19 — که سرچشمه در ووهان در استان هوبئی — مجبور است از آجر و ملات فروشگاه در سراسر جهان به تعطیل قرار داده و میلیون ها نفر از مردم در صنعت خرده فروشی ، همانطور که از پنج شنبه صبح وجود داشته است بیش از 2.6 میلیون مورد گزارش شده در سطح جهان با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

در چین در حال حاضر مصرف کننده “است به عقب با انتقام” Coresight تحقیقات مدیر اجرایی و بنیانگذار دبورا Weinswig در مصاحبه ای گفت:. “وجود مقید کردن تقاضا است.”

اما بازگشت خرده فروشی در ایالات متحده به احتمال زیاد بازی کردن متفاوت به عنوان بی سابقه نرخ بیکاری در کنگره غیرضروری فروشگاه ها بسته باقی می ماند برای مدت زمان طولانی و مسافرت های بین المللی است که هنوز هم محدود است.

“ما باید 50 دولت اقدام به 50 کشور” Weinswig گفت: در مورد ایالات متحده “یازده درصد بیکاری نیز هرگز اتفاق افتاده در چین است.”

در اینجا چهار دلیل خرده فروشان باید بانکداری خرده فروشی برای جستن به عقب در ایالات متحده مانند آن در چین است.

کمی پاکت قرمز

نقاب خریداران پوشش تا به بازگشت به فروشگاه در چین — احتکار لوازم آرایشی و پر زرق و برق لباس های جدید — ارائه خرده فروشان با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که همان الگوهای بازی خواهد کرد در سراسر امریکا است.

اما سنبله در پست-همه گیر هزینه های فعالیت در چین را می توان در بخش های بزرگ به این واقعیت است که بسیاری از مصرف کنندگان شده است نگه داشتن هزینه های خود را سال نو چینی هدیه. خانواده ها در چین به طور معمول ارسال در سراسر قرمز پاکت پر از پول نقد به حلقه در سال جدید هر سنت است. اما Covid-19 همه گیر مجبور به خاموش کردن بسیاری از شهرستانها در سراسر چین به عنوان حق قمری سال جدید را جشن گرفتند شروع به.

گفت: بسیاری از مصرف کنندگان چینی صرف وقت خود را در خانه در طول قرنطینه نشسته که تا زمانی که فروشگاه باز دوباره تا با توجه به AlixPartners مدیر عامل Jian Li که مستقر در شانگهای. “مصرف کننده است زمان زیادی را صرف فکر کردن … از آنچه به خرید.”

که چنین نیست — حداقل برای بسیاری از مصرف کنندگان در امریکا است.

“چیزی که ما نیاز به مراقب باشید از زمانی که ما به دنبال به خصوص چین است به رسمیت شناختن است که وجود دارد تعداد تقاضا به دلیل بسیاری را تجربه نکرد چینی سال جدید گفت:” استیو بر ایالات متحده خرده فروشی و مصرف کننده بخش رهبر در PwC. “است که یکی از, اگر نه بزرگترین هزینه برای چینی ها است.”

“من فکر می کنم ما باید به فکر که ما نگاه به آن به عنوان تجربه اولیه شاخص” بر هشدار داد.

گردشگری چین در انتظار

لوکس فروشی و خرده فروشی است که به دنبال قوی در سراسر چین پست-مستند.

Louis Vuitton-صاحب LVMH است گفت: خریداران flocked به فروشگاه خود را در سرزمین اصلی چین که بسیاری از مکان بازگشایی ماه گذشته. فروش در چین برای اکثریت LVMH را علامت های تجاری مثل دیور و Fendi, تبدیل مثبت در مقایسه با یک سال پیش در حین بازگشت از نیمی از ماه مارس رئیس امور مالی ژان ژاک Guiony گفت: زمانی که شرکت سود گزارش شده در هفته گذشته.

در این ماه برخی از LVMH را علامت های تجاری در سرزمین اصلی چین باید رشد فروش بیش از 50 درصد Guiony اضافه شده است.

اما ممکن است دیگر برای لوکس فروشی و خرده فروشی برای جستن به عقب در ایالات متحده به خصوص با مسافرت های بین المللی در خود نگه دارد. در حالت عادی اقتصاد بازدید کنندگان چینی به طور معمول را تا بالاترین ترافیک توریستی و هزینه در شرکت های ایالات متحده اعم از فروشگاه های زنجیره ای macy’s به high-end طلا و جواهر, Tiffany & Co. تکیه به شدت در گردشگری چین به خصوص در گل سرسبد خود را در مکان های شهر نیویورک است. تیفانی گفت: گردشگران خارجی به حساب کم دو رقمی درصد از فروش آمریکا.

اما در حال حاضر گردشگران چینی “قرار نیست در هر نقطه” Coresight را Weinswig گفت. “خروجی چینی توریستی اقامت قرار داده است.”

فروشگاه تعطیلی در آمریکا بکشید

خرده فروشی در ایالات متحده در حال حاضر تعطیل شده است برای بیش از در چین است. و است که می تواند به ماندگاری مفاهیم — از جمله دائمی تعطیلی و مصرف کنندگان بیشتر تنظیم شده برای خرید آنلاین.

فروشگاه تعطیلی به طول انجامید به عنوان کمی تا چهار هفته در سراسر برخی از قطعات از چین با توجه به پیگیری توسط Coresight پژوهش است. Lululemon اپل و Uniqlo آغاز بازگشایی برخی از آنها چین مکان های هفته از Feb. 16. این تعطیلی در چین شروع هفته Jan. 19 زمانی که کشور تحمیل یک مستند در ووهان منطقه آغاز Jan. 23.

ایالات متحده این است که در میان آن هفته ششم از بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی است که فروش کالاهای غیرضروری مانند پوشاک نشسته تاریک است. موج تعطیلی آغاز شده 13 مارس, Patagonia اعلام کرد این امر می تواند به طور موقت خاموش تمام فروشگاه های خود را.

در حال حاضر در یک دولت توسط دولت اساس ایالات متحده در حال تلاش برای کشف کردن چه اتفاقی می افتد بعدی: آیا آن را بیش از حد به زودی برای بازار به بازگشایی? آیا مردم می توانند با خیال راحت رفتن به کافی شاپ? آنچه در مورد ناخن سالن? ورزشگاه ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این ماه او خواهد بود “اجازه” فرمانداران به تولید برنامه ای برای بازگشایی کشورهای خود را. برخی فکر می کنم آن است که بیش از حد به زودی بدون کافی تست. اما برخی مانند جورجیا و کارولینای جنوبی در حال مسابقه برای بازگشایی هر چه زودتر جرقه تظاهرات.

“حتی به عنوان فروشگاه بازگشایی در اینجا ما نمی دانیم که آنچه که ramp-up خواهد بود” BMO تحلیلگر شمعون سیگل گفت. “این خواهد بود بسیار سخت تر برای کشف کردن.”

Coresight است برآورد بسیاری از فروشگاه ها بسته باقی می ماند در ایالات متحده آمریکا تا زمانی که به عنوان حداقل مارس 10, حتی تماس که خوش بینانه است. در سناریوی محتمل تر آن گفت: بسیاری از خرده فروشی های تیره باقی می ماند تا ژوئن.

نرخ بیکاری در ایالات متحده موج

در ایالات متحده همه از این کار سود پس از رکود بزرگ شده اند از بین برود با 26.45 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده برای بیکاری طی پنج هفته.

بدون چک, بسیاری از مصرف کنندگان بسیار بیشتر خواهد بود و تمایلی به سر به بازار. خرده فروشی در حال حاضر فرو 8.7 درصد در ماه مارس بزرگترین کاهش از دولت شروع به ردیابی این سری در سال 1992 با توجه به آخرین داده ها از سوی وزارت بازرگانی. تعداد کسانی که انتظار می رود به بدتر در ماه آوریل است.

در چین برای مقایسه تقریبا 5 میلیون نفر شغل خود را از دست طی دو ماه اول سال 2020 است. در حالی که ضرر و زیان هنوز ناسالم تحلیلگران می گویند این کشور به انجام یک کار بهتر از نگه داشتن مردم در محل کار. در بسیاری از موارد شرکت ها در حال کاهش پرداخت از اقدامات شدید مانند furloughing یک تحلیلگر گفت.

“شده است وجود دارد قوی گشت در چین” AlixPartners’ Li گفت.

بیشتر بخوانید از CNBC coronavirus پوشش در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>