19 NHS کارگران می میرند با کروناویروس – اما سلامتی sec می گوید PPE مقصر نیست

نوزده بیمه خدمات درمانی کارگران کشته شده اند و پیمانکاری coronavirus به وزیر بهداشت نشان داده است اما می گوید او آگاه است از یک لینک به یک کمبود PPE.

صحبت کردن به اخبار آسمان مت Hancock گفت این بود: “داستان دلخراش” و تاثیر آن بر هر کس در بیمه خدمات درمانی برای دیدن همکاران خود می میرند.

آقای Hancock گفت که او آگاه از هر گونه ارتباط بین عدم PPE و, مرگ و میر, اما آیا می گویند که یک تحقیق کامل انجام خواهد شد به درک که چگونه کسانی که سلامت کارگران قرارداد coronavirus در خط مقدم.

19 NHS workers die with COVID-19
تصویر: هنکاک نشان می دهد 19 NHS کارگران می میرند با COVID-19

او گفت: “قلب من می رود به خانواده های آنها… واقعیت این است که چنین نسبت بالایی از مردم که از نقل مکان به این کشور به کار برای بیمه خدمات درمانی است که واقعا جانسوز… برای دیدن افرادی که به معنای واقعی کلمه به زندگی خود را برای بیمه خدمات درمانی که در اینجا نقل مکان کرد که خدمات و من فکر می کنم ما باید ادای احترام به آنها است.”

صحبت کردن در مورد تجهیزات حفاظت فردی به وزیر بهداشت گفت که اگر چه او نمی خواهد انتقاد مردم برای پوشیدن بیش از حد لازم سلامت کارگران باید از آن استفاده کنید “مناسب” گفت: آن است که یک “منبع با ارزش” است و لجستیکی تلاش برای به دست آوردن آن را به میلیون ها نفر مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی و اجتماعی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Mr, Hancock, توصیه های بهداشتی کارگران در روز جمعه در نشست خبری روزانه تنها به پوشیدن دقیقا مقدار مناسب از PPE به عنوان آن توزیع شده بود “تلاش بسیار دشوار”.

بیشتر از Covid-19

در پاسخ به آقای هنکاک پیشنهاد که خط مقدم کارگران می تواند با پوشیدن بیش از حد PPE کار رهبر Keir Starmer در توئیتر خود نوشت: “این کاملا رک و پوست کنده توهین به این مفهوم را میرسانند کارکنان خط مقدم در حال هدر رفتن PPE.

“وجود دارد وحشتناک داستان از کارکنان بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران و نداشتن تجهیزات آنها نیاز به آنها را امن نگه دارید.

“دولت باید برای اطمینان از تامین تحویل داده می شوند.”

آقای Hancock همچنین تصریح کرد: پیام مردم باید صرف این آخر هفته عید پاک در داخل خانه با وجود آب و هوای گرمتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>