2 نفر چاقو مظنون به ضرب گلوله در جنوب لندن حمله که پلیس اعلام به عنوان تروریسم

افسران پلیس در صحنه پس از یک مرد به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس مسلح در فوریه 2 سال 2020 در لندن, انگلستان.

Hollie Adams | گتی ایماژ

یک مرد مشکوک پوشیدن جعل دستگاه انفجاری کشته شد مرده یکشنبه در جنوب لندن توسط ماموران پلیس پس از او چاقو دو نفر در یک اسلامگرای مرتبط با حادثه تروریستی لندن پلیس متروپولیتن گفت.

پلیس گفت: سه نفر زخمی شدند در این حمله صورت گرفت که در لندن Streatham محله. دو قربانیان چاقو و یک سوم به صورت سطحی آسیب های ناشی از شیشه پلیس پس از مرخص اسلحه گرم. هر سه منتقل شدند, به بیمارستان.

یکی قربانی یک مرد است که برای درمان زندگی-تهدید و آسیب است. دیگر قربانی یک زن غیر تهدید کننده زندگی صدمات. سومین قربانی نیز یک زن بود و برای درمان جراحات جزئی.

یک دستگاه بعد مصمم به جعل شد بسته به بدن مشکوک پلیس در بیانیه ای گفت.

افسران ضد تروریسم فرمان پیشرو رسیدگی به این حادثه که گفته می شود “اسلامگرای مرتبط با گفت:” معاون دستیار کمیسر پلیس شهری خدمات لوسی D’Orsi.

لندن آمبولانس های آن نامیده می شود در 1:58 بعد از ظهر به وقت محلی پس از “گزارش یک حادثه در Streatham جاده بالا است.” فقط قبل از ساعت 4 تا پلیس گفت: از طریق توییتر که این وضعیت شده بود “به طور کامل موجود است.”

شهردار لندن صادق خان در بیانیه ای گفت از طریق توییتر که او در “تماس نزدیک با ملاقات کمیسیون و نمایندگان محلی.” او با تشکر از پلیس امنیت و خدمات اضطراری کارکنان. “تروریست ها به دنبال تقسیم و برای از بین بردن راه ما از زندگی — در اینجا در لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق,” او اضافه شده است.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون تشکر از پرسنل اورژانس گفت: در حالی که افکار خود بودند با کسانی که تحت تاثیر قرار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر