10 سال عملکرد خزانه داری به طور خلاصه بازدید کم تمام وقت تحت 0.7% به عنوان پرواز به اوراق قرضه همچنان

جهانی پرواز به ایمنی بدهی دولت ادامه داد: در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران انباشت اشیاء بدست آمده به ایالات متحده Treasurys و ارسال عملکرد در 10 سال توجه به رکورد پایین.

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید غرق به 0.695% حدود 4:45 a. m. ET, شکستن زیر 0.7% برای اولین بار با توجه به Tradeweb داده است. به عنوان آخرین مطلب این 10 سال عملکرد منتقل شده بود که از پایین به 0.769%.

عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری آمار تازه و کم سابقه از 1.279%; 5-سال کاهش عملکرد به 0.537% آن در پایین ترین سطح خود از جولای 2012; و 2-سال عملکرد کاهش یافته و به 0.451% پایین ترین سطح از ژانویه 2016. بازده اوراق قرضه سقوط قیمت های خود را افزایش است.

وال استریت رنج می برد یکی دیگر از تار و مار در روز پنج شنبه به عنوان اختلال در کسب و کار در سراسر جهان در بازگشت از شیوع کروناویروس شد بیشتر آشکار تشدید ترس از رکود اقتصادی جهانی.

آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان می دهد حداقل 95,270 موارد این ویروس در سراسر جهان و حداقل 3,280 مرگ و میر.

Stateside, سان فرانسیسکو, مقامات بهداشتی اعلام کرد که دو مورد اول از COVID-19 در شهر, اما گفت که آنها قادر به تعیین منبع عفونت و نگرانی است که آن را “گسترش در جامعه است.”

Facebook گفت: کارکنان در منطقه خلیج به ماندن در خانه و لغو هر گونه سفر در حالی که فاصله خود را تعطیل, شهر نیویورک مقر پس از یک کارمند آزمایش مثبت است.

بازار نیز باید یک چشم بر اشتغال بخش غیرکشاورزی و کشت از دیگر آمار اشتغال با توجه در 8:30 p. m. و در روز جمعه همراه با تعادل تجارت و واردات/صادرات و ارقام.

وجود دارد هیچ خزانه مزایده برای جمعه برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>