دیوید Nabarro پاسخ به یک عضو از مطبوعات است.

Albin لهر-جونز | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

فرستاده ویژه سازمان بهداشت جهانی انتظار ندارد coronavirus به ناپدید می شوند به طور کامل تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

“ما فکر می کنم آن را برای رفتن به یک ویروس است که ساقه نژاد بشر برای زمان بسیار طولانی به آمده تا زمانی که همه ما می توانید واکسن برای محافظت از ما” دکتر دیوید Nabarro یک نماینده برای این که گفت: “ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

Nabarro خواسته شد آنچه که ایالات متحده باید در انتظار سقوط از coronavirus به عنوان کشور در سراسر جهان همچنان به مبارزه با غلبه بر این بیماری همه گیر.

“وجود خواهد داشت شیوع بیماری است که ظهور خواهد کرد به صورت پراکنده و آنها را از طریق شکستن دفاع ما,” او اضافه شده است.

ایالات متحده گزارش کرده است حداقل 530,000 coronavirus موارد با حداقل 20,608 مرگ و میر. وجود دارد بیش از 1.7 میلیون نفر در سطح جهانی با حداقل 110,042 مرگ و میر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا شده تخمگذار محاصره به چه کسی و متهم کرده است این سازمان از اینکه خیلی دیر در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی. منتقدان محافظه کار گفته اند آنها بر این باورند که گروه بهداشت بود بیش از حد اعتماد از چین است. تهمت و تهدید کرده است که خودداری آمریکا کمک های مالی به کسانی که او می گوید و می رود تا به 500 میلیون دلار در هر سال.

“همانطور که می دانید ما آنها را حدود 500 میلیون دلار از یک سال و ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد این موضوع در هفته آینده. ما باید مقدار زیادی در مورد آن می گویند. ما آن را نگه دارید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

Nabarro خطاب تهمت و تهدید در NBC.

“ما در همکاری با ایالات متحده” او گفت:. “این امر می تواند بسیار مایه تاسف است اگر هر چیزی اتفاق افتاده است به کاهش است که با همکاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de