مقامات ایالات متحده در حال آماده سازی برای نبرد دو بد ویروس در گردش خون در همان زمان به عنوان coronavirus شیوع اجرا می شود به آنفولانزا در فصل بعدی پاییز و زمستان.

این Covid-19 شیوع در ایالات متحده آمار فقط به عنوان فصل آنفولانزا بود, پایان این سال, رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه. اما آنها نمی خواهد که از مزایای استفاده از این کشور به آنفولانزا, سیستم نظارت برای پیگیری Covid-19 همه گیر زمانی که بعد از فصل آنفولانزا بازدید, او گفت:.

“بعد پاییز و زمستان ما قصد داریم به دو ویروس در گردش است و ما در حال رفتن به باید به تمایز بین است که سرماخوردگی که کروناویروس,” Redfield گفت.

اما Redfield اشاره کرد که او نمی گویند coronavirus خود خواهد بود “بدتر” در زمستان.

پیش از آن در کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Redfield بود “کاملا نقل قول نابجا” زمانی که او قبلا گفته چالش از coronavirus می تواند “سخت تر” در زمستان.

“او صحبت کردن در مورد آنفولانزا و کرونا با هم در همان زمان” تهمت “و تاج می تواند فقط کمی شعله ور شدن یو پی اس که ما مراقبت از.”

Redfield گفت واشنگتن پست روز سه شنبه که در حال حاضر وظیفه دلهره آور از پاسخ به شیوع کروناویروس تنها می تواند تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن در زمستان که فصل آنفولانزا آغاز می شود.

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” Redfield گفت: پست. “و هنگامی که من گفته ام این را به دیگران آنها نوع قرار دادن سر خود را به عقب آنها را درک نمی کنند آنچه منظور من است.”

“ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان” به گزارش روزنامه او گفت.

تیتر روزنامه داستان خواندن “CDC مدیر هشدار موج دوم coronavirus است به احتمال زیاد حتی بیشتر ویرانگر است.” مغلوب ساختن پیشی جستن به نام که تیتر “مضحک” و “جعلی اخبار” در جلسه شنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز چهارشنبه شدت انتقاد کرد و در سی ان ان که گزارش شده در این پست مصاحبه با Redfield.

“CDC مدیر کاملا نقل قول نابجا توسط Fake News @CNN در Covid 19,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

در بعد از ظهر چهارشنبه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: در فاکس نیوز که او تا به حال فقط صحبت با Redfield در تلفن و “رسانه های جریان اصلی مصرف شده است او را خارج از چارچوب طوری که آنها اغلب با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت.”

McEnany اضافه شده که چه Redfield “در تلاش بود تا” اصرار آمریکایی ها برای دریافت واکسن آنفولانزا.

“آنفولانزا می آید و در پاییز. هوشمند در آمریکا مردم” Redfield به معنای گویند با توجه به McEnany.

“این چیزی است که او گفت. اما ترک آن را به سی ان ان و برخی از شبکه های دیگر واقعا کسانی که نظرات خارج از چارچوب” McEnany گفت.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de