چمدان برزنتی در مدل های متنوع


توسط Shivani Vora و Michelle Higginsمصورات جولیا روثمن
بسته بندی ممکن است ساده به نظر برسد ، اما این یک علم با قوانینی است که مسافران غالباً راه سختی را طی هزاران مایل در جاده می آموزند. انجام این کار از لحاظ استراتژیک می تواند تفاوت بین یک تعطیلات تحت فشار با دوری های بی شماری از داروخانه های محلی و یک راه حل ساده با همه چیزهایی باشد که شما در نوک انگشتان خود می خواهید. در اینجا میانبر ما برای بسته بندی راه صحیح آورده شده است: چگونه بهترین چمدان را بیابیم ، بار خود را به حداقل برسانید ، آنچه را که در یک سفر ساحلی یا یک سفر کاری لازم دارید بسته بندی کنید و چین و چروک را برش دهید.

6 نکته در مورد بسته بندی
برای بسته بندی کارآمد و موثر برای هر سفر ، این نکات اساسی را دنبال کنید.

  1. چمدان شما هرچه بزرگتر باشد ، بیشتر در آن قرار خواهید گرفت: ساده ترین راه برای جلوگیری از آوردن چیزهای زیاد ، خرید یک چمدان سفت و سخت ، بیش از 22 اینچ قد نیست (بنابراین می تواند به عنوان یک کالسکه عمل کند). با یک پوسته ساختاری ، بنابراین شما نمی توانید در اضافی آنرا فشار دهید.
  2. شمارش معکوس لباس را انجام دهید: اگر برای کمک به ساده تر کردن کمد لباس خود به مانترا نیاز دارید ، از یک قانون 5 ، 4 ، 3 ، 2 ، 1 برای یک سفر یک هفته ای استفاده کنید: خود را به بیش از 5 مجموعه جوراب و لباس زیر ، چهار تاپ کنید. ، سه پایین ، دو جفت کفش و یک کلاه. لیست باید متناسب با نیاز شما تنظیم شود. در صورت نیاز به لباس شنا و وسایل ورزشی یا جلیقه کت و شلوار پرتاب کنید و لباس بپوشید.
  3. آنچه را که فکر می کنید نیاز دارید دراز بکشید ، و بی رحمانه ویرایش کنید: “بن دو نیکل-دی’Andrea ، که در مورد پرواز درجه یک با همسرش ، جان می نویسد ، گفت : ” دو بار در مورد همه چیزهایی که می خواهید کیسه خود را بگذارید ، فکر کنید. نیکل-آندره ، در نه مربی ماس!، بخشی از شبکه بلاگر BoardingArea. این زن و شوهر جت یک بار به مدت نه روز با تنها کیف های کوله پشتی و کوله پشتی به مراکش پرواز کردند. وی گفت: “کاملاً از شر” در صورت نیاز به آن “خلاص شوید. “اگر و در صورت نیاز ، می توانید آن را خریداری کنید.”
  4. فکر کنید تتریس: بهترین راه برای قرار دادن همه چیز در یک کیسه: هر اینچ از فضای را پر کنید. به عنوان مثال ، کفش باید با جوراب پر شود. سپس کفش های خود را با پاشنه پا در پایین چمدان خود در یک کیسه خرید پلاستیکی قرار دهید تا لباس ها را از گرد و غبار محافظت کنید. چگونه دقیقاً همه چیز را در چمدان خود ترتیب می دهید موضوع اولویت شخصی است. برخی از راهکارهای رایج:

لباس خود را بپیچید. این به حداکثر رساندن فضا و به حداقل رساندن چین و چروک کمک می کند.
از مکعب های بسته بندی استفاده کنید. این کیف های کوچکتر به شما کمک می کنند لباس های خود را جمع و جور کنید و لباس های خود را مرتب کنید.
سعی کنید روش بسته نرم افزاری. با دقت هر مقاله از لباس را در اطراف هسته مرکزی بپوشیدبا لباس زیر و پیراهن در مرکز و وسایل بزرگ متناسب مانند جلیقه و لباس به عنوان لایه بیرونی.
5- مایعات را در دسترس آسان قرار دهید: “متیل کلینت ، مأمور پرواز مکرر و متخصص جوایز گفت : ” توالت ها همیشه باید در بالای چمدان خود در یک کیسه روشن قرار گیرند زیرا هرگز نمی دانید چه زمانی TSA ممکن است به دنبال علاقه باشد. “زندگی کنیم و بیایید پرواز کنیم.

  1. هرگز وسایل توالت خود را باز نکنید: “ماری کوندو ، نویسنده” سحر و جادو در حال تغییر و تحول زندگی: هنر ژاپنی تجزیه و سازماندهی ، گفت : “من توصیه می کنم یک کابینت توالت جداگانه را برای مسافرت نگه دارید.” او گفت ، نگه داشتن مجموعه ای از محصولات حمام که قبلاً بسته بندی شده اند نیز این اطمینان را به شما می دهد که مسواک یا مورد لنز تماسی را فراموش نکنید که ممکن است از صبح برخیزید. “این وسایل را در یک کیسه کوچک یا جعبه کوچک در گوشه کابینت یا کشو نگه دارید تا در هنگام بسته بندی برای سفر ، دسترسی آسان داشته باشید.” برای ساده تر کردن آنچه نیاز دارید ، گزینه های همه در یک مانند کرم های BB را که ترکیبات فوندانت ، مرطوب کننده و ضد آفتاب هستند را در نظر بگیرید. برای جلوگیری از نشت ، کیسه پلاستیکی را دو برابر کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی های بسته بندی ، مطالعه کنید “راه درست بسته بندی برای سفر.”

بهترین کیف توالت
Eagle Creek Pack-It Spectre Wallaby Small
قلاب بزرگ و ساده و موثر داخلی داخلی این کیف ، بسته بندی ، آویز کردن و دسترسی به لوازم توالت را به راحتی آسان می کند.

کیسه توالت مویو وات برش انتخاب می کند.

چمدان برزنتی
چه چیزی برای بسته بندی نیست
26 ژوئن 2014

نحوه بسته بندی یک کیف قابل حمل برای جلوگیری از چک کردن کیف
15 ژوئیه 2016

برنامه ها مسافر بسته بندی-بی سیم را تسکین می دهند
13 ژوئن 2017

چگونه یک چمدان انتخاب کنیم
خرید یک چمدان جدید؟ این انتخاب شما را ساده خواهد کرد.

شما برای تهیه انواع سفرها نیازی به شمع چمدان ندارید. ملزومات چمدان می تواند سه قطعه اصلی باشد: کیف حمل ، چمدان چک و کیف دوقلوی.

به گفته آن آن مک آلپین – یک متخصص مسافرتی ، مکرر مسافرت و نویسنده کتاب مشاوره بسته بندی “Pack It Up” – مبانی سفرهای مختلفی را از شهرهای مختلف تا مسافرت با سفر با طبیعت مانند سافاری در بر می گیرد. وی گفت: “داشتن یک مجموعه بزرگ چمدان غیر ضروری و گران است زیرا بیشتر مسافران تمایل دارند دوباره و دوباره از همان قطعات استفاده کنند.”

در اینجا نحوه انتخاب در بین آن دسته بندی ها آمده است:

چگونه چمدان حمل و نقل خود را انتخاب کنید
گرچه بیشتر وسایل حمل و حمل و چمدان ها دارای نسبت هایی از جعبه و پوسته های سخت یا نرم هستند ، اما می توانند بسیار متفاوت باشند. این امر انتخاب بهتر یک مورد پیچیده تر از انتخاب یک کیسه دوفل می باشد. سه متغیر اساسی برای راهنمایی تصمیم شما وجود دارد:

  1. دو در مقابل چهار چرخ: بهترین راه برای چرخ کردن کدام است؟ کیف های دو چرخ شما را ملزم می کند که آنها را به پشت خود در یک خط مستقیم بکشید و کشیدن وسایل سنگین می تواند کاری واقعی باشد. کیسه های چهار چرخ ، همچنین به عنوان اسپینر شناخته می شوند ، 360 درجه می چرخند و مانور آن آسان تر است. آنها حتی می توانند هنگام حرکت به سمت راست ، چرخ شوند. اما طراحی آنها بدان معنی است که چرخ ها بیشتر در معرض آسیب قرار دارند.
  2. مسافرهای مکرر در مقابل مسافران گاه به گاه: مسافرانی که ماهانه چندین بار در جاده هستند ، به چمدانهایی محکم احتیاج دارند که حتی چند سال در این خط هم شکست نخورند. هر چه یک کیسه با دوام تر باشد ، قیمت آن نیز مناسب تر خواهد بود – 500 دلار و برای حمل و 700 دلار و بالاتر برای یک چک در نظر بگیرید. اما لیل سالتزمن ، مدیر بازرگانی کارخانه چمدان ، یک شرکت لامبرتویل ، نیوجرسی با فروش بیش از 60 مارک چمدان ، گفت: کیف های رده بالا دارای ضمانت های سخاوتمندانه هستند. وی گفت: “بسیاری از مارک های پریمیوم دارای ضمانت نامه ماندگاری هستند که از سرمایه گذاری شما محافظت می کند ، بنابراین اگر کیسه آسیب ببیند ، بدون هیچ گونه هزینه ای آن را تعمیر یا جایگزین می کنند.”

از آنجا که مسافران گاه به گاه تقریبا به عنوان رزمندگان جاده به چمدان خود تکیه نمی کنند ، می توانند با یک کیسه میانی که چند سال به طول می انجامد ، کنار بیایند و ممکن است ضمانت محدودی داشته باشند.

  1. چمدان نرم و در مقابل پوسته سخت: هر دو چمدان سخت و نرم از مزایایی برخوردار هستند. در نهایت تصمیم باید براساس اولویت شخصی باشد. Dan Bettinger ، صاحب Altman Luggage ، یک شرکت نیویورک که بیش از 100 مارک چمدان را به فروش می رساند ، گفت: کیف های سخت از نظر زیبایی زیبایی براق هستند. کیف های سخت همچنین محافظت بیشتری نسبت به وسایل داخل دارند و از پارگی کمتر مستعد هستند. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، یک چمدان سخت پوسته نیز محدود می کند که چقدر می توانید داخل کیف خود بکشید – فایده ای که اگر تمایل دارید خیلی زیاد بسته بندی کنید. و از آنجا که مدل های جدید با پلی کربنات سبک ساخته شده اند ، به راحتی خراشیده نمی شوند و سنگین نیستند. در حقیقت ، برخی مدل ها وزن کمتری از چمدان های نرم دارند ، اما نسبت به کیفی که بسیار سبک باشد احتیاط کنید: قاب آن ممکن است شل و ول باشد.

صعود به کیف های نرم: آنها سبک هستند و دارای جیب های خارجی هستند ، که برخی از مسافران برای نگه داشتن وسایلی مانند کتاب یا کاپشن از آن استفاده می کنند. اگر دوست دارید چمدان را تا حد امکان در کیف بچسبانید ، بسیاری از کیسه های نرم نیز جایزه ای دارند.

نحوه بسته بندی یک چمدان
فقط یک کیف عالی می خواهید؟ این گزینه ها را از طریق Wirecutter در نظر بگیرید:

بهترین چمدان حمل شده
Travelpro پلاتین Magna 2
این کیسه ای با کیفیت بالا است که می تواند مقدار زیادی را در خود نگه دارد و سالها به نظر خوب خواهد ماند مگر اینکه شما یک مأمور مکرر باشید که سالانه ده ها هزار مایل سفر می کند.

انتخاب چمدان های بیشتر بر روی سیم گیر.

بهترین چمدان چک شده
Travelpro Platinum Magna 2 ، 25 اینچ
این کیف به راحتی لباسهای دو هفته ای را به روشی مناسب و مناسب ترتیب می دهد. اما مراقب باشید که آن را بیش از حد پر نکنید و از محدودیت وزن شرکت هواپیمایی فراتر بروید.

برگه های انتخاب شده بیشتر بر روی سیم کنده.

نحوه انتخاب دافل
دافل اصطلاح کلی برای هر کیسه بزرگ ساخته شده از پارچه یا چرم است. انعطاف پذیری آنها در سفرهای اتومبیل ، سافاری ها ، تعطیلات اسکی یا هر نوع استراحت دیگر که به وسایل نقلیه فله و شکل عجیب و غریب نیاز دارند ، مفید است. یکی دیگر از مزیت ها: کوک های سنتی هنگام خالی به راحتی جمع می شوند و به فضای کمتری احتیاج دارند. از ویژگی های اضافی می توان به تسمه های شانه و چرخ ها اشاره کرد که احساس سبکی آنها را به همراه دارد ، و جیب های خارجی و داخلی که باعث از بین رفتن موارد کوچکتر در کیف نمی شوند.
دافل پیشنهادی:

عقاب نورد چه اهمیتی دارد ، 150 دلار

این یك آبشار بزرگ و مقاوم در برابر آب محكم و محكم است: دارای چرخ ها ، بند شانه ای قابل حمل است كه قابل حمل و تنظیم است ، جیب خارجی و زیپ های قابل قفل. و ، آن را به طور جمع و جور در کیسه همراه می چسباند.

کیف شما چقدر باید بزرگ باشد؟
کیسه های چک در اندازه از 24 تا 30 اینچ هستند. آقای سالتزمن مسافران را ترغیب می کند تا طرحی را انتخاب کنند که 28 اینچ یا کمتر باشد زیرا برخی خطوط هوایی ممکن است یک چمدان 29 تا 30 اینچی بزرگ را در نظر بگیرند ، این می تواند به معنای پرداخت هزینه ای برای بررسی کیف باشد.

بهترین لوازم جانبی با تکنولوژی بالا
کیف های (تقریباً همیشه کیف های سخت) با ردیابی GPS ، شارژر تلفن ، مقیاس داخلی ، قفل اثر انگشت بیومتریک و سایر ویژگی های فنی وجود دارد. اما هم آقای سالتزمن و هم آقای بتینجر می گویند شما لزوماً نباید یکی از این موارد را خریداری کنید. طبقه بندی جدید است ، به همین دلیل بعضی اوقات در این کیسه ها دست به کار می شوند. آنها همچنین گران قیمت هستند.

شما همچنین می توانید با کمترین تلاش و با هزینه کمتری قطعه چمدان فعلی خود را به چیزی با تکنولوژی بالاتر تبدیل کنید. برای ایده هایی در مورد چگونگی انجام این کار ، مطالعه کنیدراهنمای Wirecutter برای لوازم جانبی هوشمند برای چمدان شما. مفیدترین افزونه ردیاب بلوتوث برای بهبود شانس یافتن چمدان از دست رفته است.

بهترین ردیاب بلوتوث

کاشی مات
اگر نگران از دست دادن وسایل خود هستید ، Tile Mate دارای دامنه بسیار مناسبی ، بلندترین زنگ و بهترین شبکه پیدا کردن جمعیت است.

لیست بسته بندی ها با سفر
با این لیست های بسته بندی برنامه ریزی سفر خود را آسان تر کنید.

بسته بندی حتی زرنگ ترین مسافران را هم غرق می کند. واقعاً به چه چیزهایی نیاز دارید و چه مقدار باید بیاورید؟ در حالی که ممکن است پاسخ ها تا حدی ذهنی باشد ، کارشناسانی که ما با آنها صحبت کردیم موافقت کردیم: مقصد و هرچه که طول کشید و سریع باشد ، بزرگترین اشتباه غلبه بر است. هیتا پالپو ، نویسنده “چگونه بسته بندی کنیم: سفر هوشمند برای هر سفر” گفت: “بیشتر مردم چیزهای زیادی را به همراه دارند و نهایتا از آن استفاده نمی کنند.”

به گفته وی ، لاغر کردن وسایل غیر ضروری وقت گیر و دست و پا گیر است ، زیرا بسته بندی و بسته بندی بیشتری وجود دارد و موارد بیشتری برای پیگیری زمان سفر در جاده ها وجود دارد.

لیست ها برای ساده سازی روند مهم هستند ، بنابراین ما لیست هایی را ایجاد کرده ایم تا استرس را از بسته بندی خارج کنیم. کریستین سارکیس ، معاون سردبیر اجرایی مجله سفر آنلاین SmarterTravel ، گفت راز بسته بندی خوب این است که یک لیست بسته بندی را با سبک سفر خود تطبیق دهید. او گفت: “شما آن را با رفتن خود سنگین می کنید ، و ممکن است با گذشت زمان تغییر کند ، اما در نهایت ، اعتماد به لیست بسیار وقت گیر است.” پیشنهادات ما برای سفرهای هفت روزه اصلی ، ضروری است.

لیست اصلی سفر
تن پوش

به یک یا دو پالت رنگ بچسبید تا لباس ها با هم هماهنگ تر شوند.

4 تا 5 تاپ ، انواع آن به آب و هوا و دلیل سفر بستگی دارد
3 عیار ، انواع آن به آب و هوا و دلیل سفر بستگی دارد
1 لباس نیمه رسمی ، مانند لباس یا کت و شلوار
7 لباس زیر
7 جوراب / جوراب
در صورت نیاز 2 ست لباس ورزشی جداگانه شامل جوراب
2 مجموعه لباس خواب یا لباس خواب دیگر
1 ژاکت تاشو سبک یا سایر لباسهای بیرونی متناسب با آب و هوا
ژاکت باران تاشو
تجهیزات جانبی:

3 جفت کفش: یک جفت مجلل ، کفش ورزشی شیک که به اندازه تمرین و کفش پیاده روی دو برابر می شود و فلیپ فلاپ برای اتاق هتل ، استخر یا آبگرم شما
2 کیف: یک کوله پشتی یا کوله پشتی و یک کراس اوور یا کلاچ کوچکتر.
عینک آفتابی
در صورت نیاز جواهرات ارزان قیمت
در صورت مسافرت بین المللی ، آداپتور ولتاژ
لوازم بهداشتی

لوازم دندانپزشکی: مسواک ، خمیردندان و نخ
صابون ، شامپو و نرم کننده
دئودورانت
در صورت نیاز آرایش و پاک کننده آرایش
در صورت لزوم یک برس مو و لوازم جانبی مانند پین های بابی
ضد آفتاب
پاک کننده و مرطوب کننده صورت
مرطوب کننده بدن
ضدعفونیکننده دست
در صورت نیاز لوازم اصلاح
در صورت لزوم ، ورق های صابون لباسشویی یا بسته های مواد شوینده با اندازه سفر را در اختیار شما قرار دهید
برای حمل شما

عینک عینک در صورت نیاز
در صورت نیاز دارو و ویتامین ها را تجویز کنید
یک کیت پزشکی کوچک: بانداژ ، مسکن ، داروهای ضد درد موضعی و اسهال
شارژرهای الکترونیکی شما
اسناد مسافرتی ، از جمله گذرنامه در صورت مسافرت بین المللی ، همراه با کپی گذرنامه ، شناسنامه و کپی شناسنامه خود.
لوازم آرایش TSA اندازه تأیید شده
شاخه های گوش
مومیایی کردن لب (مفید برای لبهای خفیف ، معمول هنگام پرواز)
اشیای قیمتی: جواهرات ، دوربین ، تبلت و / یا لپ تاپ
هدفون
بالش و پتو گردن
تغییر لباس
در صورت عبور از مناطق زمانی ، ملاتونین یا سایر کمکهای خواب برای کمک به تاخیر جت
یک بطری آب خالی (این امنیت را پر کنید)
سرگرمی: کتاب ، مجله ، iPad
یک خودکار
غذای مناسب سفر: آجیل ، میله های انرژی ، میوه کامل یا ساندویچ
این لیست بسته بندی را بارگیری و چاپ کنید.

ملزومات تعطیلات ساحلی
گبه ساگلی ، سردبیر ارشد در معاملات مسافرتی و سایت مشاوره Travelzoo گفت: در بیشتر مقصد های ساحلی به راحتی می توانید موارد ضروری مانند ضد آفتاب را که فراموش نکردید آن را ببندید یا یک لباس مناسب برای حمام کردن پیدا کنید. و بسیاری از هتل ها به میهمانان اسباب بازی های ساحلی ، حوله های ساحلی ، مجموعه های غواصی و وسایل شناور را قرض می دهند. آنها همچنین ممکن است ضد آفتاب را در کنار استخر یا ساحل پخش کنند. وی گفت: “زیبایی تعطیلات ساحلی این است که چقدر غیر مجاز می تواند باشد.”

لیست بسته بندی تعطیلات ساحلی ما را در اینجا بارگیری کنید.

ملزومات سفر اسکی
تعطیلات اسکی به معنای بسته بندی کافی وسایل مورد نیاز در هوای سرد است. اما خانم Palepu به جای اینکه کیسه های خود را با ژاکت های بزرگ بپاشید ، توصیه می کند تاپس و کفهای ساخته شده با Thinsulate ، یک ماده نازک و سبک وزن را برای محافظت از سرما بخورد. آنها فضای کمتری در چمدان شما می گیرند. در بیشتر فروشگاه های کالاهای ورزشی می توانید لباس Thinsulate را پیدا کنید.

لیست بسته بندی تعطیلات اسکی ما را از اینجا بارگیری کنید.

توجه: اگر وسیله اسکی مخصوص خود را به همراه دارید ، انتظار دارید مبلغ چند صد دلار در چمدان های چک شده برای چمدان های بزرگ را پرداخت کنید.

ملزومات سفر سفر
خانم سارکیس از SmarterTravel یک استراتژی بسته بندی برای سفرهای کاری دارد: “از آنجا که برنامه بیشتر سفرها از قبل تعیین شده است ، و من دقیقاً می دانم وقتی قرار است چه کاری انجام دهم ، من از قبل لباس خود را از قبل برنامه ریزی کرده ام و بیشتر از آن استفاده می کنم سه بار لباس. ”

لیست بسته بندی ما را برای سفر کاری بعدی خود در اینجا بارگیری کنید.

هنگامی که شما از مسیر ضرب و شتم سفر می کنید
اگر به منطقه دور افتاده سفر می کنید ، لیست بسته بندی شما باید مواردی باشد که از شما در برابر پشه ها و آب یا غذای آلوده بالقوه محافظت می کند. بهترین لباس های شما با بازدید از روستاهای کوچک یا رفتن به سافاری سازگار نیست. خانم پالپو گفت: “فرض کنید همه چیز شما یک لایه غیر قابل نفوذ از گرد و غبار داشته باشد.”

لیست بسته بندی ما را برای سفرهای دور از دسترس در اینجا بارگیری کنید.

لیست بسته بندی کروز
خانم سرکیس گفت: سفر به مسافرت یکی از دشوارترین سفرها برای بسته بندی است زیرا کمد لباس شما باید موارد بسیاری را پوشش دهد. شما ممکن است برای یک شب رسمی ، به لباس های گاه به گاه ، گشت و گذار در ساحل ، لباس مجلسی برای شام های مسافربری و یک لباس کراوات سیاه نیاز داشته باشید (استاندارد در بسیاری از سفرهای دریایی). و ممکن است شامل توقف در اقلیم های مختلف باشد.

لیست بسته بندی ما را برای تعطیلات کروز بعدی خود در اینجا بارگیری کنید.

لوازم ضروری کمپینگ
مسافرتهای کمپینگ دارای یک بسته بندی بسته هستند: از آنجا که بیشتر کمپین ها با اتومبیل به مقصد خود می رسند ، دیگر نیازی به بسته بندی کاملاً فشرده برای پرواز ندارند. کمپینگ به لباس مجلسی نیاز ندارد. چرخ دنده های ناهموار را بیاورید و کمد لباس خود را بر اساس آب و هوا قرار دهید.

لیست گسترده بسته بندی سفر کمپینگ ما را در اینجا بارگیری کنید.

ملزومات سفرهای جاده ای
آقای ساگی در سفر جاده ای گفت: شما فضای بیشتری برای چمدان ها در مقایسه با خط هوایی دارید و در صورت خراب شدن ماشین شما یا گرفتن تخت ، به وسایل مورد نیاز آن نیاز خواهید داشت. به همین دلیل ، بسیاری از ملزومات سفرهای جاده ای به جای استفاده کارآمد از فضا ، بر موارد اضطراری تمرکز می کنند.

لیست بسته بندی سفر جاده ای ما را از اینجا بارگیری کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد لیست بسته بندی
برای سفر در گالاپاگوس چه چیزی را بسته بندی کنیم
20 ژوئن 2017

آنچه که آنتونی بوردین بدون آن نمی تواند سفر کند
26 آوریل 2017

بسته بندی وسایل مناسب برای رفتن
24 ژوئن 2010

برای اعزام مسافرتی ثبت نام کنید
نکات سفر ، پوشش مقصد ، عکس از سراسر جهان و موارد دیگر را دریافت کنید.

آدرس ایمیل شما
ثبت نام کن
نمونه را مشاهده کنید | سیاست حفظ حریم خصوصی | در هر زمان انصراف دهید یا با ما تماس بگیرید

بسته بندی برای سفر خانوادگی
هنگام سفر با بچه ها ، سازماندهی و تفریحی مهم هستند.

بسته بندی برای تعطیلات خانوادگی کار ساده ای نیست. علاوه بر این که در صدر لیست خود قرار دارید ، باید نیاز کودکانی را که برای خودشان بسته نمی شوند پیش بینی کنید. و در حالیکه ممکن است بدون هیچ کالایی که فراموش کرده اید زنده بمانید ، فرزندانتان بدون نیاز به وسایل مورد نیاز خود ، چه این یک روتختی راحت ، کتاب خواب و یا وسایل الکترونیکی باشند ، کرایه نمی کنند.

در اینجا نحوه رفع سردرد از بسته بندی برای استراحت خانواده شما آورده شده است.

دو بسته بندی لازم برای هر سفر خانوادگی
متخصصان سفر خانواده بدون توجه به سن بچه های شما ، در مورد هر دو مورد ضروری به توافق رسیده اند: بسته بندی مکعب ها و یک کیت کمک های اولیه.

بسته بندی مکعب ها: ظروف پارچه ای ارزان قیمت (مربع یا مستطیل) که به صورت زیپ بسته شده و در کیسه های حمل و چمدان ها قرار می گیرند یک روش کارآمد برای جداسازی و ساماندهی وسایل برای اعضای خانواده های مختلف است. انجمن سفر خانوادگی، یک گروه تجاری وی گفت: “هر شخص مکعب خود را می گیرد ، بنابراین شما می دانید که دقیقاً چه کسی است.”

مکعب ها ، که در Amazon.com به فروش می رسد یا در خرده فروش هایی مانند هدف یا Walmart ، در اندازه های مختلفی آمده اند و اریک استون ، بنیانگذار سایت سفر آنلاین خانواده سفر بابو، توصیه می کند علاوه بر صرفه جویی در مساحت کمی از کیف برای کفش یا لوازم آرایش ، از سه یا چهار مکعب برای هر چمدان چک-سایز متوسط ​​استفاده کنید.

اگر در چندین اتاق هتل اقامت دارید یا خانه ای با چندین اتاق خواب اجاره می کنید ، بسته بندی مکعب ها به صورت چمدان های کوچک عمل می کنند و می توان آن را بین اتاقهای مختلف تقسیم کرد. و یک مکعب بسته بندی که همه افراد خانواده می توانند آن را به اشتراک بگذارند: یکی برای لباسشویی های کثیف.

بهترین مکعب های بسته بندی

مکعب های Eagle Creek Pack-It
مکعب های بسته بندی Eagle Creek نسبت به سایر مکعب های دیگر دارای ظرافت و زیبایی مطلوبی است

کیت کمکهای اولیه: یک کیت کمکهای اولیه مجهز به مواد اولیه باید برای هرگونه فرار از خانواده قابل مذاکره نباشد. آقای استون گفت که او به ندرت به همراه سه فرزند خود در حال تعطیلات بوده است ، اکنون در 7 ، 9 و 11 سالگی است ، بدون اینکه به کیت تکیه کند. وی گفت: “این می تواند یک اشکال در معده ، یک واکنش آلرژیک یا یک خراش باشد ، اما همیشه چیزی وجود دارد که به آن کمک می کنیم.” (یک فرد کمک کننده برای بزرگسالان ممکن است مورد نیاز یک فرد بالغ نیز باشد.)

مجموعه کمکهای اولیه باید شامل موارد زیر باشد:

باندهای با اندازه های مختلف
پماد آنتی بیوتیکی مانند Neosporin
تب و درد کودکان
درمان بیماری حرکتی کودکان
دماسنج
کرم ضد خارش
داروی آلرژی کودکان
داروهای کودکان برای آنفولانزای معده و یبوست
سرماخوردگی و داروهای آنفولانزا کودکان
قرصهای هیدراتاسیون مناسب برای کودکان
بهترین کیت کمکهای اولیه
کیت پزشکی کیت ماجراجویی ماجراجویی Mountain Backpacker
این کیت کامپکت و در عین حال مجهز ، بهترین چیدمان از هر آزمایش شده را دارد ، بنابراین می توانید به راحتی به لوازم مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید

انتخاب بیشتر تجهیزات دنده سفر بر روی سیم.

بسته بندی برای هر کودک
لباس ها

زیر شلواری
شلوار و / یا شلوارک ، بسته به مقصد
پیراهن (بسته به مقصد) آستین بلند یا کوتاه
لباس خواب
1 ژاکت باران
یک لباس مجلسی
ژاکت یا ژاکت
در صورت نیاز دنده های هوای سرد مانند کلاه و دستکش
در صورت لزوم 1 کلاه آفتاب
1 لباس شنا
کفش (فلیپ فلاپ ، کفش ورزشی و کفش های زیبا در صورت نیاز) و جوراب.
لوازم بهداشتی

ضد آفتاب
صابون
شامپو
تهویه مطبوع
در صورت لزوم برس و مو را با برس بزنید
لوسیون بدن
مسواک
خمیر دندان
اسپری حشرهکش
دئودورانت بسته به سن
نوزادان
لیزا پوآروت ، سردبیر مجله آنلاین گفت: آنها کوچکترین افراد خانواده شما هستند ، اما نوزادان هنگام مسافرت به وسایل کمتری نیاز دارند. منتقد تعطیلات خانوادگی. اما بزرگترین کمک این است که امروزه بسیاری از هتل ها در طول اقامت خود از استرولر ، صندلی های اتومبیل ، وان های کودک و سایر ملزومات نوزاد استفاده می کنند. خانم پیروت گفت: “بسته به جایی که می روید ، لازم نیست به اندازه آنچه فکر می کنید بسته بندی کنید.” و اگر در ایالات متحده سفر می کنید ، راه دیگری برای سبک کردن بار شما ، سفارش پوشک ، دستمال مرطوب ، کودک است. مواد غذایی و مقدمات دیگر در Amazon.com یا Diapers.com ، و این موارد را مستقیماً به مقصد خود حمل کنید تا به محض رسیدن منتظر شما باشند.

لیست بسته بندی نوزادان ما را از اینجا بارگیری و چاپ کنید.

کودکان نو پا
کودکان بین 2 تا 4 سال هنوز هنگام مسافرت به وسایل زیادی احتیاج دارند. علاوه بر این ، لیست بسته بندی آنها باید موارد زیادی را برای سرگرمی آنها حفظ کند. خانم پیروت گفت: “کودکان نوپا در هواپیما و اتومبیل سواری بسیار مشکل دارند و برای شلوغ ماندن به راههای سرگرم کننده احتیاج دارند.”

لیست بسته بندی کودک نو پا ما را از اینجا بارگیری و چاپ کنید.

کودکان مدرسه ای
وقتی فرزندان شما 5 ساله می شوند ، بسته بندی آسان تر می شود. از آنجا که بچه های شما به حمل کوله پشتی به مدرسه عادت دارند ، می توانند در سفر نیز کوله پشتی حمل کنند. این هم سن است که کودکان ممکن است اولین چمدان خود را بدست آورند. آقای جنس توصیه می کند که والدین ، ​​در بیشتر موارد ، فرزندان را مسئول آنچه که در کیف می رود ، مسئولیت پذیر سازند. وی گفت: “هرچه بچه های شما درگیر بسته بندی باشند ، در سفر نیز بیشتر به آنها واگذار می شود.”

لیست بسته بندی کودک را از اینجا بارگیری و چاپ کنید.

نوجوانان
خانم پوآرو گفت ، در حالی که نوجوانان باید کیف های خود را بسته بندی و حمل کنند ، والدین باید موارد ضروری مانند شارژر تلفن همراه ، شناسنامه خود ، هرگونه داروی تجویز شده و عینک را بررسی کنند. وی گفت: “کار بسته بندی شما به عنوان والدین در این مرحله حداقل است.”

لیست بسته بندی نوجوانان را از اینجا بارگیری و چاپ کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد سفر خانوادگی
در مورد بسته بندی نور و سوال صندلی ماشین
19 مه 2016

آیا می خواهید سفر خانوادگی واقعاً حساب شود؟ ایجاد یک طرح
22 مه 2017

کودکان و نوجوانان چگونه جهان را در یک سفر خانوادگی می بینند؟
24 مارس 2017

سفر جامائیکا با بهترین امکانات سفر: پرستار بچه
26 آوریل 2017

سوالی دارید؟

چه تعداد کیف را می توان از طریق امنیت فرودگاه وارد کرد؟
اگرچه اداره امنیت حمل و نقل هیچ محدودیت رسمی در تعداد پروازهای کیسه ای از طریق امنیت ندارد ، اما کارکنان آن معمولاً اجازه نمی دهند مسافرها با بیش از دو کیسه به یک پاسگاه امنیتی وارد شوند: حمل و یک کیف شخصی ، مانند یک مایک انگلیس ، سخنگوی می گوید: کیف پول یا کیف دستی. وی گفت: “به طور کلی ، بیشتر شرکت های هواپیمایی بیش از دو کیسه را برای هر نفر مجاز نمی کنند و کار ما این است که به شرکت های هواپیمایی کمک کنیم تا قوانین خود را اجرا کنند.” کیسه های خیلی بزرگ برای جاسازی در دستگاه های اشعه ایکس ممنوع است.

آیا هنگام گذر از امنیت مجبورم تمام مایعات را از کیسه های خود حذف کنم؟
هر مایع ، آئروسل یا ژل که از طریق امنیت عبور می کند باید در ظرفی باشد که 3.4 اونس یا کوچکتر باشد ، و تمام مایعات باید در یک کیسه شفاف کوارتز واحد بسته بندی شوند. آگهی های TSA PreCheck معمولاً نیازی به حذف این کیسه پلاستیکی از چمدان خود با امنیت ندارند ، اما همه آگهی های دیگر باید. برای کسب اطلاعات جدید در مورد مقررات امنیتی ، به این قسمت مراجعه کنیدوب سایت TSA.

آیا باید چمدان خود را باز کرده یا زندگی کنم؟
به گفته پاویا روزاتی ، مدیر اجرایی و بنیانگذار مجله سفر آنلاین ، بستگی به این دارد که مدت زمان طولانی برای چه زمانی پیش بروید فاتوم برای سفرهای یک شبه یا آخر هفته نیازی به باز کردن بسته نیست ، اما اگر خبری از بسته بندی نیستید ، باید به ویژه در استراتژی بسته بندی خود دقت کنید تا وسایل موجود در کیف شما به یک آشفتگی ناخوشایند نرسد.

نکته اصلی خانم رزاتی: موارد خود را به روشی که از آنها استفاده خواهید کرد بسته بندی کنید – مواردی که ابتدا می خواهید از آنها استفاده کنید باید آخرین مورد باشد. به عنوان مثال اگر هنگام شب به مقصد خود می رسید و قصد دارید مستقیم به رختخواب بروید ، لباس خوابهای خود را آخر ببندید تا اولین چیزی باشد که هنگام باز کردن کیف خود می بینید. یک کیسه پلاستیکی داشته باشید تا لباس های کثیف را از لباس تمیز خود جدا کنید.

خانم روزاتی گفت: برای سفرهای طولانی تر از دو شب ، بسته شدن راه برای رفتن است. وی گفت: “بسته بندی کردن ، احساس بهتری به شما می دهد در حالی که بر خلاف نسیم فقط از طریق آن نسیم می شود ، و این یک کار است که فقط پنج تا هفت دقیقه طول می کشد.”

When unpacking, store your belongings in one area instead of spreading them out — it makes repacking easier and reduces the chances of forgetting to repack what you took out of your bags. If your hotel room has two chests of drawers, for example, use only one.

Should I check luggage or not?
Depends who you ask. There are advantages to checking bags: You navigate airports without being weighed down. And once on board, you don’t jockey for overhead space.

But some airlines charge to check in bags, and exiting the airport takes longer because of the wait at baggage claim. Worst of all, there’s always a chance of a bag getting lost.

چک کردن موارد ممکن است در سفرهای خاص مانند تعطیلات اسکی ، جایی که در آن ژاکت های بزرگ ، چکمه ها و سایر وسایلی که بیش از یک کیف حمل وجود داشته باشند ، ضروری باشد. تعطیلات خانوادگی ، به خصوص در مورد کودکان خردسال یا مدرسه ، ممکن است به معنای چک کردن کیسه ها باشد زیرا به دلیل کمبود وسایلی که برای بسته بندی لازم دارید.

اجازه ندهید طول سفر مشخص شود که آیا شما یک کیف را بررسی می کنید یا خیر: خانم مک الپین ، متخصص بسته بندی ، به مدت سه هفته از طریق آسیا و خاورمیانه تنها با یک بار حمل و نقل سفر کرد ، و همه مسافران. در سفرهای چند هفته ای می توانست همین کار را انجام دهد. وی گفت: “شما می توانید همه موارد ضروری و سپس برخی از آنها را در یک کیف حمل بردارید و اگر چیزی را فراموش کنید فاجعه ای نیست ، زیرا همیشه می توانید آن را خریداری کنید.”

چه وسایلی را نباید هرگز در کیسه های خود ببندم؟
دستورالعمل ها بستگی به این دارد که شما چمدان را چک می کنید یا خیر. چیزهایی را که در کیفهای چسبان دیده اید ، فکر نکنید که از دست بدهید ، مثل طلا و جواهر با ارزش یا یک دوربین گرانبها) یا وسایل احساساتی (عکس های خانوادگی قدیمی که نسخه های دیگری از آنها ندارید).

امنیت همچنین باید آنچه را که شما آورده اید دیکته کند. TSA دارای لیستمواردی که در چمدانهای حمل و بازرسی ممنوع است. در حالیکه موارد خاصی مانند مایعات قابل اشتعال و ژل در هر دو صورت مجاز نیستند ، سایر موارد در یک مورد مجاز هستند اما در موارد دیگر مجاز نیستند. به عنوان مثال می توانید یک فندک یک بار مصرف را درون کیسه حمل خود بچسبانید ، اما در چمدان های چک نشده خود قرار دهید.

در صورت اضافه وزن در ترمینال کیسه های من چه باید بکنم؟
وزن معمولاً مورد توجه چمدانهای حمل قرار نمی گیرد: ریک ساینی ، رئیس سایت مقایسه هواپیما Farebest.com ، گفت که بیشتر خطوط هوایی محدودیت اندازه دارند اما محدودیتی برای کیف های حمل ندارند. وی گفت: “بعضی از هواپیماهای کوچک ، مانند هواپیماهای منطقه ای ، ممکن است حداکثر وزن را برای حمل داشته باشند ، اما این هواپیماها تعداد کمی دارند و از هم فاصله زیادی دارند.”

فاكتورها برای كیسه های بررسی شده متفاوت است: بیشتر خطوط هوایی ایالات متحده هزینه كیسه های اضافی را برای كیسه های تا 50 پوند هزینه نمی كنند. کیف هایی که سنگین تر هستند ، تمایل به اضافه وزن در نظر گرفته می شوند و هزینه اضافی چمدان را نیز شامل می شوند. این هزینه ها با توجه به هواپیمایی و این که آیا شما در داخل کشور یا بین المللی پرواز می کنید ، بسیار سنگین است و متفاوت است.

در پروازهای داخلی ، Delta Air Lines برای مسافران کیفر از هر راه 100 دلار برای کیسه های از 51 تا 70 پوند و 200 دلار در هر راه برای کیسه های 71 و 100 پوند استفاده می کند. کیف های بیش از 100 پوند به هیچ وجه قابل بررسی نیستند. با مقایسه ، هزینه بررسی کیفی که وزن آن 50 پوند یا کمتر باشد 25 دلار از یک راه است.

هزینه و محدودیت وزن برای آگهی های کلاس تجاری Delta و همچنین برای مسیرهای بین المللی متفاوت است.

اگر از ورود به سیستم تعجب کردید که متوجه شدید کیف شما در دسته اضافه وزن قرار دارد ، دو گزینه زیر را در نظر بگیرید: در مورد کیف هایی که چند پوند اضافه وزن دارند ، آقای سیانی توصیه کرد که سنگین ترین موارد را بیرون بیاورید و دوباره آنها را وارد کنید. در صورت داشتن یک کیف حمل یا یک بار دیگر چک شده ، برای کیسه های اضافه وزن 10 پوند یا بیشتر ، یک کیف دیگر را در فرودگاه بخرید و هزینه یک کیسه چک شده دوم را نیز پرداخت کنید – به گفته آقای ساینی ، این استراتژی اغلب ارزان تر از هزینه کیسه های اضافی است.

برخی از الهام سفر
52 مکان برای رفتن در سال 2017
4 ژانویه 2017

پنج مکان برای رفتن در شیکاگو
21 ژوئن 2017

36 ساعت در Dubrovnik
22 ژوئن 2017

در ردپای چارلز داروین
20 ژوئن 2017

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>