18 روز و 6 ساعت و 11 دقیقه و شمارش: بریتانیا بازدید یک رکورد جدید برای زغال سنگ-رایگان تولید برق

برج خنک کننده در decommisioned Willington, ایستگاه برق, انگلستان در 29 اکتبر سال 2018 است.

پل الیس | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یک رکورد جدید تنظیم شده است برای زغال سنگ-رایگان تولید برق در انگلستان با ترکیبی از عوامل از جمله coronavirus مرتبط با مستند اقدامات خود را — بازی در یک نقش است.

صبح روز سه شنبه, برق, سیستم اپراتور شبکه ملی ESO گفت که تمام برق تولید شده در بریتانیا تولید شده بود بدون ذغال سنگ برای ثبت رکورد جدید در 18 روز و 6 ساعت و 11 دقیقه.

“رکورد قبلی از 18 روز و 6 ساعت و 10 دقیقه — مجموعه در ماه ژوئن سال گذشته — شکسته شد در 6.10 صبح امروز به مناسبت بیش از 438 ساعت و 10 دقیقه پس از آخرین ذغال ژنراتور آمد کردن سیستم در نیمه شب روز پنج شنبه 9 آوریل” این شرکت اعلام کرد.

این نقطه عطف می آید پس از بریتانیا بالاترین سطح از انرژی خورشیدی, برق برخی از 9.68 گیگاوات بود تولید شده در مارس 20.

در بیانیه این اپراتور توضیح داد که هر دو آب و هوا (که بر روی انرژی خورشیدی و باد تولید) و کاهش سطح تقاضای برق تا به حال نقش مهمی در تعیین بریتانیا برق مخلوط.

ملی مستند در محل پس از پایان ماه مارس به تلاش و مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس به حال منجر به “کاهش قابل توجه در تقاضا در سراسر کشور با افزایش مصرف داخلی بودن هرحال صنعتی کاهش می یابد تقاضا” شبکه ملی ESO در بیانیه ای گفت.

این تغییر در کنار “مکرر” جادوها آفتابی و باد می وزد آب و هوا شد همه به عنوان عوامل کمک کننده به همین دلیل تولید زغال سنگ بود نه مورد نیاز طی هفته های اخیر.

“انرژیهای تجدید پذیر ادامه خواهد داد به رشد به سرعت در حال به دیدار با انگلیس را هدف خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای; بادی دریایی به تنهایی تولید بیش از 30 درصد از انگلستان قدرت تا سال 2030” ملانی Onn معاون اجرایی RenewableUK گفت: در بیانیه صادر شده سه شنبه.

“در کنار دیگر گزینه های کم هزینه مانند خشکی و باد وجود دارد فرصت های بزرگ برای فن آوری های نوین مانند انرژی دریایی, شناور, باد, باتری سازی و تجدید پذیر و هیدروژن به سرعت بخشیدن به انگلستان انتقال به خالص صفر است.”

به عنوان یک منبع قدرت زغال سنگ اهمیت در بریتانیا شروع به محو شدن. با توجه به دولت “تکیه بر زغال سنگ برای برق” کاهش یافته و از 70% در سال 1990 به کمتر از 3 درصد است.

مقامات با هدف حذف زغال سنگ از انگلستان سیستم انرژی تا سال 2025 و به تازگی اعلام کردند که با مشورت در حال حرکت است که مهلت اکتبر 1, 2024.

در نشانه ای از چگونه زمان تغییر این سال در حال حاضر دیده می شود چندین نیروگاه های زغال سنگ در اروپا درهای خود را نزدیک.

دو زغال امکانات در انگلستان توسط SSE و RWE تعطیل در همان روز در پایان ماه مارس در حالی که اتریش آخرین عملیاتی coal-fired power station بسته در اوایل این ماه.

در ماه فوریه شرکت انرژی Drax گفت: زغال سنگ سوز تولید برق در انگلستان بزرگترین نیروگاه به شمار می رود در ماه مارس سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>