10.5 میلیون رانندگان برنامه ریزی اقامت یک شب در روز شنبه به عنوان مستند کاسته – نظرسنجی

بیش از 10 میلیون رانندگان خواهد بود فرار از خانه های خود را به یک سفر یک شبه به عنوان coronavirus مستند قوانین کاسته این شنبه یک نظرسنجی نشان می دهد.

از 4 جولای, محدودیت های در حال برداشته در انگلستان است که اجازه خواهد داد که مردم به اقامت یک شبه در هتل, تخت خواب و صبحانه و کمپ – و همچنین با بستگان.

در حدود یک سوم از رانندگان (31%) – برخی از 10.5 میلیون خواهد بود با استفاده از یک ماشین به دور, با توجه به تحقیقات توسط RAC که می گوید این می تواند شلوغ آخر هفته از سال تا کنون در جاده ها.

A man urinates in a doorway near London Fields in east London Pic: @LondonFields12
‘پرواز-ادرار یک مشکل را برطرف مستند

بررسی آن از 1,400 رانندگان نشان می دهد 11 درصد خواهد شب را در یکی از اعضای خانواده در خانه برای اولین بار در سه ماه 8 درصد خواهد بود در خانه یکی از دوستان و 6 درصد خواهد رفتن به کمپینگ.

لقب “سوپر شنبه” – گردهمایی از دو خانواده مجاز خواهد بود را در داخل خانه از این تاریخ به معنی خانواده و دوستان خواهد پیوست و یک شب می ماند مجاز – ارائه اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود.

دو متر اجتماعی فاصله حکومت کاهش خواهد یافت به “یک متر به علاوه” و بارها و رستوران و آرایشگاه و آرایشگران خواهد بود قادر به بازگشایی شده است.

عروسی خدمات به 30 نفر خواهد بود با اجازه مکان عبادت مجاز به بازگشایی و بسیاری امکانات تفریحی و جاذبه های گردشگری می تواند بازگشایی تا زمانی که طیف وسیعی از اقدامات ایمنی برای اطمینان از آنها “COVID امن” معرفی می شوند.

بیشتر از Covid-19

RAC تفکیک سخنگوی راد دنیس گفت: “این ارقام نشان می دهد که پس از 15 ماه از مستند, بخش بزرگی از رانندگان در انگلستان در حال ناامید دوباره به هم متصل با دوستان و خانواده و در واقع طبیعت با اقامت یک شبه بود که در خانه و یا در یک کمپینگ و یا کاروان سایت.

“این می تواند منجر به برخی از شلوغ شرایط جاده ها با محل صف به احتمال زیاد وابسته به چه حد مردم سفر.

“بزرگراه ها و عمده یک جاده می تواند در نهایت با در نظر گرفتن فشار از ترافیک اگر مردم باید مسافت های طولانی تر به درایو به دیدن خانواده و دوستان و یا به یک تعطیلات آخر هفته.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وی افزود: “در حالی که تحقیقات ما نشان می دهد آخر هفته ترافیک می تواند سنگین ترین از سال تا کنون, تفکیک پتانسیل را دارد که حتی بدتر.”

RAC است مشاوره رانندگان برای انجام یک سری از چک قبل از هدف قرار دادن جاده از جمله صور وضعیت و فشار روغن و مایع خنک کننده سطوح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *