130,000 تماس برای نمایندگان مجلس به از دست دادن £10,000 کار از خانه کمک هزینه

بیش از 130,000 نفر با امضای یک طومار خواستار نمایندگان مجلس محروم از اضافی £10,000 کار از خانه کمک هزینه.

این یک مجموع طراحی شده است برای پوشش هزینه های افزایش یافته به عنوان نمایندگان مجلس و کارکنان خود را از کار از خانه در طول coronavirus مستند.

منتقدان ادعا می کنند سیاست است که در طعم و مزه فقیر داده می شود میلیون ها نفر از کارکنان در صورت بودن furloughed در 80 درصد از حقوق خود را با برخی از دست دادن شغل خود را در دسترس نباشد – با توجه به COVID-19 شیوع.

Commons Speaker Sir Lindsay Hoyle says it is incorrect to claim MPs are handing themselves extra cash during an emergency
تصویر: عوام سخنران آقا لیندسی هویل می گوید آن نادرست است و به ادعای نمایندگان مجلس در حال توزیع خود پول اضافی در مواقع اضطراری

نمایندگان مجلس در حال حاضر می تواند ادعا می کنند £26,000 یک سال خود را برای پوشش هزینه های اداری.

لوسی پیرسون آغاز شده که این طومار نوشت: “در حالی که بقیه از ما کمتر انسانهای مبارزه به پرداخت صورتحساب حرکت HMRC و برای بسیاری از یادگیری آنها مجاز به هر گونه حمایت از آنچه در طول این دوران تاریک در حال حاضر از نظر مالی پایدار نمایندگان مجلس داده شده و در عین حال یکی دیگر از جوشیدن.

“این بودجه اضافی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید تجهیزات از قبیل لپ تاپ و پرینتر برای نمایندگان مجلس و کارکنان خود را, و یا برای پوشش اضافی برق و حرارت و صورتحساب تلفن.”

او در توضیح این درخواست را به عنوان “فرصتی برای همه ما متحد و به کسانی که در قدرت است که ما تا به حال به اندازه کافی از ناخالص نابرابری وجود دارد که در این کشور”.

بیشتر از Covid-19

قبلا عوام سخنران آقا لیندسی هویل گفت: “این غلط است که برای توصیف این اضافی £10,000 اختصاص داده شده توسط مستقل مجلس استانداردهای سازمان (IPSA) به عنوان نمایندگان مجلس به خود وجوه اضافی.

“بر خلاف این پول است که استفاده می شود برای فعال کردن نمایندگان مجلس کارکنان به راه اندازی خانه کارگر به حمایت مضطرب ترکیبات در زمان بحران.”

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقا لیندسی اضافه شده است که بسیاری از نمایندگان مجلس خود را دیده اند casework افزایش می یابد به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19.

او تاکید کرد: “این بودجه اضافی وجود دارد به منظور جلب کردن اگر آن مورد نیاز است و نیاز است – و آن را برای محاسبه در راه معمول است.”

IPSA راه اندازی شد و پس از هزینه های رسوایی.

Matt Hancock still
Hancock: ‘خانه بمانند, اما, گرم, آب و هوا’

این سازمان می گوید: این کمک هزینه در پاسخ به این واقعیت است که بسیاری از نمایندگان مجلس و کارکنان خود را “بودند و نه تنظیم برای صفحه اصلی کار و نه برای حمایت از ترکیبات از راه دور”.

آن افزود: “این بودجه اضافی برای کمک به آنها را که انتقال در حالی که آنها در برخورد با یک افزایش در حجم کار از مضطرب ترکیبات به عنوان یک نتیجه از coronavirus مسائل است.”

آقا Keir Starmer جدید کار رهبر خواستار “مذاکرات فوری” با دولت برای اطمینان از نمایندگان مجلس این فرصت را به چالش وزرای خود را از دست زدن به coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>