10 سال عملکرد خزانه داری فرو می ریزد و به یکی دیگر از رکورد کم 1.18% در میان coronavirus نگرانی

10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده عملکرد سقوط به تازه و کم سابقه روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران ریخته دارایی های ریسک و جستجو برای گزینه های امن تر در میان شیوع کروناویروس.

در حدود 6:20 a. m. ET معیار نرخ معامله در اطراف 1.18%. سهشنبه مشخص شده اولین بار, معیار رای داد و ستد زیر 1.2%. 10 سال عملکرد هفته گذشته به پایان رسید در 1.47%. 2-سال رای دادن در ضمن به تضعیف 0.96%.

نگرانی ها در مورد اقتصاد جهانی تاثیر coronavirus را dented تمایلات سرمایه گذار این هفته است. مرگ و میر در چین از این ویروس در صدر 2,700. در ضمن نیوزیلند و نیجریه, گزارش اول خود را coronavirus موارد یک شبه. در ایران تعداد موارد رشد کرده و به حدود 400.

شیوع فرستاده سرمایه گذاران در حال فرار به دور از سهام به نفع Treasurys که به طور سنتی شده است یک جایگزین امن تر برای سهام. این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 در راس بودند برای بزرگترین آنها یک هفته ضرر و زیان پس از بحران مالی است.

سهام ایالات متحده در معاملات آتی با اشاره به تلفات بیشتر در وال استریت پس از داو دیدم آن یکی از بزرگترین روز نقطه قطره تا کنون. بازارهای سهام جهانی به رهبری خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی است.

از نظر سرمایه گذاران خواهد شد و به دنبال شخصی درآمد و مخارج مصرف کننده هسته مخارج مصرفی شخصی شاخص قیمت در 8:30 a. m. ET. این خواهد بود که توسط مدیران خرید شیکاگو در 9:45 صبح و نهایی ضریب اطمینان مصرف کننده آمار و ارقام ماه فوریه در 10 a. m. ET.

رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد است که با توجه به صحبت در 9:15 صبح

وجود دارد هیچ خزانه مزایده های برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>