دروازه براندنبورگ کست سایه های بلند در طول تقریبا خالی از سکنه Pariser Platz, مارس 15 سال 2020 در برلین آلمان است.

کی Nietfeld | dpa | تصویر داد via Getty Images

در حالی که بسیاری از غرب اروپا است و تلاش برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس آلمان به نظر می رسد به حرکت به شیوع نسبتا هموار با گسترده تست و تماس با ردیابی است که به کمک نگه داشتن آن مرگ و میر بسیار پایین تر از همسالان خود.

شاید آن زمان به نگاه به آلمان برای چگونه به بلند مستند بیش از حد.

روز دوشنبه در آلمان آغاز شده و به طور آزمایشی خود را بالا ببرد محدودیت با خرده فروشان کوچکتر از 800 متر مربع مجاز به بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان بهداشت و اجتماعی فاصله اقدامات می تواند نگهداری می شود. بزرگتر خودرو, نمایندگی دوچرخه فروشگاه ها و مغازه ها کتاب اند نیز مجاز به باز کردن درهای خود را.

این کشور با نفوذ و از لحاظ اقتصادی-حیاتی صنعت خودرو دارای لابی سخت برای مستند اقدامات کاسته و گروه خودرو VW باز یکی از عمده آن تولید گیاهان در آلمان و در شهر تسویکاو روز دوشنبه با گیاهان بیشتر به دنبال در هفته آینده.

مدارس را بازگشایی در مارس 4, با اولویت داده شده به دانش آموزان در نظر گرفتن امتحانات. بزرگ تجمع جمعی باقی خواهد ماند ممنوع تا 31 ماه اوت با این حال و رستوران و سینما و بزرگ و فروشگاه های خرده فروشی بسته باقی می ماند در حال حاضر. در آلمان به نظر می رسد به یک برنامه مشخص برای نحوه بازگشایی آن اقتصاد است.

تحت کنترل

آلمان 147,065 تایید موارد coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) و ثبت شده 4,862 مرگ و میر.

این ارقام کاملا پایین تر از برخی از همسایگان اروپایی: همانطور که از روز شنبه اسپانیا ثبت کرده است 20,852 مرگ و میر (و بیش از 200,000 موارد ویروس) ایتالیا دیده است بیش از 24 ، 000 مرگ و میر و فرانسه بیش از 20 ، 000 مرگ و میر در حالی که انگلیس مرگ و میر افزایش یافته است به 16,550 با توجه به JHU.

روز جمعه آلمان رابرت کخ موسسه است که گردآوری این کشور coronavirus اطلاعات گفت: تولید مثل و یا نرخ انتقال (تعداد افرادی که هر فرد آلوده به آلوده) تا به حال کاهش یافته است در زیر یکی برای اولین بار. این یک نزدیک تماشا اندازه گیری و رهبری در آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn اعلام کرد: “همانطور که همه چیز ایستاده امروزه شیوع دوباره قابل کنترل است.”

استراتژیست اشاره کرد که آلمان تا به حال استراتژی مناسب که آن را به مدیریت coronavirus شیوع است و دیگران می توانند یاد بگیرند از برلین.

“(این) خط پایین بود آلمان بود بهتر آماده تر و غیر متمرکز (با پراکنده تعدادی از آزمایشگاه قادر به موسسه آزمایش در مقیاس بزرگ به سرعت و توانایی برای تماس با ردیابی) و swifter به واکنش نشان می دهند” لایحه Blain یک استراتژیست برای سرمایه گذاری شرکت سفال سرمایه گفت: CNBC دوشنبه.

او گفت: کشورهایی مانند انگلیس که در آن او است و بر اساس آن انتقاد شده است برای انجام تقریبا به عنوان بسیاری از آزمون ها و یا تماس با ردیابی باید یاد بگیرند از آلمان ،

“مرحله بعدی این است که گرفتن اقتصاد بازگشایی و دوباره آلمان است که در یک موقعیت بهتر به دلیل تست های بیشتر و اطلاعات تماس. در ادامه عدم وجود اطلاعات خوب و انگلستان خواهد بود عاقلانه به تماشای با دقت به آنچه در آلمان می کند” او اشاره کرد.

آلمان محتاط دوباره باز از اقتصاد آن نیز می تواند به دیگر کشورهای اروپایی هستند که در عین حال به لغو محدودیت (مانند انگلستان و فرانسه) بصیرت را که چگونه مصرف کنندگان و به تبع آن اقتصاد خواهد شد واکنش نشان می دهند.

“یکی از سوالات این است که رفتن به اگر شما بوده ام نشسته در مستند شما به طور موثر مجبور به صرفه جویی در پول … بنابراین مردم در حال رفتن به عجله کردن و صرف به عنوان به زودی به عنوان قید مستند تا حدی برداشته است؟,” Paul Donovan اقتصاددان ارشد در UBS Global مدیریت ثروت گفت: در CNBC Squawk Box اروپا دوشنبه.

“هنگامی که ما به همه چیز نگاه مانند گوگل محل داده ها و شواهد از آلمان است که رفتن به بسیار مفید نشان می دهد.”

یک خانم پیاده گذشته نشانه ای در برلین آلمان مردم را به ماندن در خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

عجیب و غریب اندرسن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

داناون همچنین مشخص شده است که هر لحظه امواج virus خواهد آمد با یک “بیشتر آمادگی.”

“بنابراین سیستم بهداشت و درمان بهتر خواهد بود قادر به مقابله با فشار و مردم را نیز به طور کلی بهتر آماده می شود و شرکت های بیش از حد …بنابراین آسیب های اقتصادی بیشتر امواج ویروس تقلیل یافته است,” او گفت:, و اضافه کرد که پس از آن مستندات نیز به احتمال زیاد در یک مقیاس کوچکتر.

یکی از اندازه متناسب نیست همه

آلمان است که قطعا ایمنی بدن به رکود اقتصادی از مستند ، صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد در هفته گذشته که اقتصاد آلمان خواهد قرارداد 7 درصد در سال 2020 با توجه به کوروناویروس. روز دوشنبه در این شهرستان را, بانک مرکزی, بانک مرکزی آلمان گفت: در گزارش ماهانه خود که اقتصاد در یک رکود اقتصادی شدید و بازیابی شد و بعید به نظر می رسد سریع داده که “محدودیت های قابل توجهی” شد و به احتمال زیاد در محل باقی می ماند برای برخی از زمان.

در حالی که آن می تواند مفید باشد به بررسی چگونه کشورهای دیگر بلند خود مستندات اقتصاددانان تاکید کرد که هیچ “یکی از اندازه متناسب با تمام” رویکرد.

“من فکر نمی کنم رفتن وجود دارد به عنوان یک مدل است که مردم می توانند نقطه به نقطه و می گویند:” آیا آن را که راه را از نظر توالی از باز شدن (اقتصاد) به بالا و یا در واقع زمانی که همه چیز باید, باز, بازگشت به بالا,” نیل برشی رئیس گروه اقتصاد در اقتصاد سرمایه گفت: CNBC دوشنبه.

“کشور باز خواهد شد تا در زمان های مختلف بخش باز خواهد شد تا به روش های مختلف,” او گفت: برجسته که در آلمان افتتاح نمایشگاه ماشین شد “به وضوح بازتابی از اهمیت صنعت خودرو” در این کشور است.

او افزود که اگرچه “no one-size-fits-all رویکرد در اینجا وجود خواهد داشت برخی از اشتراکات و بخشی از آن خواهد بود که باز از اقتصاد در بخش های بخش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de