توسط کیون هیل

اشتراک گذاری
توییت
اشتراک گذاری
پین
12
12سهام

روند پخت و پز و غذا خوردن سالم روز به روز انگیزه بیشتری پیدا می کند. به همین دلیل است؛ بسیاری از افراد اغلب از تکنیک هایی استفاده می کنند که به روغن کمی نیاز دارند و دوستدار سلامتی هستند. یکی از این روشها بخارپز کردن است. به جای استفاده از روشهای معمولی ، استفاده از بخارپزهای مناسب بسیار بهتر است. این بخارپزها از این تکنیک به طور موثر استفاده می کنند. همچنین این بدان معنی است که شما نیازی به تجربه قبلی را قبل از استفاده ندارید.

بخارپزهای بی شماری که این روزها حضور دارند می توانند انتخاب گیج کننده باشند. بنابراین ، بهتر است با آنهایی مانند استیل بخار فلزی بروید. در بین بخارپزهای استیل نیز گزینه های بیشماری وجود دارد. به همین دلیل است؛ امروز ما به جزئیات راهنمای خرید خود و همچنین 10 دستگاه بخار استیل برتر می پردازیم که می توانید در نظر بگیرید.

مطالب [ پنهان ]

لیست بهترین بخارهای استیل ضد زنگ در سال 2020
شماره 10 بخارپز مواد غذایی از استیل ضدزنگ Secura 2-Tier
شماره 9 CONCORD 18 Quart Premium Steel Stainless Steamer 3 Tier
شماره 8. بخار 3 لایه / لایه استنلس استیل VONOTO
شماره 7 بخارپز فولاد ضد زنگ آقای رودولف 3 قطعه 18/10
شماره 6 استیکر مواد غذایی AICOK
شماره 5 آبمیوه گیری بخار استیل لوکس
شماره 4 11-کوارتز استیل آبمیوه گیری کوارتز
شماره 3 بخارپز مواد غذایی برقی یورو آشپزخانه FS2500
شماره 2 Rachael Ray Porcelain Enamel Nonstick Mult-Pot / Steamer
شماره 1 بخار فلز ضدزنگ CONCORD 3 Tier Premium
مواردی که باید هنگام خرید بخارپز از جنس استنلس استیل در نظر بگیرید
نتیجه
طرز استفاده از بخارپز مولینکس

پیش نمایش تولید – محصول

1 ست استیمر Oster Sangerfield Steamer با درب برای استفاده Stovetop ، فولاد ضد زنگ ، 1 ست استیمر Oster Sangerfield Steamer با درب برای استفاده Stovetop ، فولاد ضد زنگ ، 1 دریافت محصول در آمازون
2 بخارپز فولاد ضد زنگ OXO Good Grips با دسته قابل تعویض بخارپز فولاد ضد زنگ OXO Good Grips با دسته قابل تعویض دریافت محصول در آمازون
3 مجموعه بخارپز فولاد ضد زنگ CONCORD 3 Tier Premium (32 CM) مجموعه بخارپز فولاد ضد زنگ CONCORD 3 Tier Premium (32 CM) دریافت محصول در آمازون
4 Steamer سبزیجات Sunsella – 5.3 ‘تا 9.3’ – 100٪ فولاد ضد زنگ بخارپز گیاهی Sunsella – 5.3 “تا 9.3” – 100٪ استیل دریافت محصول در آمازون
5 پخت و پز Steamer 30 CM Stainless Steel 3 ردیف آشپزخانه توسط Concord پخت و پز Steamer 30 CM Stainless Steel 3 ردیف آشپزخانه توسط Concord دریافت محصول در آمازون
6 دیگ بخار استیل سه لایه Giantex برای سوپ پخت و پز و دیگ بخار پز مواد غذایی با درب شیشه ای خو ، 2 بخار سپتا بر روی گاز ، برق ، اجاق گاز کوره (نقره) دیگ بخار استیل سه لایه Giantex برای تهیه سوپ پخت و پز و دیگ بخار پز مواد غذایی با… دریافت محصول در آمازون
7 وسایل آشپزخانه بخارپز فولادی ضد زنگ All-Clad E414S564 ، 5 کوارتری ، نقره ای – 2100078498 وسایل آشپزخانه بخارپز فولادی ضد زنگ All-Clad E414S564 ، 5 کوارتری ، نقره ای – 2100078498 دریافت محصول در آمازون
8 سبد استیلر سبزیجات استیل ضدزنگ سبد استیل ریخته شده برای قرار دادن غذاهای دریایی ماهی Veggie ، قابل گسترش با قابلمه های مختلف (5.1 ‘تا 9’) سبد استیل ضدزنگ سبزیجات استیلر سبد استیل تاشو درج شده برای ماهی گیاهی … دریافت محصول در آمازون
9 Secura Electric Electric Steamer، سبزیجات بخارپز سبزیجات دو لایه با تایمر ، 1200W بخاری گرمایش سریع دیجیتال استیلر دیجیتال 8.5 کوارت Secura Electric Electric Steamer، سبزیجات بخار پز سبزیجات دو لایه با تایمر ، 1200W … دریافت محصول در آمازون
شماره 10 بخارپز مواد غذایی از استیل ضدزنگ Secura 2-Tier
بخارپز مواد غذایی از استیل ضدزنگ Secura 2-Tier
دریافت محصول در آمازون

بخار که اکنون در مورد آن بحث می کنیم شامل 2 تراز مختلف است. هر گلدان از مواد استیل ضدزنگ به همراه دستگیره های خنک تشکیل شده است. با کمک پنل آنالوگ 800 وات می توانید کارکردهای بخار را به راحتی کنترل کنید. این بخار برقی مستقل است.

دستگاه بخار دوطبقه مواد مغذی را حفظ کرده و اطمینان می دهد که می توانید همزمان غذا را تهیه کنید. این برای طیف های متنوعی از ظرافت ها مناسب است و باعث می شود آن را متنوع جلوه دهید. ویژگی خاموش کردن خودکار در صورت استفاده از ابزار ، آب از بین می رود. سادگی و سهولت استفاده ، آن را به گزینه ای عالی تبدیل کرده است.

10 مورد برتر بهترین بخارهای فلزی ضد زنگ در سال 2020 بررسی | راهنما

شماره 9 CONCORD 18 Quart Premium Steel Stainless Steamer 3 Tier
CONCORD 18 Quart Premium Steel Stainless Steamer 3 Tier
دریافت محصول در آمازون

بخارپایه ای که اکنون در مورد آن صحبت می کنیم نه تنها در آشپزخانه سنتی بلکه در آشپزخانه القایی کار می کند. از 3 ردیف تشکیل شده است ، به این معنی که ظرفیت در سمت بالاتر است. با داشتن 18 کوارتس ظرفیت پخت و پز ، برای یک خانواده متوسط ​​مناسب است. همراه با دو درج بخارپز نیز موجود است که یک مزیت قطعی است.

با کمک دسته های گل رز می توانید آن را به دور خود حرکت دهید. ساخت و ساز سنگین از جنس استنلس استیل سایش و پارگی را به حداقل می رساند. ترکیب این ویژگی ها آن را به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است.

مزایا و معایب

خواندن 10 مورد برتر اسلحه های ماساژ در سال 2020 | راهنما
شماره 8. بخار 3 لایه / لایه استنلس استیل VONOTO
بخار 3 لایه / لایه استنلس استیل VONOTO
دریافت محصول در آمازون

اگر به دنبال استیل 3 لایه ای هستید ، این یکی گزینه خوبی است. این درپوش از درب شیشه ای خوشرنگ تشکیل شده است. با کمک درب شیشه ای دما ، می توانید ردیف فوقانی را رصد کنید.

دسته ارگونومیک تضمین می کند که بسیار قابل حمل است. سوراخ های بخار متعدد بدان معنی است که بخار یکنواخت در تمام لایه ها اتفاق می افتد. این ماشین ظرفشویی ایمن است ، به این معنی که می توانید آن را کاملا سریع و به راحتی تمیز کنید. می توانید از آن نه تنها سبزیجات بلکه بسیاری غذاهای دیگر مانند غذاهای چینی و مکزیکی استفاده کنید. می توانید آن را با cooktop معمولی استفاده کنید. درب شفاف به همراه ساختار 3 لایه ، آن را به یک خرید عالی تبدیل کرده است.

مزایا و معایب

شماره 7 بخارپز فولاد ضد زنگ آقای رودولف 3 قطعه 18/10
بخارپز فولاد ضد زنگ آقای رودولف 3 قطعه 18/10
دریافت محصول در آمازون

وقتی به دنبال یک بخار کوچکتر هستید ، این یکی با دو لایه گزینه مناسبی است. از ساختاری سه لایه تشکیل شده است ، به این معنی که نسبت به سایرین از دوام بالایی برخوردار است. تمیز کننده بخارپز ماشین ظرفشویی آسان است. گرما را به طور مساوی پخش می کند. نقاط داغ وجود ندارد. غذا به طور مساوی پخته می شود.

با کمک آینه های استیل ضدزنگ در قسمت بیرونی ، می توانید مطمئن باشید که تغییر رنگ رخ نمی دهد. با کمک دسته های جوش داده شده ، جابجایی آن را برای شما آسان می کند. این دستگاه بر روی انواع کوکت ها کار می کند ، که این یک مزیت قطعی است. تطبیق پذیری این بخارپز آن را به گزینه خوبی تبدیل می کند.

مزایا و معایب

شماره 6 استیکر مواد غذایی AICOK
استیکر مواد غذایی AICOK
دریافت محصول در آمازون

امتیاز قدرت این بخار برقی 800 W است. این بدان معنی است که می توانید غذاها را بسیار سریع طبخ کنید. طراحی به گونه ای است که می توانید مواد غذایی را به اندازه کافی طبخ کنید. ظرفیت آن 5/4 کوارتس است به طوری که می توانید سبزیجات ، تخم مرغ ، برنج و همچنین بسیاری از مواد غذایی دیگر را همزمان تهیه کنید. این می تواند درجه حرارت تا 284 درجه فارنهایت را تحمل کند ، که این یک مزیت قطعی است.

ساختار 3 لایه آن را پشته می کند و این بدان معنی است که فضای بسیار کمی را روی میز شما اشغال خواهد کرد. هنگامی که بخار آب از آب خارج شد ، ویژگی های خاموش شدن خودکار آن را خاموش می کند. علاوه بر این ، یک ویژگی تایمر نیز وجود دارد که می تواند کل فرایند پخت و پز را ساده تر کند. با استفاده از این ویژگی ها ، استفاده از گزینه ای آسان است.

مزایا و معایب

خواندن 10 بهترین صندلی چرخدار برقی در سال 2020 بررسی | راهنما
شماره 5 آبمیوه گیری بخار استیل لوکس
آبمیوه گیری بخار استیل لوکس
دریافت محصول در آمازون

دستگاه بخار که اکنون در مورد آن صحبت می کنیم می تواند به عنوان آبمیوه گیری نیز دو برابر شود. این می تواند با هر cooktop کار کند ، که یک مزیت قطعی است. با آشپزی القایی نیز سازگار است.

با کمک درب شیشه ای دما ، می توانید پخت و پز یا آبمیوه گیری را به راحتی کنترل کنید. این می تواند حداکثر 8 کوارتز را در خود نگه دارد. یک کتری آبمیوه نیز وجود دارد که همراه با دادگاه غذا است. دستگیره های سیلیکونی که در طرف آن قرار دارند ، قابل لمس هستند. دستگیره های عایق بندی شده بدان معنی است که می توانید آنرا به اطراف حرکت دهید. اگر به دنبال بخارپز ، آبمیوه گیری هستید ، بهتر از این نمی شود.

مزایا و معایب

شماره 4 11-کوارتز استیل آبمیوه گیری کوارتز
11-کوارتز استیل آبمیوه گیری کوارتز
دریافت محصول در آمازون

ظرفیت بخار سازی که اکنون در مورد آن بحث می کنیم 11 کوارتز است. همچنین می تواند به عنوان آبمیوه گیری نیز کار کند. مزیت این دستگاه بخار این است که می تواند با هر نوع بخاری از جمله القایی کار کند. به همین دلیل بسیار متنوع است. تمیز کردن آن آسان است ، به این معنی که دیگر نیازی به نگرانی در مورد صرف زمان قابل توجهی برای تمیز کردن آن نخواهید داشت.

با کمک ساختار 3 ردیف و ظرفیت 11 کوارتز ، مقدار زیادی غذا به طور همزمان پخته می شوید. اگر می خواهید آن را به عنوان آبمیوه گیری کار کنید ، باید میوه ها یا سبزیجات را در سطح بالایی قرار دهید. برای بدست آوردن آب غلیظ شده باید آب زیر آن را جوش دهید. تطبیق پذیری این بخارپز آن را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند.

مزایا و معایب

شماره 3 بخارپز مواد غذایی برقی یورو آشپزخانه FS2500
بخارپز مواد غذایی برقی یورو آشپزخانه FS2500
دریافت محصول در آمازون

دستگاه بخار برقی غذایی که اکنون در مورد آن بحث می کنیم شامل 2 لایه با ظرفیت 8/4 کوارتز در هر سبد است. شما می توانید غذاهای لذیذ را در سبد تهیه کنید زیرا این یک نوع جداکننده است. برای تولید سریع بخار می توانید از آب گرم یا سرد استفاده کنید.

علاوه بر این ، از ویژگی خاموش کردن خودکار نیز تشکیل شده است. هنگامی که آب از بین رفت ، خود به خود خاموش می شود. ظرفیت مخزن آب 4.5 کوارتز است. یک تایمر 90 دقیقه ای نیز وجود دارد. پس از اتمام زمان سنج ، به تنظیمات گرم تغییر می یابد و این باعث می شود که غذای خود را برای شما آسان کند. عملکرد الکتریکی بدین معنی است که یک بخار مستقل است و استفاده از آن را راحت می کند.

مزایا و معایب

خواندن 10 بهترین خلاء کوله پشتی در بررسی های 2020 | راهنما
شماره 2 Rachael Ray Porcelain Enamel Nonstick Mult-Pot / Steamer
Rachael Ray Porcelain Enamel Nonstick Mult-Pot / Steamer
دریافت محصول در آمازون

دستگاه بخار که اکنون در موردش صحبت می کنیم در 2 گزینه رنگ موجود است. ظرفیت 3 کوارتز است. این نوت بوک است ، و این باعث می شود تا برای طیف گسترده ای از توابع مناسب باشد.

با کمک درب شیشه ای می توانید مواد را کنترل کنید. از نظر اجاق گاز ایمن است و می توانید آن را تا 400 درجه فارنهایت گرم کنید. می توانید از آن تقریباً در تمام آشپزخانه ها به جز موارد القایی استفاده کنید. با کمک دستگیره های لاستیکی ، جابجایی بخارپز به راحتی انجام می شود. اگر به دنبال گزینه جمع و جور هستید ، می توانید این مورد را در نظر بگیرید.

مزایا و معایب

شماره 1 بخار فلز ضدزنگ CONCORD 3 Tier Premium
بخار فلز ضدزنگ CONCORD 3 Tier Premium
دریافت محصول در آمازون

دستگاه بخار که در صدر لیست ما قرار دارد شامل 4 سطح مختلف است. از پایین ترین گلدان برای ذخیره آب نیز می توان استفاده کرد. در بین ، دو سینی بخار قابل تعویض وجود دارد.

با کمک دستگیره های خنک می توانید آن را به سرعت جابجا کنید. این ماشین ظرفشویی ایمن است ، به این معنی که می توانید با زحمت آنرا تمیز کنید. جدا از cooktop القایی ، می تواند با هر cooktop دیگری کار کند ، که باعث می شود آن را بسیار متنوع جلوه دهد. ساخت فولاد ضد زنگ دوام را افزایش می دهد. در کل ، هنگامی که به دنبال یک بخار سنگین وزن هستید ، این یک گزینه بسیار مطمئن است.

مزایا و معایب

مواردی که باید هنگام خرید بخارپز از جنس استنلس استیل در نظر بگیرید
برو به بالا
پارامترهایی که باید در نظر بگیرند شامل موارد زیر است:

تعداد ردیف ها: بررسی سطوح موجود ضروری است. هرچه تعداد ردیف بیشتر باشد ، غذای بیشتری نیز می توانید تهیه کنید. به همین دلیل است؛ در نظر گرفتن این امر حیاتی است.
کنترل پنل: کنترل پنل باید آسان باشد. فقط در این صورت ، منحنی یادگیری در سمت کوچکتر خواهد بود. کنترل پنل باید دارای صفحه نمایش نیز باشد که کار با بخار را آسان می کند. با این وجود ، در صورت انتخاب كسی كه با cooktop معمولی كار می كند ، از هر صفحه كنترل خالی می باشد. به همین دلیل است؛ شما باید تصمیم بگیرید کدام یک را ترجیح می دهید.
تمیز کردن آسان: در حالت ایده آل ، شما باید بخارپزهای غذایی را تمیز کنید که تمیز کردن آن آسان باشد. اگر آنها از ماشین ظرفشویی ایمن باشند ، این یک مزیت قطعی است.
نحوه کار: هنگام خرید بخارپز می توان آن را با آشپزخانه های معمولی کار کرد ، یا می تواند یک بخار برقی باشد. برقی ها می توانند به صورت مستقل کار کنند. سنتی ها می توانند با مشعل معمولی cooktop کار کنند ، یا می توانند با مشعل های القایی نیز کار کنند. ضروری است که به نحوه کار و پس از آن تماس بگیرید.
هنگامی که به این چهار عامل توجه کردید ، انتخاب بهترین بخارپزهای استنلس استیل آسان است. اکنون ، 10 گزینه برتر موجود را برجسته خواهیم کرد.

نتیجه
بنابراین ، در حالی که در جستجوی بهترین بخارپزهای استنلس استیل ، این ده گزینه هستند که باید در نظر بگیرید این ده گزینه بسیار بهتر از سایر موجود در بازار است. به همین دلیل است؛ اگر می خواهید بهترین بخار آب را بخرید ، انتخاب از بین این ده گزینه بسیار حیاتی است.