10 سال عملکرد خزانه داری می افتد به یک رکورد جدید کم میان coronavirus نگرانی

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران ریخته دارایی های ریسک و جستجو برای گزینه های امن تر در میان شیوع کروناویروس.

در حدود 1:30 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 1.2324%. عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز پایین تر در 1.7317%.

10 سال عملکرد آن به عنوان یک معیار برای وام مسکن و وام های دیگر کاهش یافت و به یک رکورد جدید پایین به عنوان نگرانی در مورد اقتصاد جهانی تاثیر coronavirus صدمه دیده تمایلات سرمایه گذار. بسیاری از سرمایه گذاران را جستجو برای دارائی های ایمن مانند ین ژاپن — ارز معامله شد و در یک ماه اخیر در برابر دلار ایالات متحده در روز جمعه.

در همین حال ایالات متحده آتی سهام با اشاره به تلفات بیشتر در وال استریت پس از داو دیدم آن یکی از بزرگترین روز نقطه قطره تا کنون. بازارهای سهام جهانی به رهبری خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی است.

از نظر سرمایه گذاران خواهد شد و به دنبال شخصی درآمد و مخارج مصرف کننده هسته مخارج مصرفی شخصی شاخص قیمت در 8:30 a. m. ET. این خواهد بود که توسط مدیران خرید شیکاگو در 9:45 صبح و نهایی ضریب اطمینان مصرف کننده آمار و ارقام ماه فوریه در 10 a. m. ET.

رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد است که با توجه به صحبت در 9:15 صبح

وجود دارد هیچ خزانه مزایده های برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>