عملکرد وزارت خزانه داری روز دوشنبه کاهش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران رنگی برای دارائی های ایمن با تاخیر در واشنگتن در یک بسته نجات اقتصادی به نبرد coronavirus آسیب.

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافته است 14 واحد به حدود 0.81% در حالی که عملکرد در 30 سال وزارت خزانه داری اوراق قرضه کاهش یافت و 11 واحد به 1.43%. بازده اوراق قرضه به افزایش قیمت.

ترس بیش از اقتصادی خرید اینترنتی از همه گیر شد و به احتمال زیاد تشدید به عنوان حزبی جنگ در آمریکا متوقف شده یک پیشنهاد از $1 تریلیون بسته امداد در روز یکشنبه با دموکرات ها درخواست بیشتر بودجه برای مراقبت های پزشکی و محلی تلاش برای جلوگیری از وقوع.

بازار اوراق قرضه به احتمال زیاد باقی می ماند و هماهنگ با سیاست های پولی و مالی جنبش پس از بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی همه پرده برداری قابل توجهی بسته های مشوق هفته گذشته در تلاش برای سرپا نگه داشتن تاخیر انداختن اقتصاد.

یکشنبه, متحده دستور داده اند که نزدیک به یک سوم آمریکایی ها به ماندن در خانه با توجه به انتخاب شمارش به عنوان اوهایو لوئیزیانا و دلاور شد آخرین به تصویب تنگ محدودیت.

یکشنبه دیدم موارد تایید شده در سراسر کشور افزایش 7,800 بزرگترین روز سنبله پس از همه گیر وارد stateside.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه به 45 میلیارد دلار از 13-هفته صورتحساب و $39 میلیارد دلار از 26 هفته صورتحساب.

هیچ آمار اقتصادی ناشی از دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im