£150k مطرح شده برای ارسال اذیت دانشآموز به دیزنی لند

یک کمدین مطرح شده بیش از $200,000 (£154,000) پس از راه اندازی یک صفحه جمع آوری اعانه برای ارسال a nine-year-old boy who است که مورد آزار واقع شدند به دلیل dwarfism به دیزنی لند.

آمریکا براد ویلیامز که همان dwarfism وضعیت achondroplasia راه اندازی GoFundMe صفحه بعد از دیدن یک ویدیو ارسال شده توسط Quaden Bayles’ مادر نشان دادن او در سیل اشک او به عنوان او را برداشت تا از مدرسه.

استرالیا و پسر شنیده می شود گفت: “من یک چاقو من قصد کشتن خودم” و “من می خواهم به مرگ” در این ویدئو.

این فیلم دیده شده است و توسط میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان و Quaden دریافت کرده است پشتیبانی از یک میزبان از بالا مشخصات نام از جمله ستاره هالیوود هیو جکمن.

Brad Williams has the same condition as Quaden
تصویر: براد ویلیامز دارای همان شرایط به عنوان Quaden

ویلیامز نوشت: در صفحه: “من از راه اندازی این GoFundMe به اجازه Quaden می دانیم که قلدری و تحمل نخواهد شد و این که او یک انسان فوق العاده است که سزاوار شادی.

“من می خواهم به پرواز Quaden و مادر خود را به امریکا و دریافت آنها را به یک هتل خوب و آنها را به دیزنی لند.”

این صفحه تا به حال هدف اصلی از 10.000 دلار (£7,700) اما در حال حاضر به بیش از $200,000.

بیشتر از جهان

ویلیامز گفت: هر گونه پول اضافی نیست که صرف Quaden سفر یک عمر اهدا خواهد شد به ضد قلدری و ضد سوء استفاده از سازمان های خیریه.

The page has raised thousands of dollars
تصویر: این صفحه مطرح است هزاران دلار

“این فقط برای Quaden این است که برای هر کسی است که در زندگی خود مورد آزار واقع شدند و به آنها به اندازه کافی خوب نیست.

“اجازه دهید نشان می دهد Quaden و دیگران وجود دارد که در جهان و به آنها ارزش آن را,” او نوشت.

Bayles است که بومی استرالیا دعوت شده است منجر به بومی تمام ستاره ها بر روی زمین خود را در لیگ راگبی برخورد با مائوری همه ستاره در کوئینزلند در روز شنبه.

جکمن که ستاره دار در بزرگترین شومن و Les Miserables می گوید: در پیام خود در توییتر: “Quaden شما قوی تر از شما می دانید همسر و بدون توجه به آنچه شما کردم دوست من.

Hugh Jackman still Credit- @RealHughJackman Twitter
هیو جکمن پشتیبانی از اذیت دانشآموز

“پس هر کس اجازه می دهد لطفا نوع و به هر یک از دیگر قلدری خوب است.

“زندگی به اندازه کافی سخت است بنابراین اجازه دهید به یاد داشته باشید هر فرد در مقابل ما رو به نوعی از نبرد بنابراین اجازه دهید فقط نوع است.”

Mark Hamill که بازی لوک اسکای واکر در جنگ ستارگان نیز از اظهار نظر در این فیلم پس از آن به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

او نوشت: “این ظلم است که به عنوان شگفت انگیز به عنوان آن دلخراش است.”

Quaden مادر Yarraka Bayles گفت: “ما هرگز نمی توانست خواب در رویاهای wildest ما که آن را رفته ام در سراسر جهان و ایجاد چنین دیوانگی رسانه ها.

“وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از مردم در سکوت رنج می برند و قلب من می رود به آن دسته از خانواده هایی که در حال حاضر از دست داده و فرزندان خود را به قلدری. آن را به یک بحران بین المللی و آن را نیازمند توجه فوری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>