خرید بک لینک تاثیر زیادی در افزایش فروش یک سایت یا فروشگاه اینترنتی دارد. به فرایند دریافت لینک از سایر سایتهای اینترنتی برای وبسایت خود، لینک سازی یا کسب بک لینک گفته میشود. شما به کمک این سایت می توانید علاوه بر مشاهده بک لینک هر سایتی، اطلاعات دیگری در مورد بک لینک از جمله پیج رنک (رتبه صفحه)، عنوان بک لینک، نوفالو بودن لینک (لینک های nofollow (نوفالو) به لینک هایی گفته می شود که توسط موتور های جستجوگر دنبال نمی شود و تاثیری بر روی رتبه سایت ندارند. همچنین از طریق لینک تعداد بک لینک ها می توانید تعداد لینکهای دریافتی هر سایتی را متوجه شوید. لینک هایی که به یک وب سایت داده می شوند حتما باید مربوط به محتوای سایت باشند. قبل از مطالعه ادامه مطلب ، حتما مقاله بهترین روش های ساخت بک لینک باکیفیت به شما کمک خواهد کرد. برای مثال ، یکی از فاکتور های مهم در تعیین کیفیت بک لینک ها ، اتوریتی دامنه یا DA است و سایتی که از آن لینک می گیرید حتما باید DA بالایی داشته باشد ، اما بسیاری از سایتها ، به جای DA فاکتور پیج اتوریتی یا PA را درج می کنند که مربوط به اتوریتی صفحه اول سایت است که در خرید بک لینک هایی که در تمام صفحات یک سایت درج می شوند ، کاملا بی اهمیت است.پس حتما خودتان فاکتورهایی که در ادامه توضیح می دهیم را چک کنید.

معرفی الگوریتم پنگوئن ، نشان می دهد که گوگل به کیفیت لینکها اهمیت می دهد نه تعداد آنها. ساخت بک لینک یکی از حساس ترین و دشوارترین مراحل سئو خارجی است و باید با تحلیل کامل سایتی که قصد خرید لینک از آن را دارید تصمیم بگیرید ، نه با توضیحاتی که فروشنده ارائه داده است. همچنین می توانید ببینید کدام مقاله ها و مطالب، بک لینک های بیشتری دریافت می کند و بنابراین شما هم در مورد همان مطالب بنویسید. الگوریتم پنگوئن در سال 2012 منتشر شد و با هدف قرار دادن وبسایتهای مزارع لینک و اسپم و انکرتکست های غیرطبیعی بسیاری از سایتها را پنالتی یا جریمه کرد. بسیاری از متخصصین سئو اعتقاد دارند خرید بک لینک ، یکی از تکنیک های سئو کلاه سیاه است که یک روش متقلبانه برای فریب گوگل و افزایش اتوریتی و رتبه سایت محسوب می شود و به جرات می توان گفت در بیش از 90 درصد اوقات این نظریه کاملا صحت دارد، بک لینک های خریداری شده توسط گوگل شناسایی می شوند و موجب جریمه سایت می گردد. سایت هایی که به سایت شما لینک می دهند را بک لینک یا لینک های ورودی به سایت شما می گویند.

مطمئن باشید رقبای شما بیکار نیستند و در طول هفته چندین بک لینک قوی و با اتوریتی بالا بدست می آورند. اگر در وبسایت معتبر ، مطمئن و با بازدید قابل قبول لینکی ثبت کنید ، علاوه بر اینکه رتبه سایت شما بهبود می یابد و بصورت غیر مستقیم موجب بهبود فروش سایت می شود ، بسیاری از کاربرن مستقیما وارد سایت شما شده و امکان تبدیل کاربر به مشتری بالا خواهد رفت. بسیاری از افرادی که به تازگی سایت خود را راه اندازی کرده اند و تجربه کمی در سئو دارند ، سعی می کنند تمام امور مربوط به بهینه سازی سایت ، لینک سازی ، تحلیل و بررسی سایت و … همچنین اگر دامین خود را در این سایت تایید کنید، می توانید اطلاعات بیشتر و جامع تری در مورد بک لینک ها دریافت کنید. در منوی سمت راست و قسمت links می توانید تمامی سایت هایی که به دامنه شما لینک داده اند ، به چه تعداد از صفحات سایت شما لینک داده اند ، از چه تعداد از صفحات هر دامنه به سایت شما بک لینک داده شده را متوجه می شوید. هر چند این نبایدها بسیار بیشتر از این موارد است. همچنین اگر وب سایت مورد نظر از هر نظر کامل و مفید باشد سایت های دیگر به راحتی لینک آن را در صفحات خود قرار می دهند .

با استفاده از مثال بالا ، اگر 25 سایت در هر خوشه داشته باشید. اصلا با توجه به شرایط خودتان، ممکن است بهتر باشد ابتدای کار بک لینک زیادی نخرید! یکی از دلایل آن تغییراتی است که الگوریتم گوگل برای بک لینک ایجاد کرده است. این کار توصیه نمی شود زیرا اغلب وب سایت هایی که پست مهمان دارند برای قرار دادن لینک شرط تبادل می گذارند و همانطور که گفته شد در بک لینک گذاری باید تبادل لینک را به حداقل رساند . پرهیز از خرید و فروش بک لینک : همانطور که بالاتر گفته شد . در اینجا لیستی از انجمن هایی را تهیه کردیم که علاوه بر دامین اتوریتی بالا ، قابلیت درج لینک فالو در داخل پست های آنها فراهم می باشد . علاوه بر نوع بک لینک ها ، شما باید در درج انکرتکست نیز تنوع را حفظ کنید و برای یک صفحه از عبارات مرتبط با کلمه کلیدی اصلی یا عبارات lsi به عنوان متن لینک های دریافتی استفاده نمایید. تنوع بک لینک به این معنی است که شما باید با شرایط مختلف و از منابع متنوعی لینک دریافت کنید.

موقعیت برگشتی لینک: یا هایپرلینک برگشتی به URL هدف لینک اشاره داره. بک لینکهای ارائه شده در این قسمت کاملا تست شده و مثبت بوده و میتواند نتایج بسیار قابل قبولی برای مدیران سایتها و وب مستران به بار آورد. این سرویس شامل 10 هزار بک لینک می شود که میتواند به عنوان بک لینک مرحله 2 استفاده شده و لینک سازی های شما را تقویت نماید.در واقع استفاده از این سرویس بعنوان سرویس مرحله دوم بر روی سایر سرویسهای بک لینک باعث شناسایی و تاثیر سریع این بک لینک ها بویژه در سایت Moz شده و دامین اتوریتی و پیج اتوریتی سایتها خیلی سریع افزایش می یابد. را خودشان انجام دهند و به همین دلیل پیشرفت های کمی دارند و فرآیند ارتقا سایت به کندی پیش می رود. لینک نوفالو: وقتی یه وبلاگ نویس از تگ نوفالو استفاده میکنه، اون لینک نوفالو میشه، یعنی دیگه از عصاره لینک نمیگذره و به وبلاگ یا صفحه دیگه اعتبار نمیده. دامنه های ریشه لینک دهی: تعداد بک لینکهایی که از یه دامنه خاص به وب سایت شما داده میشه.