علائم کروناویروس می تواند بسیار متفاوت است از فردی به فرد اما کسانی که بیشترین شدت تحت تاثیر قرار خواهد نیاز به مراقبت های ویژه در بیمارستان است.

در میان آنها نخست وزیر بوریس جانسونبود که بستری شده در بخش مراقبت ويژه (Intensive Care Unit) پس از خود بیماری بدتر شده است.

اما چه دلایلی برای حرکت coronavirus بیمار از بخش به بخش ICU? و چه نوع از درمان را پزشکان و پرستاران فراهم شده است ؟

اخبار آسمان صحبت کرده است به تعدادی از مشاوران است.

Boris Johnson in the first video he posted to Twitter after testing positive for coronavirus
تصویر: بوریس جانسون در اولین فیلم او ارسال شده به توییتر پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

آنچه را که برای شما اتفاق می افتد به پایان رسید تا در بخش مراقبت?

بیماران در نهایت در بخش مراقبت های ویژه در هنگام COVID-19 باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای آنها را به نفس است که در بدترین موارد می تواند باعث آنها را به توسعه پنومونی – مایع در ریه ها.

آنها همچنین ممکن است نیاز به دسترسی ناگهانی به تجهیزات برای کمک به تنفس است که در دسترس است در بخش عمومی.

بیشتر از Covid-19

مروین خواننده, استاد مراقبتهای ویژه پزشکی در دانشگاه کالج لندن (UCL) گفت: آسمان خبر که قرار می گیرد فشرده بخش به معنای بیمار نیاز “بیشتر حمایت و نظارت”.

“در کل ward, پزشکان نمی تواند ارائه نوع تخصص مورد نیاز و لازم نیست که این تجهیزات به جای کسی که در یک ونتیلاتور,” او گفت:.

London doctors and engineers have unveiled a prototype ventilator that's simple enough to mass-produce in a fortnight, soon enough for the expected surge in coronavirus patients.
تصویر: فن های استفاده شده در coronavirus بیمارانی که دارای بیشترین دشواری تنفس

یک بیمار در ICU قطعا قرار دادن در یک?

هیچ.

وجود دارد روش کمتر تهاجمی است که توسط آن تنفس می تواند کمک – شروع با یک ماسک اکسیژن و سپس به طور بالقوه بیشتر تخصصی انواع غیر تهاجمی پشتیبانی مانند یک CPAP (فشار مثبت مداوم).

CPAP تنفس ایدز شرح داده شده توسط استاد خواننده به عنوان یک “بسیار تنگ و تحت فشار ماسک” شده است طراحی و توسعه توسط UCL و مرسدس بنز برای استفاده در درمان coronavirus بیماران.

درک هیل استاد تصویربرداری پزشکی در UCL گفت: آنها پل شکاف میان یک ماسک اکسیژن و تهویه.

اما داده ها را از بخش مراقبت های ملی حسابرسی و مرکز تحقیقات (ICNARC)* نشان می دهد که 63 درصد از COVID-19 بيمار را دریافت تهویه ظرف 24 ساعت پس از پذیرش.

Undated handout photo issued by University College London of a volunteer patient demonstrating a continuous positive airway pressure (CPAP) breathing aid that can help keep Covid-19 patients out of intensive care which has been developed by mechanical engineers, medics and the Mercedes Formula One team with a team from University College London (UCL) and University College London Hospital (UCLH). PA Photo. Issue date: Monday March 30, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: James Ty/UCL/PA Wire..NOTE TO EDITORS: This handout photo may only be used in for editorial reporting purposes for the contemporaneous illustration of events, things or the people in the image or facts mentioned in the caption. Reuse of the picture may require further permission from the copyright holder.
تصویر: فشار مثبت مداوم (CPAP) تنفس کمک

چه دستگاه تنفس مصنوعی انجام دهید ؟

آنها اکثریت – یا همه – از بیمار تنفس برای آنها.

هنگامی که یک بیمار است قرار داده و یک چیزی به نام لوله تراشه است که هدایت از طریق دهان و به windpipe. بيماران با توجه بیهوشی یا آرام بخشی برای این روش.

Dr ران Daniels یک بخش مراقبت مشاور از بيمارستانهای دانشگاه بیرمنگام بیمه خدمات درمانی, اعتماد, گفت, آسمان, اخبار که هواکش در تقاضای بالا هستند در حال حاضر.

“ما نمی خواهد به طور معمول استفاده از این منابع برای کسی که در مورد آنها به ما نیست خیلی نگران,” او گفت:.

بیماران همچنین می توانید تغذیه می شود در همان زمان از طریق یک لوله به معده خود را از طریق بینی خود را.

پزشکان همچنین دریافتند که بیماران می تواند از بهره مند بودن قرار داده شده در خود معده در حالی که تهویه به عنوان آن می تواند کمک به توزیع اکسیژن در سراسر بدن است.

Doctors in Brooklyn are overwhelmed by coronavirus patients
‘بدحال بیماران من تا کنون دیده ام’

چه اهداف پزشکی در ICU?

اهداف کسانی که مراقبت از coronavirus بیماران در بخش مراقبت های ویژه عبارتند از:

  • حفاظت از اندام های
  • تلاش برای حفظ کلیه خوب و عملکرد قلب
  • دادن مایعات و تغذیه
  • تلاش برای جلوگیری از عوارض ثانویه مانند عفونت های جدید

همه این چیزها می تواند اتفاق می افتد زمانی که ریه ها کار نمی کند به درستی.

عفونت های ثانویه هستند یک خطر برای کسانی که دچار پنومونی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و بنابراین پزشکان را با استفاده از آنتی بیوتیک و داروی ضد ویروسی برای مقابله با آن تهدید.

استاد خواننده گفت که در حالی که “نارسایی تنفسی” اولیه بیماری از یک COVID-19 بیمار در بخش مراقبت های ویژه پزشکان نیز باید برای جلوگیری از یک “اثر دومینو” از ارگان های دیگر به خطر بیافتد.

داخل ناپل’ مدل بیمارستان

چه درمان را از بیماران دریافت کنند علاوه بر اینکه قرار اکسیژن ؟

دکتر سیمون کلارک یک میکروبیولوژیست از دانشگاه ریدینگ گفت: آسمان, اخبار بیمارستانی که بیماران به طور معمول نیز پشتیبانی می شود با مایعات و مواد مخدر مانند پاراستامول برای کمک به مقابله با علائم.

درمان طراحی شده سعی کنید برای کمک به جلوگیری از آنچه شناخته شده به عنوان یک سايتوکين طوفان شدید خودرو-واکنش ایمنی بدن.

مراقبت های فوری دکتر کیشان ریس گفت: آسمان اخبار سايتوکين طوفان اتفاق می افتد زمانی که “بدن های دفاعی ضعف دارد و بدن تعطیل با چند ارگان شکست”.

DR ALEX GEORGE
‘ما واقعا در حال صعود به سمت آن قله’

چه مدت می تواند کسی بود در بخش مراقبت های ویژه?

بیماران داده CPAP می توانید یک چرخش در وضعیت خود را در دو تا سه روز به گفته پروفسور خواننده.

اما آن دسته از بیماران که نیاز به قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه تمایل دارند در بخش مراقبت های ویژه برای 10 تا 14 روز و برخی از دریافت درمان برای coronavirus را می توان تهویه مناسب تا سه هفته.

بیماری های دیگر دیده می شود مردم تهویه مناسب برای ماه, استاد, خواننده اضافه شده – اما این مورد نشده است در هر نقطه در جهان با COVID-19.

“واضح است که اگر شما می توانید جلوگیری از نیاز به تهویه از تجربه من بهتر است برای بیمار,” او گفت:.

Health Secretary, Matt Hancock at the opening of the NHS Nightingale Hospital at the ExCel centre in London, a temporary hospital with 4000 beds which has been set up for the treatment of Covid-19 patients. PA Photo. Picture date: Friday April 3, 2020. Split into more than 80 wards containing 42 beds each, the facility will be used to treat Covid-19 patients who have been transferred from other intensive care units across London. See PA story HEALTH Coronavirus Charles. Photo credit should read: Stefan Rousseau/PA Wire
تصویر: بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل در اکسل مرکز در لندن را درمان مراقبت های ویژه بیماران

چه اتفاقی می افتد پس از درمان ؟

این ICNARC (مراقبت های ویژه حسابرسی ملی و تحقیقات مرکز) ثبت نتایج برای 690 COVID-19 بيمار از آنها 346 بیماران فوت کرده اند و 344 مرخص شد (1,559 هنوز در مراقبت از 3 آوریل).

کسانی که به شدت بیمار و در حال مرخص می تواند چند هفته یا حتی چند ماه به طور کامل بهبود می یابند.

پس از مراقبت های ویژه سندرم مشکلات آن باقی بماند بعد از درمان می تواند شامل فیزیکی و شناختی و مسائل روانی است که می تواند مدت زمان طولانی برای روشن کردن.

دکتر کارل Waldmann یک بخش مراقبت مشاور از رویال برکشایر بیمارستان گفت: اسکای نیوز: “تمام بیماران شده است که در بخش مراقبت های ویژه نیاز به بیشتر از حد معمول مجاز به بازگشت به کار.

“آن را به رسمیت شناخته شده است که شما نیاز به بازگشت تدریجی – ما نیاز به ارزیابی آنها و مطمئن شوید که آنها مناسب و خوبی ذهنی و جسمی قبل از اینکه ما می گویند که آنها می توانید به بازگشت به کار.”

*داده ها را پوشش می دهد اولین گزارش 2249 مراقبت های ویژه بیماران مبتلا به تایید COVID-19 در انگلستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im