Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, آدرس coronavirus نیروی کار روزانه مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 24 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

مقامات کاخ سفید نگران آن است که COVID-19 شیوع نامتناسب ضربه آفریقایی آمریکایی ها سخت تر از گروه های دیگر و در حال کار با دولت و مقامات محلی شروع به ردیابی چگونه coronavirus اثرات مختلف اقوام است.

دکتر Anthnony Fauci که نشسته در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: COVID-19 شیوع “درخشان نور” چگونه “غیر قابل قبول” سلامت تفاوت بین سیاه پوستان و سفید پوستان هستند. “دوباره زمانی که شما یک وضعیت مانند coronavirus آنها رنج می برند به طور نامتناسبی,” Fauci گفت: از اقلیت.

“این است که آنها در حال آلوده شدن بیشتر است. این است که هنگامی که آنها را آلوده خود را در زمینه شرایط پزشکی … باد آنها را در ICU,” او گفت: “کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه.

مقامات بهداشت عمومی شناخته شده اند که شرایط مانند دیابت و فشار خون و آسم به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار آفریقایی آمریکایی Fauci گفت. “متاسفانه زمانی که شما نگاه در شرایط مستعد کننده که منجر به یک نتیجه بد با coronavirus چیزهایی است که مردم به ويژه که نیاز به جوجه کشی است که اغلب منجر به مرگ آنها فقط کسانی که بیماریهای بسیار.”

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: مقامات در حال کار با جوامع برای بهبود پیام در خطرات ناشی از ویروس است.

“ما نمی خواهیم به این تصور که آمریکایی آفریقایی جامعه است بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس. ما نمی هر گونه اطلاعات است که نشان می دهد که. چه اطلاعات ما نشان می دهد که آنها بیشتر مستعد ابتلا به سخت تر و شدید بیماری و فقیر نتایج,” او گفت:.

نظرات تکرار کسانی که ساخته شده توسط نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio پیش از آن در روز.

در یک نشست خبری De Blasio گفت: مردم از رنگ ها و مردم کم درآمد جامعه که در طول تاریخ داشته اند بیشتر مشکلات سلامتی هستند گرفتن ضربه بسیار سخت تر توسط coronavirus. شهر نشده منتشر مسابقه داده ها برای شیوع اما د Blasio گفت: این شهرستان برنامه ای برای انجام این کار بعد از این هفته اگر چه او هشدار داد که اطلاعات نبود مقدماتی.

“میزان که اختلاف ما هنوز به طور کامل در تلاش برای درک. و داده های ما به شما کمک خواهد کرد که ما درک می کنیم اما آن را نمی خواهد حرف آخر ، آن است که مقدماتی و ناقص در وسط یک بحران” او گفت:. “قومیت داده ها در یک بحران فضای که در آن مراقبت های بهداشتی ارائه شده به سرعت به هر کس که می توان رسیده است که کمتر از یک تمرکز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im