‘3m coronavirus مرگ و میر و 1bn عفونت در فقیرترین کشورهای

به یک میلیارد نفر می تواند مبتلا به کروناویروس – با سه میلیون مرگ و میر – سراسر بحران متاثر از کشورهای پیشرو بشردوستانه سازمان هشدار داده است.

این کمیته بین المللی نجات (IRC) به ریاست اسبق انگلستان, وزیر خارجه بریتانیا, دیوید میلیبند, انتشار یک گزارش جدید در روز سه شنبه که در آن برآورد تاثیر مخرب COVID-19 در 34 کشور جهان در آن عمل می کند از جمله افغانستان و سوریه و یمن.

در آن تجزیه و تحلیل جدید, IRC نشان می دهد – بدون اقدام سریع در هفته های آینده – که بین یک و نیم میلیارد دلار به یک میلیارد نفر می تواند مبتلا به کروناویروس در این کشور بین 1.5 میلیون و 3.2 میلیون مرگ و میر.

نشان می دهد تاثیر واقعی می تواند حتی بیشتر آقای میلیبند گفت: Sky News کسانی بودند “برآورد محافظه کار” و هشدار داد جهان “تنها چند هفته برای آماده شدن برای این بیماری به رفتن در داد و بیداد در برخی از فقیرترین کشورها”.

در یک تماس برای ثروتمندترین ملتها به هم پیوستن برای کمک به این کشورها سابق کار MP افزود: “به عنوان بحث در مورد مستند – و چگونه آن را به پایان – توسعه در کشورهایی مانند انگلستان ما نیاز به مطمئن شوید که ما می دانیم این بیماری جهانی است, بیماری است که تنها خواهد شد به طور کامل مورد ضرب و شتم زمانی که آن را مورد ضرب و شتم در همه جا.”

او را متهم ثروتمندترین کشورهای جهان – G20 – بودن “در خواب” بیش از یک هماهنگ بین المللی در پاسخ به COVID-19 بحران است.

و او لعنتی ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت یک “به طور کامل رتروگراد” گام در تعهد به دیگر صندوق سازمان جهانی بهداشت.

بیشتر از Covid-19

U.S. President Donald Trump reacts to a question during the daily coronavirus task force briefing at the White House in Washington, U.S., April 4, 2020. REUTERS/Joshua Roberts TPX IMAGES OF THE DAY
تصویر: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عهد کرده است به دیگر صندوق که

فعلی تاثیر coronavirus در کشورهای فقیر است که تقریبا ناشناخته به دلیل “threadbare” تست رژیم او پیشنهاد کرد.

آقای میلیبند ادعا وجود دارد که تا کنون یک “عظیم دست کم گرفتن” تنها 25,000 موارد در آفریقا با وجود آن که در یک قاره بیش از یک میلیارد نفر است.

“آنچه که ما می توانید ببینید که گام به گام وجود دارد بیشتر و بیشتر مردم در حال آمدن به ما مراکز بهداشتی است که ما به اجرا در سراسر جهان,” او گفت:.

“ما این بیماری واقعا مصرف کردن حدود اواسط ماه مه و بنابراین ما می توانیم آن را ببینید خزنده رو به جلو است.

“ما چند هفته از چپ به انجام برخی از ضروری احتیاطی پیشگیرانه کار; که به معنی بسیار اساسی دست شویی ایستگاه به این معنی triaging مردم توسط تست آنها را برای تب و جداسازی تب بالا موارد است.

“اما ما همچنین باید به ساخت تا از سلامت سیستم وجود دارد رفتن به یک تعداد زیادی از مردم که نیاز اولیه درمانی مراقبت است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

با گسترده اقتصادی بسته برای کمک به کسب و کار در کشور خود’ مستندات آقای میلیبند گفت: کشورهایی مانند آمریکا و انگلستان بود اظهار داشت: “پول زمانی که آنها به آن نیاز” را به عنوان او ادعا کرد این بود: “موضوع اخلاق” برای غنی تر سازمان ملل به ارائه منابع به دیگران است.

او گفت: IRC تماس است که در مورد ارائه تجهیزات مانند هواکش به کشورهایی مانند سودان جنوبی اما در عوض در مورد “گرفتن مقدار بیشتر زیرساخت های اساسی به جای خود”.

این است “به طوری که مردم می تواند به جلوگیری از این بیماری از طریق دست شستن از طریق اطلاعات مناسب از طریق اندکی اجتماعی فاصله اما همچنین با جدا کردن موارد به طوری که آنها نمی در سراسر کل جمعیت”.

کروناویروس یک “جهانی بیماری است که در حال مبارزه ملت با ملت” افزود: آقای میلیبند به عنوان او نومید در مورد عدم رهبری جهانی بر روی صفحه نمایش در صورت COVID-19 بیماری همه گیر.

“ماهیت جهانی این بیماری است که همسان با این نوع از همکاری های بین المللی است که به, ضروری,” او گفت:.

Donald Trump has some interesting ideas about how to treat coronavirus
چراغ و مواد ضد عفونی کننده: trump’s درمان پیشنهادات

آقای میلیبند که در حال حاضر زندگی و کار در امریکا همچنین مدعی شد “درجه بالایی از اختلال” در ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس همراه با “سطح بالایی از قطبی شدن و بی اعتمادی” در کشور به تصویب رسید.

وی افزود: “یکی از چیزهایی که ما در مورد این بحران است که نیاز به سطح بالایی از اعتماد اجتماعی برای پاسخ موثر.

“کشورهایی مانند کره جنوبی و آلمان نشان داده اند که.

“محوری است که اتفاق افتاده در انگلستان برای حمایت از بیمه خدمات درمانی… صحبت می کند که به انسجام اجتماعی.

“ما در حال دیدن نیست که در ما در حال حاضر حتی قبل از اینکه شما به پوچ از هفته گذشته بحث در مورد سفید کننده و اثرات بد.

“وجود دارد یک سوال بزرگ در حال حاضر که امریکا در حال رفتن به مجبور به مقابله با – چگونه آن را ترکیب موثر داخلی پاسخ با reassertion بین المللی رهبری است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>