آه، قهوه . این نوشیدنی صبحگاهی مورد علاقه برای بسیاری از افراد است و بسیاری از ما نمی توانیم روز را بدون آن شروع کنیم. مطمئناً کافی شاپ ها همه جا زیاد هستند ، اما چیزی که باید بخاطر داشتن آن جام اول در خانه ، شاید هنوز هم در لباس خواب و بدون نیاز به ایستادن در صف و یا صحبت کردن منسجم با افراد دیگر ، وجود داشته باشد. حتی بهتر ، هنگامی که در حال تهیه غذای خود هستید ، می توانید دقیقاً از لوبیای دلخواه خود استفاده کنید ، طعم دهنده ها را اضافه کنید یا آن را به صورت ساده رها کنید و دقیقا مقادیر مناسب شیر ، خامه یا شیرین کننده ها را اضافه کنید. و می تواند به جای یک لیوان کاغذی یکبار مصرف با یک درب آزار دهنده ، در لیوان مورد علاقه شما باشد. به علاوه ، تهیه قهوه در خانه یک بسته نرم افزاری را در شما ذخیره می کند.

مهم نیست که کدام قهوه ساز را انتخاب می کنید ، مفهوم اصلی همان است – قهوه زمین با آب ملاقات می کند ، که طعم آن را از لوبیا می گیرد. آب از طریق لوبیا که در یک فیلتر نگه داشته می شود ، تخلیه می شود ، بنابراین قهوه بدون رقیق به فنجان ، لیوان یا کارافه تحویل داده می شود. در حالی که فرایند ساده به نظر می رسد ، سازندگان مختلف قهوه می توانند نتایج متفاوتی را به وجود آورند. دمای آب روی طعم های استخراج شده از لوبیای زمین تأثیر می گذارد ، در حالی که زمان تماس آب با لوبیا می تواند در قدرت دم کردن تأثیر بگذارد. برخی از سازندگان قهوه از روش های ویژه ای برای تکان دادن یا آشفتگی زمینه استفاده می کنند ، در حالی که برخی دیگر به جای ارسال آن در یک جریان ، آب را بر روی زمین می ریزند.

سازندگان قهوه در انواع مختلفی از تنظیمات ارائه می شوند ، از مدل های برقی غیر برقی گرفته تا دستگاه های تولید کننده قهوه قطره ای برقی ، گرفته تا ماشین های فنجان یا کپسول هایی که هر بار یک فنجان درست می کنند تا دستگاه های اسپرسو . تولیدکنندگان قهوه خنک سرد یک گروه منحصر به فرد هستند زیرا آنها از آب سرد برای ساختن کنسانتره قهوه استفاده می کنند یا می توانند نسخه کمتری تولید کنند که آماده نوشیدن است. قیمت ها می توانند از زیر 20 دلار برای ساده ترین واحدها تا چند هزار دلار برای دستگاه های اسپرسو پرمصرف باشد.

صورت اسپرسو
لوسی لامبریکس / گتی ایماژ
در قهوه ساز چه باید جستجو کرد؟
در هنگام خرید دستگاه قهوه ساز موارد زیادی باید در نظر گرفته شود ، اما بیشتر تصمیمات باید با اولویت ، هزینه و راحتی کار کنند.

راحتی: آیا می خواهید یک قهوه تقریباً دست نوشیدنی در صبح ایجاد کنید ، آیا می خواهید قهوه وقتی از خواب بیدار می شود منتظر شما باشد یا آیین دم کردن قهوه چیزی است که شما منتظر آن هستید؟ یک دستگاه قهوه برقی قابل برنامه ریزی می تواند هنگام بیدار شدن قهوه شما را برای شما آماده کند. ماشینهای برقی کمتر اتوماتیک ممکن است کمی توجه بیشتری داشته باشند ، اما با فشار چند دکمه کار می کنند. دستی سازندگان قهوه – مانند آب نباتهای فرانسوی و گلدان های اسپرسو – همه به توجه کامل شما به آن فنجان نیاز دارند. در حالی که دستگاه های غلاف برای خانه هایی کار می کنند که همه نوع قهوه را ترجیح می دهند و نه به مقدار زیاد.
نوع قهوه: در حالی که سازندگان قهوه و دستگاههای اسپرسو تمایل به دستگاه های جداگانه ای دارند ، دستگاه های هیبریدی که هر دو نوع قهوه را تولید می کنند نیز در دسترس هستند. داشتن دو دستگاه روی پیشخوان فضای زیادی را به همراه خواهد داشت ، اما اگر عاشق قهوه و اسپرسو هستید و می خواهید هرکدام را کاملاً عالی کنید بهترین گزینه است. ماشین های هیبریدی فضای کمتری را به خود اختصاص می دهند و احتمالاً هزینه کمتری نسبت به خرید دو دستگاه جداگانه دارند ، اما اگر به دنبال بالاترین کیفیت قهوه و اسپرسو هستید ، بهترین انتخاب نیستند. دستگاه های غلاف معمولاً گزینه نوشیدنی اسپرسو را دارند اما معتبرترین آنها نیستند ، بنابراین اگر دوست دارید اسپرسو یا کاپوچینو سنتی باشد ، بهتر است از این موارد صرفنظر کنید.
اندازه دم: از یک فنجان منفرد گرفته تا یک کارافه اندازه خانوادگی ، سازندگان قهوه وجود دارند که می توانند فقط مقدار مورد نیاز خود را تهیه کنند. برخی از دستگاه طیف نسبتاً وسیعی از ابعاد تولید را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر محدوده گزینه های محدود تری دارند. دم کرده های یک فنجان برای افرادی که به تنهایی زندگی می کنند یا در جایی که هر شخص طعم و قهوه ای متفاوت یا قهوه را ترجیح می دهد بسیار عالی است. آنها همچنین برای خانواده هایی که همه در زمان دیگری از خواب بیدار می شوند بسیار عالی هستند. آبجوهایی که مقادیر بیشتری ایجاد می کنند برای افرادی که قهوه زیادی دوست دارند ، عالی است ، و برای صبحانه های خانوادگی ، ناهار با همسایگان یا مهمانی های شام که در آن قهوه سرو می شود. دم کرده های بزرگ معمولاً 10 تا 12 فنجان برچسب گذاری می شوند اما فقط هشدار داده می شود که یک فنجان قهوه در یک دستگاه فقط 5 تا 6 اونس است ، نه 8 یا 16! برای مهمانی های بزرگ ، حتی می توانید از آب نبات هایی با اندازه تجاری استفاده کنید که می توانند به اندازه کافی قهوه را برای وقایع کوچک درست کنند.
زمان بندی: اگر خانواده شما در طول روز قهوه می نوشد ، ممکن است بخواهید یک سازنده قهوه را انتخاب کنید که دارای یک کارافه حرارتی باشد و لوله قهوه را بدون توجه به زمان روز گرم نگه دارد. برای کسانی که فقط صبح ها جاوا می نوشند ، باید یک لیوان آبجو با یک بشقاب گرم کننده کفایت کند ، اما بعضی از افراد دوست ندارند طعم سوخته ای که گرم کننده ها می توانند در صورت ماندن بیش از حد طولانی در آنجا ، ایجاد کنند ، دوست ندارند. برای خانواده هایی که صبح از درها خاموش شده اند ، یک دستگاه غلاف می تواند در صورت ترک دستگاه ، یک فنجان سریع و بدون نیاز به نگرانی از شما بگیرد.
اندازه گیری: در حالی که اندازه یک دستگاه بر فنجان جو شما تأثیر نمی گذارد ، اگر دستگاه در فضایی که برای آن تعیین شده است مناسب نباشد ، می تواند باعث ایجاد سردرد شود. در صورت نیاز به باز کردن قسمت بالای دستگاه برای اضافه کردن آب و زمین ، حتماً با دقت اندازه گیری کرده و حساب کنید. برای دستگاه های تک خدمت اندازه های لیوان خود را در نظر بگیرید. بسیاری از لیوان های بزرگتر زیر آبجو نمی گیرند.
گزینه های دم کردن سفارشی: ابتدایی ترین ماشین ها تقریباً هیچ گزینه ای به جز اضافه کردن تعداد کم یا کمتر قهوه یا آب قهوه ندارند ، در حالی که ماشینهای پیچیده تر به شما امکان می دهند درجه حرارت آب ، استحکام دم کرده و طیف گسترده ای از اندازه های دم را انتخاب کنید. دستگاه های لیوان و کپسول گزینه هایی برای ساخت شکلات داغ ، چای و… را ارائه می دهند. به طور کلی ، ماشینهای ساده ارزان قیمت تر هستند و احتمالاً استفاده آنها راحت تر است زیرا به طور تصادفی نمی توانید گزینه اشتباه را انتخاب کنید.
ویژگی های اضافی: برخی از ماشین ها فراتر از گزینه های دم کردن هستند ، و گزینه هایی را برای دم کردن برنامه ریزی شده در یک زمان خاص ، گرم نگه داشتن یا خاموش کردن خودکار یا کارفرمای حرارتی برای گرم نگه داشتن قهوه در نظر می گیرند. برخی از آنها شامل هشدارهای شنیدنی هنگام تهیه قهوه برای دم کردن قهوه هستند و بیشتر مدلهای برقی دارای چراغهایی هستند که نشانگر کار برقی در هنگام کار یا کار قهوه است. در صورت نیاز به تمیز کردن دستگاه ، ممکن است ماشینهای سطح بالاتر شامل ویژگی هایی مانند ریختن شیر ، آسیاب لوبیا و اعلان ها باشند. دستگاه های اسپرسو و کارخانه های سازنده قهوه / اسپرسو ترکیبی تمایل به ارائه بیشترین گزینه ها دارند و همچنین دارای برچسب های بالاترین قیمت هستند.
بهترین قهوه ساز برای من چیست؟
آبجوهای برقی

قهوه ساز-فرانسوی-پرس-قهوه
ادب آمازون
در حالی که سازندگان قهوه برقی راحتی بیشتری را ارائه می دهند ، اما تمایل دارند فضای دائمی روی میز را نیز در اختیار بگیرند. گلدان های غیر برقی از جمله پرس فرانسوی ، گلدان های اسپری و stovetop اسپرسو از ردپای بسیار کمتری استفاده می کنند و در صورت عدم نیاز می توانند در یک کابینت نگهداری شوند. دستگاه های پرس فرنگی و فرانسوی به آب داغ احتیاج دارند ، بنابراین باید آن را در یک گلدان جداگانه روی اجاق گاز بجوشانید یا یک لیوان آب برقی را در کنار آب گرم بایستید ، در حالی که گلدان های اسپرسو stovetop می توانند در گلدان بجوشند و درست درست کنید. در حالی که همه این موارد برای استفاده ساده است ، آنها همچنین نیاز به توجه شما برای درست کردن قهوه دارند ، بنابراین شما از قهوه که قبلاً دم کرده اید از خواب بیدار نخواهید شد. اما بسیاری از نزدیکان قهوه ، طعم قهوه مطبوعات فرانسه را به آنهایی که قطره الکتریکی دارند ترجیح می دهند.

قهوه سازان قطره ای برقی

cuisinart- قهوه ساز
ادب آمازون
اسپرسو ساز برقی قطره ای ساده برای استفاده هستند و به شما اجازه می دهند لوبیای خود را انتخاب کنید ، خواه ترجیح دهید خودتان را خرد کنید یا قبل از خرید زمین را خریداری کنید. شما می توانید قهوه معمولی ، طعم دار یا بدون طعم دم کرده و یا مخلوط مورد علاقه خود را مخلوط کنید ، و می توانید زمینه های کم و بیش برای تنظیم قدرت دم کرده اضافه کنید. در حالی که بسیاری از سازندگان قهوه قطره ای واحد های ساده و فقط یک سوئیچ روشن / خاموش هستند که آب را گرم می کنند و آن را از طریق زمین می فرستند ، طیف گسترده ای از ماشین های پیچیده تر وجود دارد که دارای لیست طولانی از ویژگی ها ، گزینه ها و تنظیمات هستند که به شما امکان می دهد. قهوه خود را دقیقاً به همان روشی که دوست دارید دم کنید.

دستگاه های تک خدمت

قهوه کریگ
ادب آمازون
دستگاه های تک لیوانی که از کپسول یا فنجان استفاده می کنند ، از جمله ساده ترین موارد استفاده هستند زیرا نیازی به سر و صدا کردن با قهوه های کثیف نیست. برای استفاده از آنها ، شما به سادگی فنجان (یا کپسول) را وارد کرده و دم می کنید. بعضی از ماشین ها می توانند اطلاعات مربوط به فنجان را بخوانند و دمای سفارشی را تنظیم کنند ، در حالی که برخی دیگر به شما اجازه می دهند دما و اندازه فنجان را انتخاب کنید. ابتدایی ترین دستگاه از همان درجه حرارت برای هر سازنده استفاده می کنند ، در حالی که احتمالاً به شما امکان می دهد اندازه فنجان را تنظیم کنید. در حالی که دستگاه های لیوان و کپسول کاربردی ساده ای دارند ، در هر فنجان قهوه زباله های بسته بندی بیشتری ایجاد می کنند. اکثر دستگاه های لیوان و کپسولی نیاز به استفاده از لوازم اختصاصی دارند ، اما شما همچنین می توانید یک فنجان مخصوص خریداری کنید که تولید کننده های جداگانه ای را خریداری کنید که به شما امکان می دهد از ترکیب دلخواه خود استفاده کنید.

دستگاههای اسپرسو

دستگاه اسپرسو
ادب آمازون
دستگاههای اختصاصی اسپرسو از مدلهای ارزان قیمت تا مدلهای فوق العاده بالا برای متناسب با نیازهای مصرف کننده اسپرسو استفاده می کنند. آنها همچنین در سبک های مختلفی ارائه می شوند ، از مدل های stovetop گرفته تا دستگاه های غلاف ، گرفته تا مدل هایی که از لوبیای زمین استفاده می کنند. این که چه شما یک فنجان اسپرسو گاه به گاه به عنوان یک درمان بخورید یا آن که نسخه مورد علاقه شما از قهوه است ، احتمالاً دستگاهی وجود دارد که متناسب با آشپزخانه و سبک زندگی شما باشد. در حالی که بهترین دستگاههای اسپرسو فقط به ساخت اسپرسو اختصاص داده شده اند ، ماشین های هیبریدی نیز وجود دارند که می توانند قهوه معمولی و اسپرسو را تولید کنند. در حالی که اینها معمولاً بهترین دستگاههای اسپرسو نیستند ، برای نیازهای قهوه به دو دستگاه مجزا نیاز نخواهید داشت.

قهوه سازان

قهوه ساز
ادب آمازون
سرماخوردگی یک نوع متفاوت قهوه ساز است زیرا از آب سرد و حتی گاهی از آب یخ استفاده می کند تا عطر و طعم را از حبوبات زمین استخراج کند. بیشتر اینها برای تولید قهوه دم کرده سرد به مدت زمان طولانی تا 24 ساعت زمان نیاز دارند. در هنگام استفاده کمتر قهوه و آب بیشتر ، دم کرده قهوه را سرد کنیدمی توانید قهوه ای را تولید کنید که به عنوان نوشیدنی سرد یا گرم باشد ، یا می توانید از قهوه بیشتری برای ایجاد کنسانتره استفاده کنید که می تواند به آب داغ اضافه شود یا روی یخ ریخته شود. مزیت قهوه دم کرده سرد این است که اسیدی تر بوده و تلخ تر از قهوه دم کرده معمولی است. نزولی برای دم سرد مدت زمان طولانی است. شما باید قبل از زمان کافی برای قهوه خود برنامه ریزی کنید. با این حال ، شما می توانید آن را در مقادیر زیادی آب سرد کنید تا یخچال آن بسته به استحکام در طی چند روز تا دو هفته استفاده شود.

تولید کنندگان پیشرو
Bunn : ممکن است نام Bunn آشنا به نظر برسد حتی اگر شما تاکنون متعلق به یکی از سازندگان قهوه آنها نباشید زیرا این یک مارک بسیار رایج در رستوران ها است. این یک فرصت خوب است که یک کافی شاپ تجاری Bunn را در وعده غذایی مورد علاقه خود مشاهده کرده اید ، و می دانید که قهوه چقدر می تواند خوب باشد. Bunn همچنین سازندگان قهوه را برای خانه ها تهیه می کند ، با همان کیفیت و برخی از ویژگی های مشابه با همتایان تجاری خود. اگر قهوه زیادی می نوشید ، آنها حتی آبشخورهایی درست می کنند که آب را همیشه داغ نگه می دارند ، بنابراین گلدان بعدی قهوه شما تقریباً فوراً آماده خواهد شد.

آقای قهوه : معروف به قهوه قطره ای برقی ساده، آقای قهوه است که نسل های زیادی در آشپزخانه های خانگی استفاده می شود. در حال حاضر ، آنها به انواع دیگر قهوه سازها تقسیم می شوند ، اما بخش عمده ای از مدل های آنها هنوز مدل های قطره ای برقی هستند. از میان مدلهای فوق العاده ساده با سوئیچ روشن / خاموش به گزینه هایی که به شما امکان می دهد قهوه خود را قبل از زمان برنامه ریزی کنید ، آقای قهوه همه این موارد را دارد و به طور کلی یک مجری عالی با قیمت مقرون به صرفه است.

نینجا : نینجا که به دلیل مخلوط های منحصر به فرد خود شناخته شده است، رویکرد ابتکاری خود را در کلمه قهوه به کار گرفته است ، با آبجوهایی که به اندازه مخلوط کن ها قالب هستند. تولیدکننده های آنها تمایل به ارائه دامنه های بیشتر برای اندازه های دم کرده و گزینه های مختلف برای سبک های مختلف قهوه دارند. اگر قهوه سفارشی را دوست دارید ، این برندی است که ارزش دیدن آن بسیار نزدیک است.

Cuisinart : معروف ترین شرکت پردازنده های مواد غذایی ، خط تولید محصولات خود را در اکثر لوازم برقی آشپزخانه از جمله برخی از سازندگان قهوه گسترش داده است که از نظر کاربران بسیار خوب و رتبه های بالایی را کسب کرده اند. اینها ماشینهای با کیفیت هستند و بیشتر در محدوده قیمت متوسط ​​قرار دارند. اگر به دنبال یک قهوه ساز کاملاً ساخته شده هستید که باعث خراب کردن بانک نمی شود ، این مارک ناامید نخواهد شد.

Breville : Breville : با توجه به قیمت بالا برای سازندگان قهوه ، Breville محصولاتی با کیفیت کاملاً ساخته شده ارائه می دهد که ظاهراً درجه یک هستند و به خوبی کار می کنند. آنها همچنین چندین مدل از دستگاه های اسپرسو را از مدل هایارزان قیمت تا قیمت های بالاتر تهیه می کنند. در دستگاه های قهوه ، ویژگی هایی مانند کنترل دقیق دما و گزینه ریختن را خواهید یافت ، در حالی که دستگاه های اسپرسو دارای تمام زنگ ها و سوت های مورد انتظار شما هستند.

Bodum : این مارک احتمالاً بیشتر به خاطر طیف گسترده ای از سازندگان قهوه مطبوعات فرانسه شناخته شده است. آنها همچنین باعث ایجاد جذابیت در دستگاه های قهوه شده و همچنین دستگاه قهوه ساز جارو برقی و دستگاه قطره ای برقی می شوند. اگر به دنبال تولید کننده قهوه مطبوعات فرانسه هستید ، بدو احتمالاً اندازه و ماده مورد نظر خود را در اختیار شما قرار خواهد داد.

Chemex : اولین بار در سال 1941 معرفی شد ، قهوه ساز Chemex ساده ، ظریف و کاربردی است. هنگامی که معرفی شد ، بیشتر قهوه در خانه در یک دستگاه تهیه کننده تهیه می شد ، در حالی که Chemex یک طرح ریخت و پاش بود. در حالی که آن زمان جهان قهوه را با طوفان روبرو نکرد ، هنوز هم در بین نوشابه های قهوه مورد علاقه است که ریخت و پز را ترجیح می دهند ، و طراحی جذاب و بی انتهاست.

Keurig : یکی از پیشگامان سیستم های قهوه یک فنجان ، کافه داران Keurig از K-Cup اختصاصی استفاده می کنند تا نوشیدنی های متنوعی از جمله قهوه ، چای و شکلات داغ را تهیه کنند. K-Cup به طور گسترده در فروشگاه های مواد غذایی و حتی در دسترس آنلاین می باشد. در حالی که مدل های Keurig ساخته شده توسط این شرکت معمولاً برای استفاده فقط از K-Cup ها طراحی شده اند ، اما برخی از سازندگان قهوه نیز وجود دارند که می توانند از آداپتورهای مخصوص قهوه مورد علاقه شما نیز استفاده کنند.

دخترک یک فنجان قهوه را در آشپزخانه می ریزد
ceciangiocchi / گتی ایماژ
تجهیزات جانبی
در حالی که سازندگان قهوه به طور معمول لوازم جانبی زیادی ندارند ، آنها مواردی هستند که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید. یک قاشق قاشق قهوه به شما کمک می کند تا مقدار قهوه را به اندازه فنجانی که تهیه می کنید اندازه گیری کنید. یک فیلتر دائمی در ماشین نیاز به فیلترهای کاغذ را برطرف می کند که می تواند درد در انبار باشد. برخی از دستگاه ها با این کار همراه هستند اما در صورت انتخاب می توانید آنها را جداگانه خریداری کنید. و اگر می خواهید تازه ترین قهوه را مزه دار کنید ، همیشه عاقلانه است که لوبیای خود را در خانه خرد کنید ، بنابراین اگر دستگاه شما آسیاب ندارد ، می توانید در چرخ قهوه خود سرمایه گذاری کنید .

ضمانت نامه
ضمانت نامه ها بر اساس نام تجاری و مدل متفاوت هستند و برخی دیگر دارای 30 روز ضمانت ساده ، در حالی که برخی دیگر دارای یک سال ضمانت قطعات و کار هستند. ضمانت های محدود دو یا سه ساله که فقط نقص تولید کننده را پوشش می دهد نیز بسیار رایج است.