10 سال عملکرد خزانه داری قطره به رکورد دیگری در زیر 1.04% به عنوان تاریخی سقوط در بازده همچنان

10 ساله خزانه داری عملکرد کاهش یافته و به دیگر کم سابقه روز دوشنبه در زیر 1.04% به عنوان تاریخی کاهش بازده ادامه داد: در میان شیوع کروناویروس و وال استریت خواستار فدرال رزرو محرک.

10 سال عملکرد آمار یک رکورد کم از 1.036% در یک نقطه و یک شب قبل از تندرست و در گذشته در 1.05%. 2-سال عملکرد وزارت خزانه داری کاهش یافت و به 0.71% تهدید به شکستن پایین آن در نوامبر 2016. 30 سال عملکرد در 1.623% یک رکورد کم است.

سرمایه گذاران در حال شرط بندی فدرال رزرو خواهد شد و در حال حاضر عمل می کنند به شدت در پاسخ به آمدن رکود اقتصادی با توجه به شیوع کروناویروس. گلدمن ساکس می بیند تغذیه برش آن معیار نرخ 100 اساس امتیاز این سال است. رئیس بانک فدرال جروم پاول انتشار بیانیه ای در روز جمعه بعد از ظهر که گفت: “کوروناویروس “به شمار تحول خطرات” و مقامات “را با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

سرمایه گذاران فرار کرده اند و سهام با عجله به اوراق قرضه بازده هل دادن به پایین تاریخی به عنوان ترس از شیوع کروناویروس گریبانگیر جهان است. قیمت اوراق قرضه حرکت معکوس به بازده. سهام خود را به حال بدترین هفته پس از بحران مالی در هفته گذشته بودند و میله میله برای باز پایین تر دوباره در روز دوشنبه.

ارشد مقامات کاخ سفید تلاش کرده اند برای آرام کردن بازار وحشت بیش از پتانسیل این ویروس باعث رکود اقتصادی جهانی که ایالات متحده در گزارش دوم خود را, مرگ در ایالت واشنگتن و یک مورد در شهر نیویورک تایید شد.

پس از مصرف یک تاریخی چکش هفته گذشته بازارهای سهام در سراسر جهان نگاه کنید به تلاش برای تجمع در روز دوشنبه به احتمال زیاد رانده شده توسط امید هماهنگ جهانی سیاست های پولی در پاسخ به کاهش برابر اقتصادی خرید اینترنتی از وقوع.

نهایی IHS Markit آمریکا PMI (شاخص مدیران خرید) خواندن برای ماه فوریه است که به علت در 9:45 p. m. و قبل از یک میزبان از ISM فوریه تولید اطلاعات در 10 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه به 45 میلیارد دلار از 13-هفته صورتحساب و $39 میلیارد دلار از 26 هفته صورتحساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>