1.5 میلیون نفر ارسال خواهد شد coronavirus ‘محافظ’ نامه – شما چطور ؟

دولت خواهد بود ارسال نامه به 1.5 میلیون نفر در انگلستان ترغیب آنها به خود جدا برای یک دوره طولانی در میان هشدارهای coronavirus شیوع “شتاب”.

مقامات بهداشت خواسته اند که کسانی که در نظر گرفته شده بیشتر در معرض خطر این بیماری به دلیل شرایط بهداشتی برای شروع “محافظ” خود را با ماندن در خانه.

هنگامی که نامه ها ،
نامه را این هفته “به شدت مشاوره” مردم به بیرون رفتن برای حداقل 12 هفته از دوشنبه.

چرا از آن است که 1.5 میلیون نفر و چه کسانی هستند ؟
مقامات بهداشتی معتقدند این گروه در نظر گرفته شده است بیشتر در معرض خطر از COVID-19 به دلیل شرایط بهداشتی و نیاز به خود منزوی کردن برای حداقل 12 هفته است.

Housing Secretary Robert Jenrick warns public to follow advice.
Coronavirus: شما نمی خواهد به تنهایی آسیب پذیر گفت:

چرا آن را به نام محافظ?
محافظ عمل استفاده می شود برای محافظت بسیار آسیب پذیر مردم از آمدن به تماس با کوروناویروس. این طراحی شده است برای اطمینان از افرادی که از نظر بالینی بسیار آسیب پذیر حداقل رساندن همه تعامل بین کسانی که بسیار آسیبپذیر هستند و دیگران.

که طبقه بندی شده به عنوان بسیار آسیب پذیر?
با توجه به جدید هدایت مردم افتادن به این گروه های آسیب پذیر عبارتند از:
• جامد پیوند عضو دریافت کنندگان
• افراد مبتلا به سرطان که تحت شیمی درمانی فعال یا رادیکال پرتودرمانی برای سرطان ریه
• افراد مبتلا به سرطان خون یا مغز استخوان مانند leukaemia, لنفوم یا میلوم که در هر مرحله از درمان
• مردم با داشتن سلول های بنیادی و یا دیگر ادامه آنتی بادی برای درمان سرطان
• مردم دیگر هدف درمان سرطان است که می تواند بر سیستم ایمنی بدن مانند بازدارنده های پروتئین کیناز یا PARP بازدارنده
• افرادی که تا به حال مغز استخوان یا پیوند سلول های بنیادی در 6 ماه گذشته یا کسانی که هنوز در حال مصرف داروهای سرکوب سیستم ایمنی
• افراد مبتلا شدید تنفسی از جمله تمام فیبروز کیستیک شدید آسم و COPD شدید.
• افراد مبتلا به بیماری های نادر و ذاتی خطاهای سوخت و ساز بدن است که به طور قابل توجهی افزایش خطر ابتلا به عفونت (مانند SCID, هموزيگوت سلول داس).
• مردم در سرکوب سیستم ایمنی در درمان کافی به میزان قابل توجهی افزایش خطر ابتلا به عفونت.
• زنانی که باردار هستند با قابل, بیماری قلبی مادرزادی و یا اکتسابی.

It is understood Boris Johnson will speak to his mum Charlotte via Skype on Mother's Day
PM: “آیا دیدار مادر خود را’

اگر من محافظ آنچه که من باید اجتناب کنید ؟
دولت مشاوره متحده:
• به شدت جلوگیری از تماس با کسی که نمایش علائم کروناویروس. این علائم عبارتند از: درجه حرارت بالا و/یا جدید و مداوم سرفه.
• آیا خانه خود را ترک کند
• آیا حضور در هر تجمع. این شامل گردهمایی دوستان و خانواده ها در فضاهای خصوصی برای مثال خانواده خانه های عروسی و مراسم مذهبی.
• آیا بیرون رفتن برای خرید ، تفریح یا مسافرت و هنگامی که تنظیم مواد غذایی و یا دارو تحویل این باید در سمت چپ درب به حداقل رساندن تماس بگیرید.
• نگه داشتن در لمس از راه دور با استفاده از تکنولوژی هایی مانند تلفن و اینترنت و رسانه های اجتماعی.
• آیا استفاده از تلفن و یا خدمات آنلاین برای تماس با GP خود را و یا دیگر خدمات ضروری است.

بیشتر از Covid-19

شکار: NHS بودجه برای مقابله با بحران

چه مدت طول خواهد محافظ تاریخ و زمان آخرین ؟
این توصیه را در محل برای حداقل 12 هفته بعد از شما دریافت نامه خود را.

چه توصیه معنی اگر شما بعد از کسی که بسیار آسیب پذیر?
اگر شما برای مراقبت از اما آیا در واقع زندگی با کسی که بسیار آسیب پذیر شما هنوز هم باید stringently دنبال راهنمایی در اجتماعی فاصله.

چگونه می تواند به شما کمک کند با غذاها و داروها اگر شما محافظ?
درخواست خانواده و دوستان و همسایگان به حمایت شما و استفاده از خدمات آنلاین. اگر این امکان پذیر نیست و سپس در بخش عمومی کسب و کار موسسات خیریه و عموم مردم در حال آماده سازی خود برای کمک به کسانی که توصیه به ماندن در خانه. شما می توانید ببینید gov.انگلستان/coronavirus-فوق العاده-آسیب پذیر از سهشنبه 24 مارس سال 2020 به ثبت نام برای پشتیبانی است که شما نیاز دارید. این شامل کمک با مواد غذایی, خرید و تحویل مراقبت های اضافی شما ممکن است نیاز.

آنچه در مورد چیدن نسخه?
دولت کمک به داروخانه ها برای تحویل نسخه. نسخه ادامه خواهد داد به پوشش طول همان زمان به عنوان معمول است. اگر شما در حال حاضر نیست که نسخه های خود را جمع آوری و یا تحویل شما می توانید ترتیب این توسط:
1. درخواست کسی که می تواند انتخاب کنید تا نسخه خود را از داروخانه های محلی (این بهترین گزینه است اگر ممکن است).
2. تماس با داروخانه خود را به آنها را بپرسید به شما کمک کند پیدا کردن یک داوطلب (که شده است شناسه بررسی می شود) و یا تحویل آن به شما.
3. شما همچنین ممکن است نیاز به ترتیب برای جمع آوری و یا تحویل متخصص بیمارستان و دارو است که تجویز شده برای شما توسط شما در بیمارستان های تیم.

می تواند مردم هنوز هم بازدید شما از جمله کسانی که به ارائه مراقبت برای شما ؟
تماس با بازدید کنندگان به طور منظم به خانه خود را مانند دوستان و خانواده به اجازه دهید آنها را می دانم که شما در حال محافظ و است که آنها نمی باید دیدار شما در طول این زمان مگر اینکه آنها در حال ارائه ضروری برای مراقبت از شما. مراقبت ضروری شامل چیزهایی مانند کمک به شستشو و پانسمان و یا تغذیه. همه مردم از آمدن به خانه شما باید دست خود را بشویید با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه در هنگام ورود به خانه خود و در حالی که اغلب آنها وجود دارد.

چیست مشاوره برای والدین و مدارس با بسیار آسیب پذیر کودکان ؟
مشاوره نیز به شدت آسیب پذیر و کودکان در جریان اصلی و ویژه مدارس.

اگر شخص دیگری با شما زندگی می کنند آنها نیز باید برای شرکت در محافظ?
اگر شما شخص دیگری با شما زندگی می کنند آنها نیاز به اتخاذ این محافظ محافظ اقدامات خود را. باید آنها را انجام آنچه آنها می توانند به شما در محافظت و آنها باید stringently دنبال راهنمایی در اجتماعی فاصله کاهش تماس خود را در خارج از خانه. اگر این مورد است, سپس نگاهی به دولت مشاوره در محافظ که شکسته شدن چگونه شما می توانید با هم زندگی می کنند و در محافظ

آیا شما را به اقدامات توصیه می شود?
در هدایت دولت می گوید: “محافظ است برای شخصی شما و حفاظت از آن است که انتخاب خود را به تصمیم می گیرید که آیا به دنبال اقدامات ما توصیه می کنند. افرادی که داده شده یک پیش آگهی از کمتر از شش ماه به زندگی می کنند و برخی دیگر در شرایط خاص می تواند تصمیم به انجام محافظ. این خواهد بود که عمیقا تصمیم شخصی است. توصیه ما تماس GP خود و یا متخصص برای این بحث.”

اگر چه من نمی دریافت یک نامه ؟
اگر شما فکر می کنم شما را به یکی از دسته بندی های بسیار آسیب پذیر و افراد ذکر شده در بالا و شما باید دریافت نامه توسط چهار شنبه 29 آوریل سال 2020 و یا تماس شده توسط GP خود را, شما باید بحث در مورد نگرانی های خود را با GP خود را پزشک یا بیمارستان.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>