بیش از £37bn ارزش خرید و فروش ملک بودند توافق کردند که در ماه جولای – شلوغ ترین ماه برای خرید خانه برای 10 سال با توجه به مالکیت سایت Rightmove.

سنبله شرح زیر است تعلیق از بازار مسکن در طول coronavirus مستند بلکه همزمان با انگلستان غوطه وری را به یک رکود اقتصادی.

صدراعظم نیز قطع تمبر در ماه جولای در تلاش برای تشویق بیشتر مردم به مسکن نردبان.

برنامه ای برای سرعت بخشیدن به ساختمان خانه

با مقايسه آن در ماه جولای 2019, £25bn ارزش فروش ساخته شد.

Rightmove در ماه اوت گفت: متوسط قیمت درخواست برای یک خانه در انگلستان می ایستد در £319,497 پایین حدود 0.2 درصد از جولای £320,265 – یک رکورد بالا است.

اما در اسکاتلند, ولز, Yorkshire and the Humber, North West, انگلستان به شرق میدلندز, میدلندز غرب و شرق انگلستان ثبت جدید اوج در ماه اوت است.

این لندن بود که کشیده ملی درخواست قیمت پایین با قیمت متوسط افت حدود 2 درصد.

بیشتر از Coronavirus

بین 5 اوت و اوت 12, خرید و فروش, افزایش 60 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته با معمول رکود در تابستان نمی materialising.

قیمت خانه معمولا افت بیش تابستان با بسیاری از مردم امید بستن برای سفر در تعطیلات, با توجه به وب سایت.

:: گوش دادن به جهان از فردا در اپل پادکست, Spotify, گوگل, پادکست ها و Spreaker

Rightmove مدیر مایل jordan hayworth گفت: “ما شریک این زمان از سال با غواصی به استخر به جای بازار املاک و شن و ماسه و خورشید به جای آجر و ملات اما خریداران باید تا به حال یک رکورد £37bn ماهانه صرف ولگردی و قانونی شکنی.”

او همچنین گفت که افزایش در خرید و فروش است و نه فقط با توجه به صدراعظم تمبر برش در انگلستان و ایرلند شمالی است.

“بیشتر ملک در حال آمدن به بازار از یک سال پیش در تمام مناطق و در سطح ملی عرضه و افزایش تقاضا به نظر می رسد نسبتا متعادل,” او گفت:.

این بیان بیشتر تمایل به حرکت در می بیسار در لندن و رفت و آمد کمربند.”

کوین شاو مدیر عامل مسکونی فروش در رهبران رومیان گفت: “همانطور که بسیاری از ما همچنان به کار از خانه مردم متوجه شدم که کسب و کار می تواند عملکرد خوب در حالی که انجام بنابراین و بنابراین دیگر نمی خواهید به رفت و آمد به شهرهای بزرگ پنج روز در هفته و یا زندگی در محیط های شهری و نزدیک به دفاتر.

“وجود تقاضای واقعی برای زندگی در نقاط روستایی ارائه فضای سبز. به تازگی اعلام کرد تمبر تعطیلات است دیگر بازار, شتاب دهنده بیش از حد بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران با سوء استفاده از پس انداز است که می توان ساخته شده است.”

دومینیک مورفی مدیر عامل DM & Co عوامل املاک و در سلیهولل گفت: “من گمان می کنم که در بازار باقی خواهد ماند شناور تا زمانی که زیان کار از طریق فیلتر و واقعا شروع به ضربه زدن به بازار در نیروی کامل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de