سازمان بهداشت جهانی در انتخابات گفت: همه افرادی که بازیابی از coronavirus دارای آنتی بادی به مبارزه دوم عفونت است. این نگرانی است که بیماران نمی توسعه ایمنی بعد از بازمانده Covid-19.

“با توجه به بازیابی و سپس دوباره عفونت به اعتقاد من ما نه پاسخ به آن. که ناشناخته” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان در ژنو ستاد در روز دوشنبه.

یک مطالعه مقدماتی از بیماران در شانگهای نشان داد که برخی از بیماران به حال “هیچ قابل تشخیص پاسخ آنتی بادی” در حالی که دیگران تا به حال بسیار بالا پاسخ گفت: دکتر ماریا ون Kerkhove که منجر دانشمند در Covid-19. آیا بیمارانی که قوی پاسخ آنتی بادی بودند سیستم ایمنی بدن به یک دوم عفونت است “یک سوال جداگانه,” او اضافه شده است.

بیش از 300,000 از 1.87 میلیون coronavirus موارد در سراسر جهان بهبود یافته اند که مقامات اشاره کرد و افزود که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر از بهبود بیماران به درک پاسخ دهی آنها, آیا, است که به آنها مصونیت و برای چه مدت.

“این چیزی است که ما واقعا نیاز به درک بهتر این است که چه پاسخ آنتی بادی شبیه از نظر ایمنی” ون Kerkhove گفت.

رایان گفت: سوال وجود دارد در مورد اینکه آیا ویروس می تواند دوباره فعال پس از یک بیمار بهبود و آزمایش منفی برای Covid-19.

“دلایل بسیاری وجود دارد که چرا ما ممکن است فعال شدن مجدد عفونت یا با همان عفونت های دیگر و یا عامل عفونی,” او گفت:. به طور کلی “وجود دارد بسیاری از مواقع در عفونت های ویروسی که در آن کسی نیست حذف این ویروس به طور کامل از سیستم خود را.” برخی از بیماران نیز می تواند روشن اصلی عفونت است اما توسعه یک عفونت باکتریایی ثانویه, او گفت:.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de