اقتصاد بریتانیا می تواند کوچک 35 درصد در سه ماهه دوم و ببینید بیکاری پرش با دو میلیون, با توجه به سناریو منتشر شده توسط دفتر بودجه مسئولیت (OBR).

انگلستان مالی ناظر بر انتشار یک ارزیابی از تاثیر بالقوه بر اساس سه ماه مستند به دنبال یک دوره سه ماه زمانی که محدودیت هستند و تنها بخشی برداشته.

آن را می بیند تولید ناخالص داخلی تندرست به سرعت پس از آن تیز انقباض در ماه آوریل تا ژوئن دوره اما تخمین می زند که در بازار کار دیگر را به بهبود می یابند.

این افزایش بزرگ در افزایش بیکاری را به نرخ بیکاری 10 درصد و یک سطح دیده نمی شود از اوایل 1990s. نرخ در حال حاضر در 3.9%.

این OBR سناریو می بیند استقراض دولت برای 2020/21 نوردی توسط £218bn به £273bn یا 14 درصد از تولید ناخالص داخلی – بزرگترین و تنها کسری بودجه سال پس از جنگ جهانی دوم است.

است که بر اساس یک ارزیابی از ویرانگر اقتصادی تاثیر مستند در درآمد مالیاتی به عنوان هزینه های اضافی توسط دولت به تلاش برای رسیدگی به این بحران است.

این OBR تاکید کرد که آمار و ارقام خود را نشان داده و یک “سناریو به جای هوا” بر اساس این فرض که جنبش مردم خواهد بود “به شدت محدود شده به مدت سه ماه خواهد بود و بازگشت به حالت عادی پس از آن بیش از سه ماه”.

بیشتر از کسب و کار

آنها نشان می دهد به احتمال زیاد مقیاس چالش مواجه صدراعظم Rishi Sunak که متعهد به انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” را به دیدن خانواده های انگلستان و کسب و کار از طریق بحران است.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de