جیم Bankoff رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی Vox Media Inc.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

Vox Media رسانه های دیجیتال شرکت است که صاحب SBNation, نیویورک, رسانه های آستانه و مارک های دیگر در حال آماده شدن برای اعلام کردند حدود 100 نفر از کارکنان در اواخر این هفته به گفته افراد آشنا با این موضوع.

Vox مدیران جزئیات مذاکره با انجمن صنفی نویسندگان آمریکا, شرق, که نشان دهنده حدود 350 نفر در Vox گفت: افرادی که خواسته نمی شود به دلیل بحث خصوصی هستند. تعداد زیادی از مردم furloughed می تواند افزایش یا کاهش کمی با توجه به این مذاکرات که محرمانه گفت: مردم. یک اعلام خواهد شد تا پایان این هفته مردم گفت.

Vox بحث در سه ماه furloughs برای کارکنان است و با تمرکز بر کارکنان که مناطق تحت پوشش کاهش یافته اند در طول coronavirus قرنطينه مانند ناهار خوری سایت خوار و SBNation گفت: مردم. موقت از سه ماه پرداخت کارکنان کاهش با هدف شرکت بالاترین حقوق بگیران نیز مورد بحث قرار گرفته و مردم گفت. بورسی نیز می خواهد برای اطمینان از مراقبت های بهداشتی است که برای تحت پوشش furloughed کارکنان یکی از مردم گفت.

بورسی سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

Vox تلاش برای جلوگیری از اخراج در مجموع به عنوان مدیران برآورد آینده درآمد حاصل از تبلیغات است که به کاهش قابل توجهی در این سال به عنوان اقتصاد جهان ویران شده است توسط coronavirus و پس از آن قرنطينه. Vox سودآور شد و در سال 2019 به گفته یک فرد آشنا با این موضوع به عنوان مدیر عامل جیم Bankoff ساخته شده است از کسب و کار است که نمی تکیه به شدت در تبلیغات دیجیتال مانند حوادث و پادکست ها. هنوز یک ایمیل به کارکنان در هفته گذشته به دست آمده توسط CNBC Bankoff گفت که هدف این شرکت تبدیل شدن به جریان نقدی مثبت برای سال 2020 بود دیگر واقع بینانه است.

“من دولت آشکار است که بازار تبلیغات است که دچار رکود بر خلاف همیشه قبل از” Bankoff نوشت. “در حالی که در این نقطه من می توانم قرار دادن یک تعداد دقیق آن در کاهش خود ما, من می دانم که – درست مثل تقریبا تمام شرکت های دیگر و ناشران – ما در حال حاضر دیده می شود یک تاثیر قابل توجهی در ماه مارس و کسب و کار ما ادامه خواهد داد به شدت تحت تاثیر این سه ماهه سه ماهه آینده و به احتمال زیاد باقی مانده از سال 2020 است. این مهم است که به تاکید است که ما انتظار داریم ما تبلیغ کسب و کار به دوباره بجای اول برگشتن در نهایت اما پس از این زمان نمی توان پیش بینی کرد ما نیاز به برنامه ریزی با احتیاط بیشتری.”

در حالی که WGAE را پوشش می دهد تنها حدود 350 شرکت از 1200 کارکنان بورسی نمی خواهند به یک توافق برای کسانی که کارگران (سرمقاله کارکنان در بورسی خوار SBNation, پیشتر, چند ضلعی آستانه و Recode) و دیگری برای سایر کارکنان گفت: یکی از مردم است. Vox توافق به دست آوردن نیویورک رسانه ها که صاحب مجله نیویورک در سال گذشته. نیویورک رسانه های کارکنان اتحادیه از طریق Ejc که هنوز توافق برای قرارداد با Vox پس از خرید را تکمیل.

Bankoff ایمیل نیز ذکر شده است که شرکت محدود کردن هزینه های سفر از جمله خارج از سایت ها و حوادث; توقف برخی از آن امکانات و هزینه; محدود کردن و یا پایان دادن به روابط با مترجمان آزاد و فروشندگان; و “پوسته پوسته شدن پشت در همه در دفتر قدرت پردازش مانند تنقلات و خوشحال ساعت باقی مانده از سال 2020 بدون در نظر گرفتن زمانی که ما در سایت.”

Bankoff ایمیل را شامل برخی از اخبار خوب از جمله رکورد رشد NYMag اشتراک دیجیتال: “هفته مارس 23 بزرگترین هفته برای اشتراک جدید پس از نیویورک راه اندازی اشتراک دیجیتال محصول در سال 2018 است.”

Vox تصمیم به کاهش هزینه مسیرهای دیگر رسانه های دیجیتال شرکت هایی مانند گروه نه رسانه ها و Buzzfeed. نه هفته گذشته اعلام کرد این بود که به اخراج حدود 7 درصد از کارکنان خود را کردند و تعداد کمتری. Buzzfeed در ماه مارس گفت که کارکنان پرداخت خواهد بود برش در مقیاس کشویی بسته حقوق و دستمزد.

افشا: CNBC پدر و مادر NBCUniversal است که یک سرمایه گذار در Vox Media.

تماشا کنید: زیان کار عظیم شد و انتظار می رود از coronavirus مستندات می گوید: سابق وزیر خزانه داری آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de