نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQs در مجلس عوام در 25 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz | NurPhoto | گتی ایماژ

رهبران جهان باید بسیج در سراسر انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون, ارسال خود را به او بهترین آرزوها و آرزوی او بهبود سریع پس از ورود به بخش مراقبت ويژه دوشنبه شب خود را به عنوان coronavirus علائم بدتر شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده خود را با بهترین آرزوهای خود را به نخست وزیر روز شنبه و گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که: “همه آمریکایی ها در حال دعا کردن برای او را یکی از دوستانم, او یک نجیب زاده و یک رهبر بزرگ است.”

جانسون دریافت پشتیبانی از نزدیک به خانه بیش از حد با رهبران اروپایی قصد او بهبود سریع.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توییتی گفت: “من ارسال همه حمایت از بوریس جانسون به خانواده اش و به مردم در این لحظه دشوار است. من برای او آرزوی بهبود سریع در این تست زمان است.”

در ضمن آلمان سخنگوی دولت توییتی عکس آنگلا مرکل و بوریس جانسون هم ابراز تمایل برای جانسون به بهبود سریع.

اسپانیایی جمهور پدرو سانچز نیز توییتی بهترین آرزوهای خود را ابراز همبستگی با نخست وزیر گفت: “این روز دشوار است برای کشور ما اما از قدرت و وحدت ما را به پیروزی در این نبرد. یک آغوش برای همه مردم.”

Tweet

نخست وزیر آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 27 و گفته شد به رنج می برند از “علائم خفیف.” اما جانسون بستری شد St Thomas’ بیمارستان در لندن یکشنبه شب برای “آزمون” به دلیل “مداوم علائم است.”

بیانیه ای از خیابان داونینگ گفت که طی بعد از ظهر دوشنبه “وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان است.”

بی بی سی گزارش داد که جانسون دریافت اکسیژن بعد از ظهر دوشنبه منتقل شد به بخش ICU به منظور نزدیکتر به یک دستگاه تنفس مصنوعی در صورت لزوم. حملات ویروس سیستم تنفسی و می تواند باعث پنومونی. برای sickest تهویه (که حامل خطرات خود را) مورد نیاز است را به بیش از فرایند تنفس و اجازه می دهد تا سیستم ایمنی بدن به تمرکز بر روی مبارزه با ویروس.

جانسون تیم روز دوشنبه گفت که نخست وزیر بود و هنوز هم آگاهانه و هنوز در تهویه ، جانسون خود را به حال توییتی بعد از ظهر دوشنبه بود که او در “ارواح خوب است.”

وزیر امور خارجه Dominic Raab خواهد deputize برای نخست وزیر دولت گفت: “در جایی که لازم است.”

پیام های حمایت از همکار رهبران آمده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان است. آمریکا است که ثبت بالاترین تعداد عفونت گزارش شده بیش از 368,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و 10,989 مرگ و میر.

اسپانیا و ایتالیا بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در اروپا با بیش از 130,000 مورد تأیید هر یک از. انگلستان دارای 52,279 مورد تأیید و 5,385 مرگ و میر.

این بیماری همه گیر است تحت الشعاع ژئوپولیتیک دشمنی با enmities گذاشته کنار کشور جمع اوری تمام منابع خود را برای مبارزه با ویروس. انگلستان بود که به معنای مذاکره برای رسیدن به یک پست-Brexit معامله تجاری با اتحادیه اروپا اما به نظر می رسد شده اند به کنار به عنوان دولت تمرکز بر روی این ویروس است.

کمیسیون اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen توییتی خود را برای حمایت از نخست وزیر به عنوان اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier که خود را بازیافت پس از ابتلا به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de