بهترین سایت دانلود سریال بالیوود

چگونه فیلم های Netflix را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنیم
توسط جاش لونسون
31 مارس 2020
پخش کننده ویدیو در حال بارگیری است.
ساعت فعلی
0:00
/
دانلود سریال خارجی 2017
-:-

بنابراین ، شما برای طولانی ترین سفر جاده ای جهان قصد دارید سوار هواپیما شوید یا از ماشین پرش کنید. شما می دانید WiFi در دسترس نخواهد بود ، بنابراین چگونه می توانید فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را در Netflix تماشا کنید؟

همانطور که به نظر می رسد ، Netflix اکنون به شما امکان می دهد مقدار زیادی از محتوای آنها را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید – از این طریق ، می توانید برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را در سفرهای طولانی و سوار هواپیما به همراه داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی بارگیری فیلم های Netflix روی همه دستگاه های خود ، بخوانید. دستورالعمل های زیر با وجود خاص بودن در مورد دوم باید برای iOS ، Android و ویندوز 10 کار کند .

بارگیری خود را بارگیری کنید
مرحله 1: به روز شوید
اولین موارد اول ، باید اطمینان حاصل کنید که برنامه Netflix شما به روز است. اگر دستگاه خود را به روزرسانی خودکار ندارید ، به سادگی بر روی برنامه موجود در فروشگاه App برای دستگاه های iOS کلیک کنید (به نسخه 9.0 یا بالاتر نیاز دارید) یا در فروشگاه Google Play برای دستگاه های Android نیز همین کار را انجام دهید. اگر قصد استفاده از Netflix برای ویندوز 10 را دارید ، از فروشگاه در نوار وظیفه یا منوی Start ، گزینه نماد کاربر خود را کلیک کنید و بارگیری یا به روزرسانی را انتخاب کنید . در آخر ، گزینه Check for Updates را انتخاب کنید و برنامه Netflix به روزرسانی آغاز خواهد شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>