سایت تخصصی ترجمه |مترجمان حرفه ایی

گواهینامه آنلاین در ترجمه و تفسیر حرفه ای
درخواست دادن

گواهینامه آنلاین در ترجمه و تفسیر حرفه ای برای دانش آموزانی با مهارت بالا به زبان انگلیسی و حداقل یک زبان دیگر از انگلیسی (LOTE) که علاقه مند به توسعه مهارت های میانجی زبان هستند برای پاسخگویی به نیازهای جهانی در حال رشد جهانی طراحی شده است. تقاضا برای ترجمه و تفسیر هرگز در طیف وسیعی از تنظیمات ، از جمله تجارت ، دیپلماسی ، دولت ، حقوقی ، مراقبت های بهداشتی ، خدمات عمومی ، مدارس و موارد دیگر بیشتر نبوده است.

با یک برنامه درسی دقیق طراحی شده ، با استفاده از سیستم مدیریت پیشرفته یادگیری آنلاین و انواع مختلف سیستم عاملهای آموزش آنلاین ، گواهی 15-اعتبار ما طراحی شده است که در یک سال یا با سرعت خود دانش آموز تکمیل شود. دوره های مختلف نیز می تواند برای برآورده کردن نیازهای فردی دانش آموزان برای ادامه تحصیل در نظر گرفته شود.

همه دوره ها چند زبانه هستند ، به این معنی که دانش آموزان همیشه در همان کلاس آنلاین ، همکلاسی هایی از زبان ها و فرهنگ های مختلف دارند. علاوه بر ارائه دیدگاه های مهم در مورد استراتژی ها و فنون مختلف زبانی و فرهنگی برای ترجمه و تفسیر ، کلاس چند زبانه به عنوان یک ویژگی برای محیط آموزشی و رشد آگاهی بین فرهنگی تلقی می شود.

آموزش ما بر فرایند ترجمه و تفسیر متمرکز است. این دوره ها شامل خود ارزیابی مداوم و تأمل دانشجویان از عملکرد آنها در تکالیف شفاهی و کتبی است. متخصصان زبان در LOTE نیز درگیر هستند و بازخوردهای خاصی را به دانشجویان در تمرینات ترجمه و تفسیر ارائه می دهند.

http://tinyurl.com/v36g3cn
https://rebrand.ly/uuss973
https://bit.ly/3e7oy5j
https://xip.li/d3YkTr
https://is.gd/GK0o3y
https://v.gd/VNwglX
https://v.ht/Tmxe
https://plink.ir/jt8eC
https://u.nu/-r-l5
https://clck.ru/MtUf5
http://ulvis.net/X4us
https://cutt.ly/qtL6gmL
https://shrtco.de/ai1gP
http://tny.im/bCRv0

منبع: https://t2m.io/WhF4xWa5

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>