بهترین کرم پودر برای پوست مختلط برای بانوان


هدف / آرایشی / نکات آرایشی / چگونه برای پیدا کردن بازی

چگونه می توان کرم پودر خود را پیدا کرد
فرمول ها ، بافت ها و سایه های کرم پودری زیادی در آنجا وجود دارد – پیدا کردن مناسب می تواند کاملاً هولناک باشد (و گاهی اوقات به ظاهر غیرممکن است). ما چند نکته و ترفند را برای کمک به شما در طی مراحل کشف مسابقه بی نقص شما گردآوری کرده ایم.

مرحله 1: تعهد خود را کشف کنید
در حالی که ممکن است تن و پوست شما بسته به عناصر و محیط تغییر کند ، تعهد شما همیشه یکسان خواهد بود. پس از یافتن چیزهایتان – یا با استفاده از راهنمای زیر یا آزمایش سایه هایی با رنگ های مختلف – کرم پودر را با همان لحظه پیدا کنید. برخی از محصولات آنرا صدا می کنند ، اما شاید شما مجبور شوید بهترین حدس را بزنید.
تعهدات جالب
تعهد جالب
صورتی ، قرمز یا آبی. اگر رگهای روی مچ دست شما به رنگ آبی به نظر برسد ، این اقدامات شماست .

تعهدات گرم
گرما
زرد ، طلایی یا هلو. اگر رگهای روی مچ دست شما سبز به نظر برسد ، این اقدامات شماست .

تعهدات بی طرف
بی طرفی
رنگ های زیتون اگر تشخیص رگهای شما دشوار باشد ، این اقدامات شماست .

بهترین کرم پودر برای پوست مختلط
در مرحله بعد ، شما می خواهید در مورد پوشش ایده آل خود و یا کدورت کرم پودر تصمیم بگیرید. این بستگی به اولویت شخصی شما و ظاهری که می خواهید برای دستیابی به آن داشته باشید ، دارد. اعتبار اضافی: از آغازگر و تنظیم اسپری استفاده کنید تا کرم پودر شما به طور مساوی ادامه یابد ، صاف دراز بماند و بماند.
کرم پودر و اساس نور
سبک
یکنواخت می شود اما به پوست شما اجازه می دهد تا از آن بدرخشد – زیرا وقتی نمی خواهید آن گونه ها را از دست دهید.

متوسط
متوسط
یک ظاهر صاف و مطبوع تر و صاف تر به نظر می رسد.

پر شده
پر شده
همه چیز را در بر می گیرد. اما سلام ، “پر” به معنای “سنگین” نیست!

مرحله 3: نوع کرم پودر خود را پیدا کنید
باشه ، این بزرگ است پیدا کردن فرمول شما به نیازهای پوستی و ترجیح پوشش شما بستگی دارد (اگرچه ، می توانید تقریباً در مورد هر چیزی بسازید).

کرم رنگ
پوشش کامل یا نقطه ای.

مایع
متوسط ​​تا کامل پوشش.

موس
روغن و لکه های پوشش را جذب کنید.

چوب
پوشش نقطه و رنگ صحیح است.

چگونه یک مسابقه کرم پودر پیدا کنیم
پوشش کامل.

پودر شل
پوشش نور و کنترل درخشش.

پودر فشرده
لمس های در حال انجام و یا در پایان.

مرطوب کننده رنگی
پوشش محض.

مرحله 4: سایه خود را تعیین کنید
زمان آزمایش مبادله کمی کرم پودر در خط فک شما کاملاً مؤثر است. اما اگر می خواهید واقعی ترین رنگ خود را پیدا کنید ، کمی روی بینی و پیشانی خود هم بزنید. برنده ناپدید می شود. نکته: احتمالاً یک راه حل تک کرم پودر وجود ندارد. می توانید سایه ها و فرمول های مختلف را برای بهتر کردن کوکتل چهره خود مخلوط کنید.

مرحله 5: یک پایان را انتخاب کنید
کرم پودر های کرم پودری (مانند مات ، ابریشمی ، روشنایی یا شفاف) به بهترین وجه از نظر نوع پوست شما انتخاب می شوند. به عنوان مثال ، مواد مات برای پوست های روغنی ایده آل هستند زیرا دارای مواد جذب کننده روغن هستند. توضیحات محصول را برای نکات بخوانید. درخشش: کرم پودر خود را با کمی نور برجسته برای یک چهره تابشی مخلوط کنید.

مطابقت خود را پیدا کنید

آغازگر

کرم پودر

برجسته ها

تنظیم اسپری

نیازی نیست که اولین بار آن را درست بخاطر بسپارید: می توانید کرم پودر خود را برگردانید – حتی اگر آن را باز کنید – ظرف 90 روز با دریافت خود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>