نوسانات در بازار کاهش یافته است “به طور قابل توجهی” پس از یک سری از اقدامات معرفی شدند ماه گذشته با توجه به رئيس جمهور از کشور بورس Pakorn Peetathawatchai.

این اقدامات معرفی شدند پس از بازارهای جهانی به فروش می رسد سرمایه گذاران درهم برای ایمنی از تهدید اقتصادی جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان بخشی از این تنظیمات بورس تایلند تجدید نظر در مدار شکن ماشه ارزش بودند به طوری که تجارت می تواند به طور موقت متوقف در مرحله قبلی است. در حالی که این در ابتدا بخشی از یک تخته سنگ از تغییرات موقت ارز روز دوشنبه اعلام کرد که مدار شکن تجدید نظر خواهد بود دائم.

با این تغییرات “سرمایه گذاران(s) زمان بیشتری برای هضم این اطلاعات به خصوص در (زمان) است که وجود دارد مقدار زیادی (از) عدم قطعیت مانند در حال حاضر” Peetathawatchai گفت CNBC “و نشانه” در روز سه شنبه.

قبلا موقت توقف معاملات باعث شد در -10% و -20% سطح آن Peetathawatchai گفت: “کاملا یک عدد بزرگ.” بورس تایلند تجدید نظر در آن سطح به -8%, -15% و -20%.

مراحل دیگر شامل تغییرات به سقف و کف معیارهای کاهش جنبش محدودیت های سهام. بورس تایلند همچنین اعلام کرد که فروش کوتاه خواهد به طور موقت تنها اجازه داده می شود در قیمت های بالاتر از آخرین قیمت تجاری. این پروتکل جدید در حال برنامه ریزی برای گذشته تا ژوئن 30, اما می تواند برداشته زودتر.

به روز سه شنبه نزدیک تایلند معیار تعیین شاخص ترکیبی افزایش یافته است بیش از 22 درصد از آن 52 هفته پایانی پایین در ماه مارس است. هنوز شاخص ریخته است در حدود 20% تا کنون در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de