راتگرز پروفسور اندرو بروکس افسر ارشد عامل و مدیر توسعه فناوری در RUCDR بی نهایت بیولوژیک.

منبع: دانشگاه راتگرز

شش هفته پیش RUCDR بی نهایت بیولوژیک تغییر تمرکز خود را. در آن زمان کوتاه آن را توسعه یک تست بزاق برای coronavirus.

روز دوشنبه در آزمایشگاه و همکاران طیف و راه حل های دقیق تشخیصی آزمایشگاه دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از اداره دارو و فدرال برای آزمون به اداره آموزش حرفه ای بهداشت و درمان.

دیگر ایالات متحده در آزمایشگاه نیاز به ایجاد مشابه محور برای افزایش تست ظرفیت برای کمک به ایالات متحده بازگشت به کسب و کار RUCDR افسر ارشد عامل اندرو بروکس گفت CNBC در روز پنج شنبه.

“این است که ما به طور منظم کسب و کار. ما تبدیل شده اند ما کل آزمایشگاه 200 تکنسین همه منابع ما نسبت به کمک به اینجا. این بود که کسب و کار اصلی ما یک ماه و نیم پیش گفت:” در یک “Squawk در خیابان” ، “این رفتن به نیاز به سایر آزمایشگاه برای انجام همان.”

آزمون هزینه $65, او گفت:.

این دانشگاه راتگرز-حمایت آزمایشگاه می روند 10,000 نمونه در هر روز است و افزایش ظرفیت بروکس گفت: که همچنین به عنوان مدیر توسعه فناوری از آزمایشگاه.

ایالات متحده تلاش کرده است پس از آغاز شیوع این بیماری به سطح شیب دار تا این کشور ظرفیت آزمون برای کوروناویروس. دقیق دستورالعمل های فدرال محدود بود که واجد شرایط برای تست. کمبود پرسنل آموزش دیده و تجهیزات لازم مانند کیت های آزمایش خود را و مواد شیمیایی مورد استفاده در فرآیند آزمون را محدود به آزمایشگاه توانایی برای افزایش ظرفیت است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز چهارشنبه گفت ایالات متحده در حال حاضر تست شده بیش از 3 میلیون نفر است که کمتر از 1 درصد از جمعیت است.

“به عنوان یک جامعه ما آماده نیست” بروکس گفت. “این تست برای چیزی شبیه به این هرگز در نظر گرفته شده است در مقیاس بزرگ.”

بروکس که قبلا گفته CNBC از تست بزاق می تواند یک تعویض بازی. او گفت: در این آزمون است و نه وابسته به منابع مانند بینی سواب مطالبات و استفاده کمتر از ارزش حفاظتی شخصی و تجهیزات را قادر می سازد تست های بیشتر برای پردازش در هر روز است.

او گفت: این آزمایشگاه در حال حاضر می خواهد FDA برای تسریع در تصویب این تست برای استفاده در خانه.

Ramping تا تست ظرفیت در ایالات متحده کلیدی خواهد بود که دولت فدرال و مقامات بلند کردن اجسام وزن اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و بازگشایی اقتصاد سابق اوباما در کاخ سفید, سلامت, سیاست, مشاور دکتر حزقیال Emanuel گفت CNBC.

“من فکر نمی کنم ما در حال آماده به باز کردن او گفت:” روز شنبه در CNBC “Squawk Box.”. “ما واقعا نیاز به انجام میلیون ها نفر از آزمون در هر روز. … اگر شما می خواهید به واقع باز کردن اقتصاد, شما نیاز به در واقع یک آزمون است که به دنبال قفل کردن و جلوگیری از گسترش بیشتر گسترش این بیماری است.”

نه تنها این کشور نیاز به تست بیشتر, او گفت:, اما آن را نیز نیاز دارد آسان تر تست.

بروکس گفت: آزمایشگاه تست بزاق که به سادگی نیاز به کسی برای تف به یک جام را تسریع سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im