چه موهای شما ضخیم ، ریز ، فرفری یا مستقیم باشد ، سشوار یک کالای ضروری است. سشوار به شما کمک می کنند برای هر موقعیتی که به سرتان بیاید ، خوب و آماده به نظر برسید. جدا از یک ظاهر متفاوت به نظر می رسند ، در مواقعی که شما نیاز به خشک کردن موهای مرطوب و خلاص شدن از شر یوروها و درهم و برهم شدن دارید ، آنها نیز به چشم می آیند.

با وجود چندین مارک و مدل در خارج ، می فهمیم که پیدا کردن سشوار مناسب می تواند مشکل ساز باشد. بنابراین ، ما لیستی از 10 مورد از بهترین مارک سشوار چرخشی را گردآوری کرده ایم که در این بررسی ارزشمند خواهند بود.

عواملی که هنگام انتخاب بهترین سشوار باید در نظر بگیرید
نوع مو: هنگام انتخاب بهترین سشوار باید نوع مو خود را در نظر بگیرید. اگر موهای شما ضخیم یا مجعد است ، به سشوار قدرتمندی احتیاج دارید که می تواند درجه حرارت بالایی را ایجاد کند. از طرف دیگر ، اگر موهای شما نازک یا ریز باشد ، سبک وزن انجام خواهد داد.
دما: دقیقاً همانطور که در بالا به آن اشاره کردم ، موهای ضخیم یا فرفری به دمای بالایی نسبت به موهای ریز یا نازک احتیاج دارند. هنگام جستجوی گزینه مناسب ، قبل از خرید تنظیمات گرما و نوع مو خود را در نظر بگیرید. علاوه بر این ، مهم است که بررسی کنید آیا می توان تنظیم گرما و سرعت را به طور جداگانه تنظیم کرد. شما خواهید فهمید که بعضی از سشوار ها دارای دما و عملکرد سرعت در یک مکان هستند ، به این معنی که اگر می خواهید گرما را تغییر دهید سرعت را نیز تغییر می دهید. این می تواند آزار دهنده باشد به خصوص اگر می خواهید سشوار شما سریعتر پیش برود اما هوای خنک تر آزاد کند.
وزن: بسیاری از افراد به میزان وزن سشوارهای آنها توجه نمی کنند ، این یک عامل بسیار مهم است. اگر موهای ضخیم و بلندی دارید ، می فهمید که سشوار سنگین می تواند خسته کننده باشد. سشوار سبک تر استفاده از آن راحت تر است و سریعتر از فله ای کار می کند. توصیه می شود حتی هنگام مسافرت نیز وزن سبک داشته باشید
فناوری: بیشتر سشوارها از فناوری تورمالین و یونی استفاده می کنند. این فناوری می تواند در چگونگی نرم بودن موهای شما تفاوت ایجاد کند. این فن آوری ها برای ایجاد موهای شما سالم و براق هستند و در عین حال آسیب گرما را به حداقل می رسانند. فناوری تورمالین همچنین در به حداقل رساندن زمان خشک شدن کمک می کند.
بند ناف: به ویژه اگر از سشوار خود در یک مکان استفاده نکنید باید به طول بند ناف توجه کنید. اگر مشاغل یک سالن را اداره می کنید به سشوار با طناب بلند نیاز دارید. این امر به شما این امکان را می دهد تا وقتی به مشتری خود سبک می دهید آزادانه حرکت کنید در صورت مسافرت بودن یا نیاز به خشک کردن موهای خود در مقابل آینه و وصل بودن این شاخه ، یک کابل بلندتر را نیز انتخاب کنید.
Wattage: بار دیگر نوع موی شما مشخص خواهد کرد که وات سشوار برای شما مناسب است. اگر موهای شما ضخیم و مجعد است ، انتخاب موی سشوار با 1600-2000 وات عاقلانه است. برای نگاه کردن موهای طبیعی و متوسط ​​به طیف وسیعی از 1300-1800 وات؛ برای موهای نازک ، ریز یا آسیب دیده سشوارها را با 1200-1500 وات در نظر بگیرید.
پیوست ها: ضمیمه ها مانند دیفیوزرها و کنسانتره ها می توانند چگونگی تمایل شما را به پوشیدن مدل موهای خود بهبود بخشند. به عنوان مثال ، دیفیوزرها برای خانمهایی که موهای فرفری دارند گزینه بهتری است زیرا نتایج فنری و نرم دارند. از طرف دیگر ، در صورت داشتن موهای آسیب دیده و ضخیم ، کنسانتره ها موهای زائد را مهار می کنند. علاوه بر این ، اگر می خواهید موهای خود را به صورت موج و فر بپوشید ، به آنها کمک می کند.
چرا به سشوار نیاز دارید
یک ظاهر طراحی شده مو: مو سشوار دستی زمانی که شما نیاز به سبک مو خود را در عجله برای هر مناسبت. به عنوان مثال ، بعضی از آنها دارای ضمیمه هایی مانند دیفیوزر ، شانه صاف کننده و نازل کنسانتره هستند که می توانید برای سبک کردن موهای خود مستقیم ، فرفری یا موج دار استفاده کنید.
از بین بردن Frizz: آنها از فناوری خاصی مانند یونها ، تورمالین و گرمای مادون قرمز استفاده می کنند تا موهای سالم و صاف و بدون موی سر شما را رها کند.
موهای مرطوب و مرطوب: دقیقاً همانطور که از نام آن وجود دارد ، سشوارها معمولاً برای خشک کردن موهای مرطوب بخصوص بعد از دوش گرفتن یا حتی اگر باران زده اید استفاده می شود.
بهترین فروشندگان

پیش نمایش تولید – محصول قیمت

1 سشوار Revlon 1875W فشرده و سبک وزن ، سیاه سشوار Revlon 1875W فشرده و سبک وزن ، سیاه
8.24 دلار
مشاهده در آمازون
2 سشوار Conair 1875 Watt Full Size Pro با تهویه یونی ، سیاه / کروم سشوار Conair 1875 Watt Full Size Pro با تهویه یونی ، سیاه / کروم
$ 20.44
مشاهده در آمازون
3 سشوار محافظت در برابر آسیب Remington D3190 با سرامیک + یونیک + فناوری تورمالین ، بنفش سشوار محافظت در برابر آسیب Remington D3190 با سرامیک + یونیک + فناوری تورمالین ، بنفش
19.84 دلار
مشاهده در آمازون
4 Revlon 1875W محافظت در برابر صدمات مایع مادون قرمز با گیره های مو Revlon 1875W محافظت در برابر صدمات مایع مادون قرمز با گیره های مو
21.99 دلار
مشاهده در آمازون
5 سشوار حرفه ای سونی Ionic ، سشوار توتالین قدرتمند 2200 واتی سرامیکی ، سشوار نرم Pro Ion با 2 اتصالات نازل کنسانتره – بهترین بدنه لمسی نرم / طلای سیاه و رز سشوار حرفه ای سونیک یونی ، سشوار تورمالین قدرتمند 2200 واتی سرامیکی ، نرم کننده سونی آرام …
$ 53.85
مشاهده در آمازون
6 سشوار موی کلاس سالن حرفه ای JINRI 1875W ، سشوار یونی منفی موتور موتوری با سرعت 2 سرعته 3 تنظیمات حرارتی دکمه سرد ، کنسانتراتور و پیوست های دیفیوزر سشوار موی کلاس سالن حرفه ای JINRI 1875W ، سشوار یونی منفی موتور دی سی با 2 سرعت 3 …
33.99 دلار
مشاهده در آمازون
7 INFINITIPRO BY CONAIR 1875 وات Salon Performance AC ابزار استایل مو موتور / سشوار؛ نارنجی INFINITIPRO BY CONAIR 1875 وات Salon Performance AC ابزار استایل مو موتور / سشوار؛ نارنجی
24.94 دلار
مشاهده در آمازون
8 سشوار Ionic ، سشوار حرفه ای 1800W برای خشک کردن سریع ، سشوار با 2 کنسانتره ، سشوار مسافرتی با 3 درجه و 2 سرعت ، سرعت کم ، تشعشع ، برای منزل ، سالن ، باردار ، کودکان سشوار Ionic ، سشوار حرفه ای 1800W برای خشک کردن سریع ، سشوار مو با 2 …
41.99 دلار
مشاهده در آمازون
9 سشوار Revlon 1875W Volumizing Turbo سشوار Revlon 1875W Volumizing Turbo
15.39 دلار
مشاهده در آمازون
10 سشوار حرفه ای 1875W مایع مادون قرمز ، سشوار ضربات یونی منفی برای خشک کردن سریع ، سشوار مویی با وزن سبک AC موتور با دیفیوزر و کنسانتره و شانه Color سیاه رنگ) سشوار حرفه ای 1875W مایع مادون قرمز ، سشوار یونی منفی برای خشک کردن سریع ، موتور AC …
39.99 دلار
مشاهده در آمازون
آخرین به روز رسانی در تاریخ 2020-02-07 / لینک های وابسته / قیمت / تصاویر از API تبلیغات محصول آمازون

بهترین سشوار در سال 2020
فهرست

 1. Jinri 1875W منفی مادون قرمز دور ضربه با ضربات صاف کننده و تنظیم سرعت 2 سرعته 3 قیمت را در آمازون بررسی کنید

این یکی دیگر از سشوارهای شگفت انگیز توسط Jinri است. اگر به دنبال سشوار فشرده ای هستید که بتوانید در سفرهای جاده ای خود یا با مسافرت خود را با خود حمل کنید ، من این مورد را توصیه می کنم. به اندازه کافی قدرتمند است که هوای شما را تا 50٪ سریعتر سشوارد.

با فناوری هایی مانند یون های منفی و مادون قرمز دور ، موهای نرم ، براق ، سالم و بدون گرما باقیمانده اید. این دستگاه با 3 نازل دلبستگی ارائه شده است که به شما امکان می دهد موهای خود را مستقیم ، فرفری یا موجی سبک کنید. تنظیم 3 گرم و 2 سرعته امکان استفاده کامل برای انواع مو را فراهم می کند. آخر از همه ، این محصول با ضمانت 2 ساله ارائه می شود.

 1. سرامیک یونی منفی VASLON 1875W با دکمه شات سرد ، 2 تنظیم سرعت 3 گرم ، 1 دستگاه پخش کننده و نازل کنسانتره ، سیاه قیمت را در آمازون بررسی کنید
  این سشوار معتبر ETL Valson با استفاده از فناوری یونیکال تورمالین ، موهای صاف و بدون برف و براق شما را از بین می برد. اگر در حال مسافرت هستید و به دنبال سشوار سبک هستید ، این یکی است. این دستگاه دارای یک دیفیوزر و دو کنسانتره است که به زیبایی یک ظاهر طراحی شده مو کمک می کند. موهای شما با داشتن قدرت پرقدرت و طولانی مدت AC ، طی چند دقیقه خشک می شوند و شما از استفاده از آن برای مدت طولانی لذت خواهید برد.

به لطف تنظیمات سرعت و حرارت قابل تنظیم به همراه دکمه شات خنک ، انعطاف پذیری وجود دارد. این به جلوگیری از گرمازدگی مو کمک می کند. علاوه بر این ، از فیلتر هوائی تهیه شده است که باعث می شود سشوار تمیز و بادوام باشد.

همچنین ببینید: 10 بهترین مسواک برقی برتر در سال 2020

 1. Jinri 1875W Ionic سرامیک سشوار مادون قرمز دور قیمت را در آمازون بررسی کنید

در صدر لیست ما یکی دیگر از موهای هوشمند مبتکرانه توسط Jinri است. این نه تنها موهای شما را صاف و براق می کند بلکه همچنین بدون موهای زائد است. این سشوار برای قفل کردن رطوبت و محافظت از موهای شما در مقابل گرما از فناوری یون های منفی و عملکرد مادون قرمز استفاده می کند. از یک موتور AC با دوام استفاده می کند که گرما را به طور مساوی روی موهای شما توزیع می کند تا سریعتر خشک شود و از لکه های گرم جلوگیری شود. تنظیمات 3 درجه حرارت و 2 سرعته و دکمه شات خنک انعطاف پذیری بسیار مورد نیاز را هنگام استفاده از یک ظاهر طراحی شده ارائه می دهد.

با ضمیمه هایی از قبیل نازل کنسانتره ، شانه صاف کننده پیک و دیفیوزر ، یک ظاهر طراحی شده موهای خود را مستقیم ، مجعد یا موج دار یک نسیم است. فیلتر هوا قابل جدا شدن است و تضمین می کند که سشوار کاملاً کار می کند و تمیز کردن آن آسان است. سرانجام ، گواهینامه ETL و ROHS را پشت سر گذاشته است و همراه با 1 سال تعویض و 2 سال ضمانت همراه است که یک مزیت اضافه است.

 1. Jinri 1875W منفی سرامیکی منفی با 2 سرعت ، 3 تنظیمات گرما دکمه عکسبرداری سرد ، (بنفش) قیمت را در آمازون بررسی کنید

اگر به دنبال یک سشوار سبک هستید که موهای شما صاف و ابریشمی بماند ، این سشوار Jinri محصول مورد علاقه شماست. این نه تنها موهای شما را بدون سر و صدا می گذارد بلکه باعث می شود در رطوبت قفل شود و از این طریق موهای شما را از آسیب گرما محافظت کند. به لطف نازل دیفیوزر و کنسانتره موجود می توانید موهای خود را با دقت خاصی سبک کنید. این سشوار از صدای کم برخوردار است و از 1875 وات برای خشک کردن سریعتر موهای شما بدون خستگی استفاده می کند. همچنین دارای 3 حالت قابل تنظیم برای تنظیم دما و 2 تنظیم سرعت بالا / پایین و یک دکمه شات خنک و استفاده از آن بسیار انعطاف پذیر است.

این سشوار از فناوری Ions خلاص شده و از الکتریسیته ساکن که ناشی از یک ظاهر طراحی شده است خلاص شده و در عین حال رطوبت مو را نیز از بین می برد. علاوه بر این ، دارای یک پوشش سرامیکی Tourmaline است که توزیع گرما را به طور یکنواخت فراهم می کند تا سریع موها در داخل خارج شوند. در آخر اینکه با تعویض 1 ساله و 2 سال ضمانت سازنده ارائه می شود.

همچنین مشاهده کنید: 10 بهترین صاف کننده مو در سال 2020

 1. Beautural 1875W Ionic ، 3 سطح گرمایی و تنظیمات 2 سرعت ، جریان هوای سرد ، کنسانتراتور و پیوست های دیفیوزر – سیاه قیمت را در آمازون بررسی کنید
  سشوار زیبایی وقتی از بین می رود فرسوده شگفت زده می شود. از این فن آوری یونی برای قفل کردن رطوبت استفاده می کند تا موهای شما بدون سر و صدا ، ابریشمی و سالم حفظ شود. با اتصال ضمیمه ای مانند دیفیوزر و کنسانتره می توانید موهای خود را مستقیم یا موج دار بکشید. این دستگاه با 3 تنظیم دمای گرمایی و تنظیمات 2 سرعته به همراه یک دکمه هوای خنک اضافی همراه است که تضمین می کند دمای مناسب برای یک ظاهر طراحی شده موهای خود را بدست آورید.

این سشوار سبک است و دارای یک طراحی ارگونومیک است که امکان استفاده راحت از هر زاویه ای را فراهم می کند. علاوه بر این ، دارای فیلتر ورودی هوا است که تمیز کردن را آسان کرده و محافظت را تقویت می کند. این محصول 30 روز بازپرداخت کامل دارد ، فقط در صورت عدم رضایت از آن و ضمانت 12 ماهه با خدمات به مشتریان پاسخگو.

5- Berta 1875w چهار لوازم جانبی سرامیک یونی منفی 2 سرعت ، 3 تنظیم گرما ، کولا قرمز

قیمت را در آمازون بررسی کنید
سشوار Berta برای آن روزهایی که عجله دارید مناسب است و باید برای مواقع مورد نظر موهای خود را سبک کنید. این همراه با 4 پیوست است که شامل موارد زیر است. یک نازل کنسانتره ، دو دیفیوزر و یک عدد صاف کننده شکن Pik که به شما امکان می دهد موهای خود را سریعتر سشوارید ، یخ زدگی را به حداقل برسانید و حجم آن را اضافه کنید. با استفاده از تنظیمات دو دکمه ای برای تنظیم سرعت و سه تنظیم گرما ، می توانید درجه حرارت و سرعت را کنترل کنید تا از آسیب گرما جلوگیری شود.

ویژگی ای که شما در مورد این سشوار نیز از آن قدردانی خواهید کرد ، بند ناف 2.65m است که به شما امکان می دهد حین کار بر روی موهای خود حتی در صورت نزدیک بودن پلاگین ، آزادانه حرکت کنید. علاوه بر این ، از فناوری یون منفی استفاده می کند که برای رشته های شما مناسب است و آنها را سالم تر و ابریشمی تر و ساکت تر می کنند. آخرین و کم اهمیت ، همراه با تعویض 1 ساله و 2 سال ضمانت نیز است.

 1. سشوار موهای یونی منفی Kaleep 1875w ، سر و صدای کم بخار مادون قرمز موتور AC ، با کنسانتره و دیفیوزر ، سیاه قیمت را در آمازون بررسی کنید

سشوار ضربه Kaleep به خصوص روی موهای تیز کار می کند. این گیاه دارای عملکردهای منفی یون و مادون قرمز است که رطوبت موهای آسیب دیده را فراهم می کند و موهای صاف و زیبایی شما را رها می کند. موهای شما با داشتن موتور AC قوی و در عین حال بی سر و صدا سریع خشک می شوند که در فصل زمستان سودمند است. این امر در هنگام آماده شدن با عجله نیز مفید است.

این سشوار همچنین دارای ضمیمه هایی برای یک ظاهر طراحی دقیق است. کنسانتره و دیفیوزر که نتیجه صاف و کامل و دلخواه خود را برای شما فراهم می کند. این دستگاه از یک بند ناف 9 پا برخوردار است به این معنی که می توانید در هر مکانی که هستید آزادانه از آن استفاده کنید. قلاب که بالای بند ناف است برای ذخیره سازی است و به شما امکان می دهد آن را آویزان کنید تا بعد از استفاده خنک شود.

و در آخر اینکه ، دارای 3 درجه حرارت مختلف و تنظیمات 2 سرعته است که استفاده از آن را برای هر نوع مو راحت می کند. یکی دیگر از مزایای این سشوار ، پلاگین ایمنی ALCI با محافظت در برابر نشت زمین است.

همچنین مشاهده کنید: 10 بهترین غلتک مو در سال 2020

 1. سشوار سرامیکی کنترل صدمات Remington D3190A ، سشوار یونی ، بنفش قیمت را در آمازون بررسی کنید

سشوار Remington از فناوری پیشرفته ای همچون یون های منفی برای کاهش یخ زدگی ، کوره ای با روکش سرامیکی استفاده می کند که باعث تولید گرمای مادون قرمز برای خشک شدن سریع تر موها و فناوری تورمالین می شود که ضمن تقویت درخشش از آسیب گرما جلوگیری می کند. تنظیم 3 تنظیم گرما به همراه 2 سرعت تنظیم امکان انعطاف پذیری در یک ظاهر طراحی را فراهم می کند در حالی که دکمه شات خنک باعث ایجاد هوای خنک می شود تا به حفظ سبک شما در طول روز کمک کند. با سه ضمیمه ، شما در هر زمان آزاد هستید که موهای خود را مستقیم ، فرفری یا موج دار بپوشید.

 1. سشوار موی سرامیکی Conair 1875 Watt Ionic ، صورتی قیمت را در آمازون بررسی کنید

کونر از موتور DC با قدرت گشتاور بالا ، سرامیک تورمالین و یونی استفاده می کند تا موهای شما را بدون سر و صدا ، صاف و براق کند. موتور DC با قدرت گشتاور بالا به خشک شدن سریعتر مو نیز کمک می کند. مجهز به کنسانتره ای است که برای دستیابی به سبک های مستقیم براق و دیفیوزر استفاده می شود که به دستیابی به امواج و فرها کمک می کند. هنگامی که صحبت از یک ظاهر طراحی می شود ، 3 درجه حرارت و تنظیم سرعت 2 به شما امکان می دهد دمای مورد نظر را برای هر سبک انتخاب کنید. همچنین دارای یک قفل شات خنک و یک فیلتر لولایی است که باعث می شود تمیز کردن و حفظ آن آسان شود.

 1. سشوار BaBylissPRO Ceramix Xtreme قیمت را در آمازون بررسی کنید

آیا دوست دارید موهای خود را مستقیم و صاف بپوشید؟ اگر جواب مثبت است ، پس من این سشوار را به شدت توصیه می کنم. شما با داشتن قدرت 2000 وات قدرتمند ، بدون توجه به نوع موی خود ، از موهای ابریشمی مطمئن هستید. کنسانتره 8 میلیمتری به شما کمک می کند تا رشته های صاف و بدون سر و صدایی را بدست آورید.

این فن آوری دارای سرامیکی است که گرمای ملایم و حتی مادون قرمز تولید می کند و از آسیب های ناشی از گرما جلوگیری می کند. 4 تنظیمات گرما وقتی می خواهید به موهای براق حجم دهید ، عالی است.

نتیجه

توجه داشته باشیم که هر کس مو و نیازهای مختلفی دارد و این چیزی است که 10 سشوار فوق را برجسته می کند. هر سشوار یک ویژگی منحصر به فرد دارد که برای همه انواع مختلف مو کاملاً کار خواهد کرد.

حتماً ویژگی های مهم را در نظر بگیرید و یکی از مواردی را که برای شما مناسب است انتخاب کنید. شما می توانید به محصولات فوق اعتماد کنید زیرا از کیفیت خوبی ، بادوام و قابل اطمینان برخوردار هستند. منتظر چی هستی؟ برو یکی از این 10 سشوار برتر را بگیرید و از خشک شدن ضربه لذت ببرید!