بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز پنجشنبه پس از کلید فوق العاده سهشنبه برای پیروزی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن موجب ریسک در تظاهرات در وال استریت.

حدود 5:40 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت, در 0.976% داشتن سقوط به پایین ترین نرخ در روزهای اخیر. عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری در 1.621%.

داو ارسال شده دوم آن-بالاترین نقطه به دست آورید تا کنون در چهار شنبه به سه عمده میانگین فرار اصلاح خاک. آن را پس از بایدن بریده مهم برنده در یک میزبان متحده و ظهور به عنوان متوسط چلنجر به دموکراتیک سوسیالیستی برنی سندرز برای نامزدی حزب دموکرات.

دولت ایالات متحده اعلام کرد که 8 میلیارد دلار هزینه بسته شنبه برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus در حالی که صندوق بین المللی پول همچنین رونمایی از 50 میلیارد دلار کمک برنامه.

ایالات متحده فدرال رزرو در حال حاضر اجرا اضطراری 50-اساس-نقطه برش به نرخ بهره در یک پیشنهاد برای جلوگیری از انتظار اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع این بیماری با دیگر بانک های مرکزی مجموعه به دنبال کت و شلوار.

آمریکا مرگ و میر از این ویروس افزایش یافته و به 11 روز چهارشنبه با موارد جدید را تایید کرد در اطراف شهر نیویورک و لس آنجلس در حالی که واشنگتن مقامات بهداشتی دولت در حال دست و پنجه نرم کردن با این کشور بزرگترین شیوع.

آخرین سازمان بهداشت جهانی آمار و ارقام جای تعدادی از جهانی موارد در 93,000 با حداقل 3,199 مرگ و میر.

سه ماهه چهارم هزینه های واحد کار و اشتغال بخش بهره وری و ارقام توجه در 8:30 a. m. ET همراه با تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ گذشته. سفارشات کارخانه داده ها را برای ماه ژانویه به علت در 10 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای 50 میلیارد دلار از 4 هفته صورت حساب های خزانه داری و 45 میلیارد دلار از 8 هفته صورتحساب.

—CNBC یون Li کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de