کابینت پایه سینک بزرگترین سینک ظرفشویی

یافتن بزرگترین سینک برای جا دادن کابینت پایه سینک یکی از رایج ترین سناریوهایی است که ما به مشتریان خود کمک می کنیم. ما قبلاً چند بلاگ درباره این شکار خاص نوشته ایم. در حقیقت ، یکی از پر بازدیدترین صفحات در کل وب سایت ، پست وبلاگ ما با عنوان “بزرگترین سینک ممکن برای 24” کابینت پایه سینک “است

اما اگر به دنبال بزرگترین سینک برای کابینت پایه سینک CORNER هستید ، چه می کنید؟ زاویه ها چگونه کار می کنند تا در قرار دادن کاسه تأثیر بگذارد؟ به نظر نمی رسد اطلاعات زیادی در این مورد در اینترنت وجود داشته باشد. ممکن است شما با توصیه های متناقض برخورد کرده باشید. این احتمالاً به این دلیل است که هیچ اندازه گیری SET / STANDARD وجود ندارد که در هنگام نصب سینک های گوشه ای از طرفداران اصلی استفاده شود. اما بیایید این کار را تا حد امکان ساده کنیم.

در اینجا جواب آسان است. به سادگی پایه گوشه را به عنوان یک کابینت استاندارد 24 “درمان کنید. یک سینک را پیدا کنید که ابعاد کلی آن بیش از 23 نباشد.
سینک برای کابینت پایه سینک گوشه ای

این را در نظر بگیرید؛ اغلب ، نه همیشه ، سینک ظرف 3 “از قاب جلوی کابینت برگردانده می شود. حال ، سه اینچ به عقب ، فاصله از چپ به راست تقریباً 22” بین دیوارهای کابینت است. این اندازه گیری تقریباً همان چیزی است که در یک پایه سینک 24 اینچی در یک بانک مستقیم از کابینت انتظار می رود.

سینک در کابینت پایه سینک گوشه ای

یک سینک بزرگتر می تواند مناسب باشد ، اما این باعث می شود که سینک ظرفشویی را دوباره تنظیم کنید. 4/4 “- 1” به نظر می رسد خیلی زیاد به نظر نمی رسد ، اما نتیجه آنست که شما بیشتر به کار در سینک خم شوید. همچنین ، شیر آب بیش از پیش نصب خواهد شد. این گفته همیشه درست نیست. بسته به نوع مواد و آنچه در سمت چپ و راست کابینت قرار دارد ، کابینت ها (برش مناسب) در سایت قابل تغییر هستند.

یک سینک ظرف گوشه بزرگ

از نظر ارگونومیک ، کابینت پایه سینک گوشه ای ایده آل نیست. به طور معمول یک آشپزخانه با پایه سینک در یک کابینت طراحی می شود ، نه در یک گوشه. یکی از دلایل اصلی نداشتن پایه سینک گوشه ، نحوه تمایل مردم به استفاده از آشپزخانه در هنگام نزول است . بیشتر اوقات دو کار در سینک وجود دارد. تمیز کردن ظروف / شستشو و قرار دادن در ماشین ظرفشویی … یا شستن دست ها. این را تصور کنید ، شما در یک سینک گوشه هستید و ماشین ظرفشویی در سمت چپ یا راست قرار دارد. این بدان معنی است که شما در گوشه ای با درب ماشین ظرفشویی کمی پشت سر خود گیر کرده اید. بسیار کاربر پسند نیست.

کابینت پایه سینک گوشه بد نیست

برخی از دلایل داشتن پایه گوشه عبارتند از:

فضا – هنگام طراحی آشپزخانه ، هر اینچ حساب می شود. کابینت بورس در 3 “افزایش- 21” ، 24 “، 27” ، 30 “و غیره وجود دارد. فضای موجود در آشپزخانه شما ، به ویژه تلاش برای گنجاندن تمام وسایل و به روزرسانی های مورد نظر شما ، ممکن است مجبور شود طراحی یک کابینت پایه سینک گوشه ای.

از قبل موجود – شاید شما فقط در حال عوض کردن پیشخوان خود هستید و به یک سینک در خانه ای که اخیراً به آن منتقل شده اید نیاز دارید و در آن خانه یک کابینت پایه سینک گوشه ای موجود وجود دارد. به عبارت دیگر ، پایه گوشه توسط شما به ارث رسیده است.

صرفه جویی در هزینه – با توجه به طراحی جدید آشپزخانه ، یک گوشه می تواند به یک “سوپر سوزان” مجهز شود. این یک کابینت گوشه ای است که دارای درب لولای دوبل و دو قفسه است. در قفسه ها قفسه های ریسندگی به شکل گرد “Pac Man” قرار دارد. این به شما امکان می دهد تا از فضا استفاده کنید و دیگر نیازی به بازگشت به کابینت ندارید. اینها به روزرسانی های استاندارد “گوشه های کور” هستند و می توانند گران شوند … کابینت های سینک پایه نیستند. در حقیقت ، آنها تمایل دارند ارزان ترین کابینت یک آشپزخانه باشند.

یکی دیگر از “آستر نقره ای” به سینک پایه سینک گوشه ای است که می توانید گزینه ای از شیر آب متمرکز را در یک سینک ظرفشویی “D” داشته باشید. اجازه دهید توضیح دهم که چرا این در هنگام نصب سینک “D” در یک کابینت استاندارد ، این عادی نیست. سینک شکل “D” در مقایسه با یک سینک مستطیل که معمولاً 18 عدد است ، از جلو به عقب عمیق تر است ، به طور معمول 21 “. هنگام استفاده از کابینت عمق 24 “D” ، شیر آب را می توان در سمت چپ یا راست دورترین نقطه به منحنی “D” سوار کرد .این محل قرارگیری شیر آب اجباری از محدودیت های فضا در یک کابینت گوشه ای نیست. با این حال ، اگر یک شیر آب را در راس یک سینک “D” در یک کابینت گوشه ای نصب کنید ، برای بهره برداری از شیر آب دسترسی بیشتری خواهید داشت.

نصب شیر آب استاندارد

بالاتر: قرار دادن شیر آب استاندارد برای سینک “D”.

گزینه پایه گوشه

در بالا: قرار دادن شیر آب اختیاری در پایه سینک گوشه ای با سینک “D”.

برای وبلاگ مربوط به “بزرگترین سینک ممکن برای 24” سینک آشپزخانه ” اینجا نگاهی بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>