2020 شورلت کوروت: 5 ویژگی های منحصر به فرد از اواسط موتور سوپراسپرت

2020 شورلت کوروت

جنرال موتورز

لاس وگاس – عملکرد قیمت و اواسط موتور طرح از سال 2020 شورلت کوروت شده اند و به خوبی مستند شده است.

اگر شما نیاز به یک یادآوری از خودرو شورلت را LT2 کوچک-بلوک 6.2 لیتری موتور V8 که دارای رتبه در 495 اسب بخار و 470 پوند-فوت گشتاور است. آن می تواند دستیابی به 0 به 60 مایل در ساعت در 3 ثانیه یا 2.9 ثانیه با اختیاری عملکرد بسته است. شروع قیمت کمتر از $60,000 اما خوب-لوازم اتومبیل می تواند بالای 100.000 دلار.

در علاوه بر این به بهبود عملکرد خودرو و در حال حرکت موتور از جلو به پشت راننده جنرال موتورز و اضافه یا به روز رسانی های جدید و ویژگی های منحصر به فرد برای رانندگان است. در اینجا پنج مورد از آنها:

جلو آسانسور سیستم

زمانی که اعلام کرد در رونمایی از سال 2020 کوروت این ویژگی دریافت تشویق خروشان از کوروت صاحبان بسیاری از آنها احتمالا آسیب دیده اتومبیل خود را در یک دست انداز سرعت یا شیب دار در جلوی خانه.

دلار 1,495 اختیاری سیستم اجازه می دهد تا رانندگان با لمس یک دکمه برای بلند کردن ماشین جلویی توسط دو اینچ, کمک به جلوگیری از آسیب از موانع. علاوه بر آن سیستم می پرسد رانندگان اگر آنها می خواهم به فروشگاه است که محل سکونت با استفاده از این وسیله نقلیه GPS سیستم پس از آن آسانسور به صورت خودکار در هنگام نزدیک شدن به آن منطقه دوباره.

“به عنوان رویکرد شما جلوی خانه خود را, شما لازم نیست که برای ضربه زدن به دکمه در هر زمان” گفت: Ed Piatek, Corvette مهندس ارشد. “این را می دانم که بر اساس مکانی که شما در حال نزدیک شدن به آن موقعیت و آن را به طور خودکار بالا بردن ماشین.”

این سیستم می تواند به یاد داشته باشید تا 1000 مکان ها و آثار تا 24 مایل در ساعت است.

‘حالت خفا’

راننده کابین خلبان طراحی شده به مانند یک جت جنگنده کابین خلبان پس چرا پیشنهاد یک “حالت خفا?”

آن را ندارد نقلیه ساکت تر, اما آن را تیره اجازه می دهد تا تمام نور محیط جدا از سرعت سنج در 12 اینچ راننده اطلاعات خوشه.

“این است که واقعا نا گهان به غیر از سرعت خودرو و هر نوع از هشدار شما ممکن است دریافت کنید” Piatek گفت. “این واقعا شسته و رفته اگر شما در یک محل که در آن شما نمی خواهید مقدار زیادی از نور محیط در چشم خود را بنابراین شما می توانید ببینید در پایین جاده در شب.”

Z حالت

2020 کوروت مانند بسیاری جدیدتر عملکرد وسایل نقلیه مختلف درایو حالت است که می توانید سوار شدن و دست زدن به خودرو. آنها شامل تور های سنتی, ورزشی, آب و هوا و حالت های آهنگ به عنوان به خوبی به عنوان دو تنظیمات جدید به نام MyMode و Z حالت.

Z حالت به نام بعد از مشهور Z06, ZR1 و Z51 کوروت عملکرد بسته های فعال شده را از طریق یک “الف” را فشار دهید بر روی فرمان whee

جنرال موتورز

هر دو از مدهای جدید هستند و بسیار قابل تنظیم و رانندگان اجازه می دهد برای سفارشی کردن عملکرد بسیاری از مشخصات وسایل نقلیه.

Z حالت به نام بعد از Z06, ZR1 و Z51 کوروت عملکرد بسته های فعال شده را از طریق یک “الف” را فشار دهید بر روی فرمان. آن است که تنها با استفاده از حالت طول می کشد که MyMode تنظیمات یک گام به رانندگان اجازه می دهد برای تنظیم موتور و انتقال نیز هست.

هنگامی که مجموعه MyMode بر خلاف Z حالت باقی می ماند استاندارد تنظیم تا زمانی که یک راننده سوئیچ خارج از آن.

کوروت موزه تحویل

جنرال موتورز ادامه خواهد داد به اجازه جدید کوروت به صاحبان تحویل وسیله نقلیه خود را در National Corvette Museum در Bowling Green, Kentucky, پایین جاده از جایی که خودرو مونتاژ شده است.

این بسته هزینه های $995 و شامل یک VIP تور از موزه یک درایو کردن مراسم و شخصی داخلی با پلاک به نام مالک خودرو به شماره شناسایی خودرو و موزه آرم.

حدود 500 صاحبان یک سال به طور معمول را تحویل جدید کوروت در موزه با توجه به GM.

سیستم ضبط

جنرال موتورز افزایش توانایی و قابلیت های آن “عملکرد ضبط اطلاعات” است که اجازه می دهد تا رانندگان به ثبت درایوهای خود را.

یک تصویر از 2020 شورلت کوروت عملکرد ضبط اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک dash cam که می توانید شروع به ضبط هر بار که ماشین در حال اجرا است.

تصویر

در حالی که طراحی شده است برای پیگیری به رکورد دامان ویدئوها و تشخیص آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک dash cam که به طور خودکار شروع به ضبط در هر زمان ناوچه سبک در حال اجرا است.

این سیستم با استفاده از یک جبهه رو به دوربین با کیفیت بالا و همچنین پیشرفته رانندگی تجزیه و تحلیل سیستم برای ضبط بر روی کارت حافظه SD در خودرو جعبه دستکش. آن است که توانایی به پوشش مایل در ساعت زمان دامان و دیگر معیارهای عملکرد بیش از این ویدئو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>