10,000 در انگلستان ممکن است coronavirus به عنوان اقدامات ramped تا شامل گسترش

Coronavirus بدترین بحران بهداشت عمومی در نسل ها و خانواده ها خواهد شد از دست دادن عزیزان اوایل به دلیل آن بوریس جانسون اعلام کرده است.

نخست وزیر گفت: اقدامات است که باعث “شدید اختلال سراسر کشور ما برای بسیاری از ماه” خواهد شد نورد اما حیاتی آنها معرفی شده است خیلی زود.

او اعلام کرد دولت در حال ورود به فاز دوم آن از پاسخ به COVID-19حرکت از تلاش برای مهار این ویروس به تأخیر انداختن آن گسترش یافته است.

هر کسی با سرفه مداوم و یا درجه حرارت بالا در حال حاضر باید خود منزوی به مدت هفت روز با توجه به خیابان داونینگ آخرین مشاوره.

تا کنون 10 نفر در انگلستان درگذشت که تا به حال COVID-19 و سازمان جهانی بهداشت اعلام جهانی همه گیر.

A man wearing a protective face mask, walks across London Bridge as Britain braces itself for an increase in cases of the Coronavirus, on March 11, 2020 in central London. - The Bank of England slashed its interest rate to a record low 0.25 percent on Wednesday as part of coordinated emergency action with the UK government to combat the economic fallout from the coronavirus outbreak. (Photo by Tolga Akmen / AFP) (Photo by TOLGA AKMEN/AFP via Getty Images)
تصویر: فاز چهار می توانید ببینید پلیس و بیمه خدمات درمانی کوچک به حداقل

تعداد موارد تایید شده در انگلستان رسیده 590 روز پنج شنبه – با 134 در 24 ساعت گذشته.

اما Sir Patrick blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی گفت: تعداد واقعی افراد آلوده در بریتانیا در حال حاضر می تواند بین 5000 تا 10,000.

بیشتر از Covid-19

در یک یادآوری آدرس زیر یک ناهار کبرا جلسه آقای جانسون گفت: همه مدرسه سفرهای خارج از کشور باید لغو شود و مردم بیش از 70 سال با شرایط جدی پزشکی باید برای رفتن بر روی کشتی.

وزرای هستند “با توجه به” ممنوعیت عمده وقایع عمومی از قبیل وسایل ورزشی او اضافه شده است.

اما نخست وزیر گفت: مدارس باید نزدیک نیست مگر اینکه به طور خاص گفته.

Coronavirus information billboard in Wood Green, London
تصویر: 10 نفر در انگلستان درگذشت از COVID-19

آقای جانسون در دفاع از تصمیم خود برای رفتن بیشتر و کپی کشورهایی مانند ایرلند است که بسته شدن مدارسو گفت او بود که هدایت این علم و این اقدامات در حال حاضر مرحله از بیماری همه گیر.

او هشدار داد که خطرناک ترین دوره است که هنوز هم هفته دور به او تاکید کرد که “خط دفاع” باید مستقر در زمان مناسب برای به حداکثر رساندن اثر خود را.

COVID-19 is caused by the coronavirus
تصویر: تا 80% از مردم می تواند COVID-19 گفت: پروفسور Ersin

“مهم ترین وظیفه شما خواهد بود برای حفاظت از افراد مسن و آسیب پذیر ترین افراد در اوج هفته زمانی که وجود دارد این است که حداکثر خطر قرار گرفتن در معرض بیماری و زمانی که بیمه خدمات درمانی را تحت بیشترین فشار” نخست وزیر توضیح داد.

“پس از خطرناک ترین دوره در حال حاضر نیست اما چند هفته دور بسته به اینکه چگونه سریع آن گسترش می یابد.”

وی افزود: “هیچ فرار از واقعیت است که این اقدامات باعث شدید اختلال سراسر کشور ما برای بسیاری از سال. بهترین مشاوره علمی است که این به ما کمک خواهد کرد کاهش این بیماری و نجات جان انسان ها.”

Sky’s Thomas Moore explains how countries around the world are preparing to contain COVID-19
چگونه به شامل همه گیر جهانی

پروفسور کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی گفت: 80 درصد از مردم در انگلستان می تواند در برخی از نقطه COVID-19 اما هشدار داد که در حال حاضر “به طور کامل نظری شماره”.

مرحله بعدی کلمبوس پاسخ طرح “پژوهش” – را از دولت محوری به یادگیری بیشتر در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد و چه کسانی که آلوده می تواند درمان شود به طور موثر.

و چهارمین و آخرین مرحله “کاهش” – را خدمات عمومی از جمله پلیس و بیمه خدمات درمانی کوچک به یک حداقل برای اطمینان از افراد آسیب پذیر حفاظت و بهداشت کارگران پشتیبانی می شوند در افزایش تقاضا است.

بحث بین وزرا و مخالفان در حال حاضر در راه در مورد قوانین اضطراری.

قوانین هستند به احتمال زیاد به دولت قدرت به استراحت بسیاری از قوانین و مقررات از جمله اجازه می دهد اندازه بزرگتر کلاس تغییر قوانین در مراقبت از خانه و اجازه می دهد بازنشسته پزشکی حرفه ای برای بازگشت به کار.

عوام رهبر یعقوب ریس-the lean lab نشان داد آنها می تواند شروع به بحث در آغاز هفته 23 مارس.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>