27,000 بیش از حد مرگ و میر زیاد بین در حال حاضر و مارس به عنوان مستند کاسته می گوید: سابق دولت مشاور

بیشتر 27,000 بیش از حد مرگ و میر “به احتمال زیاد” در حال حاضر و آینده مارس تحت رویکرد فعلی برای مقابله با کروناویروس همه گیر سابق دولت مشاور ارشد علمی می گوید.

آقا داود پادشاه است که انتقاد از کاهش مستند اقدامات گفت: آسمان Sophy ریج روز یکشنبه “ما نیاز به نگاه در سریع ترین مسیر از COVID-19″ و یک جریان “درست نیست”.

او گفت: این نگاه به عنوان اینکه خیابان داونینگ سیاست شد و به “حفظ” سطح کنونی حدود 3000 عفونت های جدید در هر روز در سراسر انگلستان است.

گرفتن بر روی همه چیز است که اتفاق افتاده است در Sophy ریج روز یکشنبه در اینجا

آقا داوود گفت: “آنچه ما می گوییم این است 27,000 مرگ و میر بیش از حد به احتمال زیاد در حال حاضر و آوریل آینده اگر انتظار توسط افسر ارشد پزشکی است که او را شگفت زده و خوشحال اگر انگلستان است که در همان محل در بهار آینده.

“اگر او درست ما هنوز هم حدود 2000 تا 3000 عفونت های جدید در انگلستان در هر روز است و تعداد مرگ و میر است که پیروی از آن است.”

Drinkers in Soho, London, enjoying the lifting of measures in England
اول شب در لندن پس از مستند آغاز شد

نظرات خود را به عنوان میخانه ها, رستوران ها, کافه ها و سالن های بازگشایی در سراسر انگلستان در روز شنبه در میان گزارش های برخی از افراد ظاهرا از موازین اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بیشتر از Covid-19

آقا داوود بود که مشاور ارشد علمی بین سال های 2000 و 2007 رئیس مستقل مریم گلی – یک گروه رقیب که جداگانه به علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری که به توصیه خیابان داونینگ.

او گفت: میزان عفونت های جدید است که “تقریبا به طور کامل قابل پیشگیری و کاملا غیر قابل قبول و غیر اخلاقی” و گفت: این گروه به نام “صفر COVID انگلستان” و انتشار یک گزارش جدید در روز یکشنبه.

matt hancock
“من خوشحال با آنچه دیروز اتفاق افتاده است’

آقا داوود گفت: Ridge: “سریعتر ما می توانیم را به صفر COVID انگلستان سریعتر ما می توانید کامل اقتصادی باز از اقتصاد ما در سراسر بریتانیا است.”

پرسید: چگونه است که می تواند به دست او پیشنهاد میخانه باز باید تا مناطق خارج از منزل برای دوستدار فوتبال که در آن اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود.

“وجود دارد وسیله ای برای دستیابی به این اهداف اما ما باید صبور باشید و اگر ما بیمار آن را نه فقط در موج دوم اما اگر این برجستگی همراه 3000 در هر روز است که در تولید این اضافی 27,000 مرگ و میر.

“اگر ما می خواهیم برای بازگشت به رشد اقتصادی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است – خلاص شدن از شر COVID ویروس.”

Staff discuss critical at University Hospital Coventry
حرکت حساب همه گیر از بیمه خدمات درمانی کارکنان

در گزارش خود مستقل حکیم تجزیه و تحلیل و ترکیب داده ها از دولت روزانه آمار دفتر آمار ملی بهداشت عمومی انگلستان و دولت گزارش NHS تست و ردیابی.

این گروه به این نتیجه رسیدند:

  • ما نمی دانیم که اگر کاهش در مثبت تایید موارد به دلیل مردم کمتر تست گرفتن و یا مردم کمتر داشتن COVID-19 یا ترکیبی از هر دو
  • فایرفاکس همچنان که به گزارش یک کاهش مداوم در عفونت های جدید را متوقف کرده است
  • هیچ یک از کشورهای ذکر است تماس, ردیابی به عنوان یک بخش کلیدی از خود COVID پاسخ و فقط اسکاتلند را تشویق می کند تست
  • NHS تست و ردیابی است نه رسیدن به اندازه کافی به تازگی علامتی مردم با COVID-19
  • کمتر از نیمی از مخاطبین می رسید ظرف مدت سه روز از یک فرد در حال آزمایش است (از آنچه که داده ها در دسترس است)
  • اطلاعات مهم در مورد چگونه بسیاری از مخاطبین در واقع منزوی و یا به توسعه علائم وجود ندارد

زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد coronavirus مستند تغییرات از 4 جولای, انگلستان افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin هشدار داده بودند نه “خطر رایگان” است و او خواهد بود “شگفت زده و خوشحال” اگر وضعیت فعلی بود بیش از زمستان است.

استاد Ersin و مشاور ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel, هر دو در زمان کاهش یافته است به می گویند که آنها شخصا به حمایت از کاهش اقدامات در انگلستان است.

آقا داوود گفت: او فکر نمی کنم وجود دارد “هر گونه اختلاف بین دانشمندان در مورد حکیم و مستقل حكيم”.

“من فکر می کنم تفاوت در این است که ما در حوزه عمومی است. شما در حال صحبت کردن به من و نه صندلی مردم از مریم گلی دقیقا به این خاطر که آنها رایگان نیست برای آمدن و مقطع مورد بررسی قرار توسط رسانه ها گفت:” ریج.

“رک و پوست کنده است که در راه به دست آوردن اعتماد عمومی در سیاست هایی که دولت می خواهد به غیر روحانی کردن. کل موضوع این است که فوق العاده به چالش کشیدن.

“ما در حال ارائه یک جایگزین برای SAGE, ما در حال ارائه یک صدای مستقل برای مردم و دولت به گوش دادن به.

“زمانی که من مشاور ارشد علمی, هر زمان که من می توانم, من در حوزه عمومی توضیح توصیه من به دولت و سپس توضیح داد که آن را دولت ساخته شده است که سیاست و تصمیم گیری,” او اضافه شده است.

جامعه علمی است تقسیم بر دولت را بازگشایی اقتصاد است.

هفته گذشته آقا علامت Walport بود که مشاور ارشد علمی بین 2013 و 2017 گفت: او را درک تصمیم دولت برای سهولت مستند بیشتر است.

“اقتصاد به عنوان مهم برای سلامت به عنوان هر چیز دیگری,” او گفت:, و اضافه کردن آن بوده است “خوب عمل متعادل در تمام طول”.

“وجود دارد بهداشت از مضرات آسیب دیده اقتصاد از مردم که از کار تا یکی کردم تا به تعادل مدیریت coronavirus همه گیر و کنترل آن, اما همچنین نگه داشتن اقتصاد رفتن” او گفت:.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت ریج اکثریت قریب به اتفاق افرادی که بیرون رفت در روز شنبه درست اما افزود: “البته ما اقدامات زمانی که ما نیاز به زمانی که… اگر اقلیت شکستن قوانین.”

“شما دیده می شود برای مثال در لستر بلکه در جاهای دیگر که ما نمی شرک از در آوردن اقدامات شدید اگر این چیزی است که مورد نیاز برای کنترل ویروس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>