رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید تنش با سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه بار دیگر به انتقاد از آژانس در پاسخ به COVID-19 همه گیر و تهدید به خودداری از بودجه.

“بنابراین ما در حال رفتن به انجام یک مطالعه یک بررسی و ما در حال رفتن به یک عزم راسخ به آنچه که ما در حال انجام است. در ضمن ما در حال برگزاری بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. آن را بلافاصله روشن از رئیس جمهور نظر اگر او “برگزاری” در بودجه و یا پروب است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: دولت reevaluating که بودجه اضافه کرد که ایالات متحده آمریکا سازمان بهداشت نیست “به دست آورد آنچه در آن در نظر گرفته شده برای انجام” به خصوص در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“سازمان باید به کار. آنها را مجبور به ارائه نتایج که برای آنها در نظر گرفته شده” Pompeo گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که نه تنها سازمان بهداشت جهانی اما هر سازمان بین المللی که ما پول مالیات دهندگان و آن را به آنها به نفع امریکا, ما نیاز به مطمئن شوید که آن را ارائه در کسانی که مالیات پرداخت کننده دلار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اول گفت که او فکر کردن در مورد قطع کمک های مالی به این که روز سه شنبه گفت آژانس بین المللی تحت فشار قرار دادند در سفر بان کی مون از چین در اوایل COVID-19 شیوع. معلوم نیست چه تهمت را انجام دهد این ، کنگره در حال حاضر مجاز $122 میلیون دلار برای کسی که برای این سال مالی و در حالی که تهمت پیشنهاد کرده است که 58 میلیون دلار در بودجه برای سازمان در مالی 2021 کنگره بعید است که اجازه چنین شدید قطع کمک های مالی به خصوص در پی این بیماری همه گیر.

این که “واقعا به من می گویند هر جنبه ای از آن اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تهمت شکایت جمعه که چین کمک “بخش کوچکی” از میزان بودجه آمریکا می فرستد به این که در هر سال است. “و من فکر می کنم آنها باید از اولویت های خود را راست و اولویت های خود هستند که هر کشور به درستی درمان می شود. در هر کشور است. و به نظر نمی رسد که راه آن را ندارد ؟ ” او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند او در طول coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در بردی نشست خبری در کاخ سفید در آوریل 08, 2020 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

وقتی پرسید که آیا کسی که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus باید استعفا Pompeo گفت: در حال حاضر “است که زمان برای انجام این نوع از تغییر.”

در پاسخ به یک سوال در مورد تهمت و تهدید زودتر چهارشنبه Tedros هشدار داد رهبران جهانی در برابر سیاسی COVID-19 شیوع “اگر شما نمی خواهید به بسیاری از کیسه های بدن.”

Tedros گفت: تمرکز همه احزاب سیاسی باید به کار با هم برای نجات مردم خود را.

بدون وحدت و حتی بیشتر کشورهای توسعه یافته روبرو خواهد شد “مشکل بیشتر و بیشتر بحران” Tedros گفت. “بدون نیاز به استفاده از COVID به نمره امتیاز سیاسی است. بدون نیاز دارید. شما باید بسیاری از راه های دیگر برای اثبات خودتان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من نمی توانم باور کنم که او صحبت کردن در مورد سیاست وقتی نگاهی به رابطه آنها را به چین است. بنابراین چین صرف $42 میلیون و ما به صرف $450 میلیون دلار و همه چیز به نظر می رسد چین در راه است.”

CNBC تاکر Higgins کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im