چت|چت روم | دخترونه

در حالی که در چت روم فارسی گپ هستید ، می توانید پیام های عمومی همه افراد موجود در چت روم فارسی را روی صفحه رایانه خود مشاهده کنید. احتمالاً درست در وسط مکالمه شخصی خواهید پیوست ، اما نگران نباشید ، این اتفاق در چت روم فارسیهای گپ متداول است. در حقیقت ، احتمالاً به محض ورود خود با پیغام یک یا چند نفر از افراد در چت روم فارسی ، از چت روم فارسی پذیرایی می شوید. هنگامی که می خواهید پاسخ دهید ، به سادگی پیام خود را تایپ کرده و کلید بازگشت را بزنید. سپس پیام خود را روی صفحه خواهید دید و همه افراد نیز همینطور خواهند بود. انتظار نداشته باشید که فوراً پاسخ دهید زیرا افراد حاضر احتمالاً از قبل در حال برقراری ارتباط هستند. حتی امکان ارسال پیام به صورت خاص به افراد خاص نیز وجود دارد که قابل مشاهده برای بقیه گروه نیست. اگر مکالمه در چت روم فارسی به دلخواه شما نیست ، کافی است به دیگری بروید و حرکت کنید.

اکثر چت روم فارسی ها و خدمات گپ دارای “اختصاصی گفتگو” هستند ، استانداردهای رفتاری که باید هنگام تایپ پیام های خود از آنها استفاده کنید. آنها از یک چت روم فارسی به چت روم فارسی دیگر متفاوت هستند (به پیوست 1 مراجعه کنید). به یاد داشته باشید که افراد در چت روم فارسی های گفتگو از پیش زمینه های مختلف ، سطوح مختلف بلوغ ، مذاهب و فرهنگ های مختلف و دارای معیارهای اخلاقی متنوع هستند. یک قانون خوب “قبل از تایپ کردن فکر کنید”.

نرم افزار.

Netscape Chat: از شبکه IRC استفاده می کند. اگر از Netscape به عنوان بیننده خود برای مرور اینترنت استفاده می کنید ، می توانید از یک مرورگر ویژه چت اینترنت از Netscape برای گپ خود استفاده کنید. 4 این یکی از ساده ترین راه ها برای شروع گپ زدن با استفاده از IRC است ، اما لازم است ابتدا مرورگر Netscape Chat را از ارتباطات Netscape بارگیری کنید.

هنگامی که مرورگر Netscape را روی رایانه خود نصب کردید ، همانطور که معمولاً برای گشت و گذار در وب انجام می دهید ، نت اسکیپ را باز کنید ، و سپس چت نت نت را باز کنید. برای شروع یک اتصال ، در زیر “پرونده” “اتصال” را انتخاب کنید و سپس اطلاعات شخصی خود را تایپ کنید. شما می توانید نام و نام مستعار شخصی مورد نظر خود را انتخاب کنید ، اما باید اطلاعات صحیح حساب کاربری ISP (نام ورود و رمز ورود حساب خود) را در ویندوزهای مناسب تایپ کنید. سپس به سرور گفتگوی Netscape (پیش فرض) وصل شوید یا سرور دیگری را انتخاب کنید و شروع به چت کنید.

سایر گزینه های گپ IRC: اگر از مرورگری غیر از Netscape استفاده می کنید ، می خواهید یک برنامه نرم افزاری مشتری برای انجام توابع گپ خود تهیه کنید. چندین مورد برای انتخاب وجود دارد. اکثر آنها دستورالعمل کاملی برای پیکربندی برنامه خاصی که برای گپ استفاده خواهید کرد ، دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>