10 سال عملکرد خزانه داری بازدید تمام زمان کم از 0.808% به عنوان coronavirus سنگ بازارهای

بدهی های دولت ایالات متحده افزایش قیمت دوباره در صبح روز جمعه با بازده ضربه پایین ضبط در پایان یک هفته در وال استریت به عنوان coronavirus همچنان به roil بازار.

در حدود 2:30 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس برای, قیمت, لمس یک زمان تمام کم از 0.8081%. عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و بریده یک رکورد کم 1.4186%.

وال استریت رنج می برد یکی دیگر از تار و مار در روز پنج شنبه به عنوان اختلال در کسب و کار در سراسر جهان در بازگشت از شیوع کروناویروس شد بیشتر آشکار تشدید ترس از رکود اقتصادی جهانی.

آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان می دهد حداقل 95,270 موارد این ویروس در سراسر جهان و حداقل 3,280 مرگ و میر.

Stateside, سان فرانسیسکو, مقامات بهداشتی اعلام کرد که دو مورد اول از COVID-19 در شهر, اما گفت که آنها قادر به تعیین منبع عفونت و نگرانی است که آن را “گسترش در جامعه است.”

Facebook گفت: کارکنان در منطقه خلیج به ماندن در خانه و لغو هر گونه سفر در حالی که فاصله خود را تعطیل, شهر نیویورک مقر پس از یک کارمند آزمایش مثبت است.

بازار نیز باید یک چشم بر اشتغال بخش غیرکشاورزی و کشت از دیگر آمار اشتغال با توجه در 8:30 p. m. و در روز جمعه همراه با تعادل تجارت و واردات/صادرات و ارقام.

وجود دارد هیچ خزانه مزایده برای جمعه برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>