13-year-old boy نیست که خانواده اش او را به عنوان او درگذشت

بحرانی مراقبت, دکتر, گفته, آسمان, اخبار, او در حال حاضر نیاز به درمان با همکاران خود در بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه.

دکتر آلن کورتنی توضیح داده شده دیدن چندین بهداشت و درمان کارگران زده COVID-19 با وجود اینکه “مناسب و خوب”.

یکی از کسانی که یک پرستار ارشد که سقوط کرد در حالی که بیمار به درمان بیماران مبتلا به این بیماری در ريه بيمارستان.

او همچنین گفت از فشار پزشکان زیر شاهد تاثیر “ویرانگر” کروناویروس در یک “جریان ثابت” از قربانیان از جمله کودکان.

“سخت ترین روز من بود و متوجه نیمی بخش خود را با حرفه ای بهداشت و درمان گفت:” دکتر کورتنی. “برخورد با یکی از خود را که بیمار است جدی فکر می کردم.

“من به یاد داشته باشید که در شیفت شب و به دنبال پس از برخی از کارکنان بهداشتی درمانی از بیمارستان ما بستری.

“در این مرحله برای انواع دلایل ما تا به حال تنها پنج واحد در بخش ما و دو نفر از کسانی که واحدهای بهداشت و درمان کارگران از بیمارستان است. که من پیدا کردم آن را بسیار دشوار است.”

بیشتر از Covid-19

او گفت: از دیدن همکاران خود را مبارزه برای زندگی خود بود روح از بین بردن.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

فشار بر پزشکان بالا است با بسیاری از احساس به طور فزاینده ای تیره و تار گفت: Dr کورتنی.

او گفت: واحد مراقبت های ویژه که در آن او کار می کند دیده می شود “یک جریان ثابت از مردم در آینده” که برای درمان coronavirus.

“ما تا به حال یک مرد در 40s که گذشت زمانی که ما در حال برنامه ریزی برای تخلیه. ما فکر می کنم آن را یک لخته به ریه ها. ما نیز تا به حال 13-year-old boy نیست که خانواده اش او را به عنوان او درگذشت” دکتر کورتنی گفت.

“همه این ها نشان می دهد که چگونه این ویروس ویرانگر است و قوچ خانه چقدر جدی این بیماری همه گیر است و چگونه آن را تنها به بدتر. من واقعا امید ما می تواند از طریق آن دریافت کنید.”

انجمن پزشکی بریتانیا ادعا می کند که هزاران نفر از کارکنان بیمارستان هنوز داده نشده بودن مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای محافظت از خود را به عنوان آنها درمان coronavirus بیماران بالا و پایین کشور است.

Dr کورتنی گفت: Sky News: “ما کرم محصول در بخش مراقبت وقتی که می آید به PPE اما این یک مسئله بزرگ است که ما باید حق است.”

او افزود: “چیزی که در ادامه به نگرانی من بیشتر شد و با دیدن یکی از کارکنان پرستاری ما بودن ما بیمار و بدحال بودن تا شب فقط سعی کنید از او بهتر و با دیدن او به سرعت رو به وخامت.”

حداقل چهار خط مقدم بازنشسته بیمه خدمات درمانی پزشکان در انگلستان و ولز درگذشت و بازگشت به بیمه خدمات درمانی برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس.

Dr کورتنی گفت: “من نمی دانم چه بیشتر غم انگیز, پزشکان که بیرون آمدن از بازنشستگی و فوت کرده اند و یا آنهایی که جوان که فوت کرده اند و در سمت چپ فرزندان جوان است.

“این همه بسیار دلخراش. من امیدوارم که هر کس در حال حاضر شروع می شود به طور جدی از این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>