آرام کاخ باکینگهام در لندن به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Yui Mok – PA تصاویر

انگلستان به نظر می رسد مجموعه ای برای گسترش آن مستند به اقدامات اولیه و یا شاید حتی اواخر ماه مه فقط به عنوان دیگر اروپایی coronavirus نقاط شروع به بلند کردن برخی از محدودیت در کسب و کار.

تعداد مرگ و میر در انگلستان به بیمارستان ها در حال حاضر در 11,329 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با 717 از روز قبل. در کل انگلستان تقریبا 90,000 تایید موارد ویروس. تعداد مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر به عنوان نگرانی وجود دارد بیش از میزان شیوع بیماری در انگلستان به مراقبت از خانه.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون خاموش می ماند کار به بهبود او از جدی عفونت کرونا ويروسی که او را دیدم بستری در بخش مراقبتهای ويژه در لندن یک بیمارستان است. او در سمت چپ بیمارستان یکشنبه, گفتن, بریتیش, عمومی که “این می تواند رفته اند یا از راه” است و او بدهکار ملی خدمات سلامت زندگی خود را.

او در حال حاضر دوره نقاهت خود را در کشور محل اقامت Chequers بدون قاب زمان در محل برای زمانی که او می تواند بازگشت به کار. در عین حال وزیر امور خارجه Dominic Raab است deputizing برای نخست وزیر به سوالات مطرح شده بیش چقدر طولانی و انگلستان مستند در حال حاضر در هفته چهارم آن خواهد داشت.

روز دوشنبه Raab گفت که آن را خیلی زود به لغو محدودیت اظهار نظر در دولت انگلیس روزانه کنفرانس مطبوعاتی که “ما هنوز نمی گذشت اوج این ویروس پس لطفا همچنان به دنبال مشاوره در حال حاضر بیش از همیشه به ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی و محافظت از ما بیمه خدمات درمانی است.”

او گفت که در حالی که انگلستان با رویکرد coronavirus مشغول به کار بود اقدامات تا به حال در محل باقی می ماند: “این را ما آمده اند بیش از حد از دست بیش از حد بسیاری از عزیزان و قربانی کردن بیش از حد به سهولت است,” او گفت:.

Raab گفت: یک گروه از مشاوران علمی خواهد دیدار این هفته به نقد و بررسی اثربخشی اجتماعی فاصله و مستند اقدامات; در انگلستان غیر ضروری کسب و کار بسته با توصیه به ماندن در خانه مگر اینکه آنها نیاز به خرید مواد غذایی یا دریافت دارو و یا به ورزش یک بار در روز.

Raab گفت: تغییرات به محدودیت خواهد ساخته نمی شود مگر اینکه دولت با اعتماد به نفس “است که هر گونه تغییرات را می توان با خیال راحت ساخته شده است.” بدون تاریخ داده شده است برای بلند کردن اجسام از مستند اقدامات, اما آنها نمی رود برداشته شود تا اوایل ممکن است اگر نه بعد از آن ماه است.

انگلستان ارشد علمی مشاور پاتریک blue palace hotel روز دوشنبه گفت که انگلستان بود زیر همان مسیر به عنوان ایتالیا (که دیده است 20,465 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز) و او انتظار می رود تعداد موارد و مرگ و میر را افزایش می دهد در این هفته و پس از آن برای دیدن فلات که “ممکن است برای برخی از زمان” و سپس شروع به کاهش می دهد.

این بار روزنامه گزارش روز شنبه که بریتانیا باقی خواهد ماند در مستند برای یکی دیگر از سه هفته است که Raab اعلام خواهد شد در روز پنج شنبه که این مستند را در محل اقامت حداقل تا مارس 7.

یک استراتژی خروج برای بلند کردن قفل پایین می آید به وزن اقتصادی و بهداشت و درمان عواقب ناشی از هر دو حفظ محدودیت ها و بلند کردن آنها را.

گزارش شده است که وزیر دارایی Rishi Sunak و دبیر خانه Priti پاتل در حال هل دادن محدودیت برداشته شود هر چه زودتر به جای بعد داده های مربوطه فشارهای خود را در بخش های صورت است. اما وزیر بهداشت مت Hancock نگران است که اقدامات نیست برداشته خیلی زود و به طور بالقوه باعث هجوم coronavirus موارد و فشار بیشتر در حال حاضر به شدت تاکید بیمارستان ها و کارکنان خود را.

در روز سه شنبه شواهد بیشتری پدید آمده است که میزان مرگ و میر در انگلستان می تواند به طور قابل توجهی بالاتر گزارش شده است. دفتر آمار ملی انگلیس امروز گزارش داد که مرگ و میر در انگلستان ناشی از کوروناویروس آوریل 3 شد 15% بالاتر از آنچه قبلا گزارش شده NHS اعداد.

“آخرین داده های قابل مقایسه مرگ و میر مربوط به COVID-19 با تاریخ مرگ تا آوریل 3 نشان می دهد وجود دارد 6,235 مرگ و میر در انگلستان و ولز” نیک راه, سر, سلامت تجزیه و تحلیل در دفتر آمار ملی انگلیس گفت: صبح روز سه شنبه گزارش رویترز.

در این میان برخی از کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا شده اند که برخی از بدترین تحت تاثیر coronavirus در حال حاضر به دنبال به بلند کردن برخی از محدودیت در زندگی عمومی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید و روزانه مرگ و میر کاهش است.

اسپانیا اجازه ساخت و ساز و تولید سایت به بازگشایی دوشنبه و ایتالیا نیز اجازه می دهد برخی از کسب و کار از جمله کتابفروشیها و لباس کودکان فروشگاه برای بازگشایی سه شنبه. در اتریش هم, باغ مراکز و فروشگاه های بهبود خانه به عنوان به خوبی به عنوان برخی دیگر از کسب و کارهای کوچک در حال بازگشایی سه شنبه. دانمارک افتتاح مدارس ابتدایی و مهد کودک ها در روز چهارشنبه با نروژ گزارش می شود با توجه به مشابه حرکت می کند.

فرانسه نیز محتاط بودن رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفتن در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس شنبه که اقدامات نخواهد بود برداشته تا زمانی که ممکن است 11. او گفت: پیشرفت ساخته شده بود, اما این بیماری همه گیر نشده بود و در عین حال تحت کنترل در برخی از نقاط فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im